Şimdi Ara

iOS 10 beta sürümü için jailbreak işlemi gerçekleştirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 10 beta sürümü için jailbreak işlemi gerçekleştirildi 
    iOS 10 erken betaları geliştirici hesapları için sunulmuş durumda, iH8sn0w isimli bir hacker ise işletim sisteminin erken sürümünü jailbreaklemeyi başardı. Bunu kanıtlamak için videoya kaydeden hacker yayınladığı videoda iOS 10 yüklü iPhone 5 cihazında Cydia uygulamasını çalıştırıyor.

Şu anki güncel iOS sürümü 9.3.2 için herhangi bir jailbreak yöntemi yer almazken, iOS 10 için jailbreak yönteminin yayınlanması için iOS 10’un resmi olarak yayınlanmasını beklemek gerekebilir.

Şu an için teorik olarak jailbreak mümkünken iOS 10’un final sürümü yayınlanmadan net bir şekilde konuşmak da pek mümkün değil. Apple beta için güncellemeler yayınlamaya devam ederken jailbreak için kullanılan açığın kapanmasıyla bütün beklentilerin boşa çıkması gerçekleşebilecek bir ihtimal.

• Henüz beta 1 olan taze iOS'u , iOS yüzü görmemiş bir androidci bile JB yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 19 Haziran 2016; 5:12:26 >
  • hadi hayırlı olsun ama daha beta sürüm...

• bu kapalı sistemleri nasıl açabiliyolar valla helal olsun biz pc den foto atmak için 40 takla atıyoruz adamlar hackliyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Henüz beta 1 olan taze işletim sistemini androidçiler bile JB yapar.

Androidcilerin jb ye ihtiyacı yok yalnız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz burda hala 9.2/3 jailbreaki bekliyelim

• hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Hadi ya :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne yayınlıyorsun. Açık final sürüme kadar kalsın.

• FBI'ın kilitli telefonu hackleyemediğine hala inanan varsa bu haberi okuduktan sonra, aynaya dönüp kendinize ve yaşadığı hayata bir baksın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Henüz beta 1 olan taze iOSu , iOS yüzü görmemiş bir androidci bile JB yapar.

androidin jb gibi şeylere ihtiyacı yokki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

FBIın kilitli telefonu hackleyemediğine hala inanan varsa bu haberi okuduktan sonra, aynaya dönüp kendinize ve yaşadığı hayata bir baksın derim.

off felaket cahil kokusu aldım :D

• kardeş ben ios 10 beta ya geçti ilk defa jailberak yapıcam bi yardımcı olur musun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.