Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
144
Favori
89.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ile ilgili güncel haberler konun ilk sayfasına eklenmiştir. OKUYUNUZ. İyi akşamlar herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirnur1212

Simetri ygs mat bulan var mi

Bazı NT mağazalarında Simetri YGS MAT yeni müfredat kitaplarını bulabilirsiniz hem ayrı ayrı satılıyor hemde set olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeteAyhan

arkadaşlar ygs mat için okyanus 40 seansta mat önerirmisiniz aslında mat ım orta derece ama 9 konularını unutmuşum kullanan varmı yani benim için önemli olan sorularda kolaydan başlayıp sonra kaliteli sorular soruyormu

Öneriirm tekrar için iyi sayılır temeli unutmamak için birde okyanus yayınlarının sb side yardımcı olur.
  • Beyler mezuna kalıyorum,fizik hariç diğer dersleri halledebiliyorum ama fizikte çok zorlanıyorum,0 sayılırım.Önerebileceğiniz kitap var mıdır?

• karekök matematik yg soru bankası almak istiyorum. yenilenmiş midir veya ne zaman yenilenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil il

karekök matematik yg soru bankası almak istiyorum. yenilenmiş midir veya ne zaman yenilenir

Ben sordum, Ağustos itibariyle yenilenmeye başlanacakmış kitapları.
  • EpicSux kullanıcısına yanıt
    Mehmet Karaağç fizik fasikülleri süper ama sen sıfırım diyorsun onun için bilmiyorum ama iyi çalışırım diyorsan yaparsın bu fasikülleri bir son testlerde zorlanırısın zaten hepsi videolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Walter Bishop

quote:

Orijinalden alıntı: samil il

karekök matematik yg soru bankası almak istiyorum. yenilenmiş midir veya ne zaman yenilenir

Ben sordum, Ağustos itibariyle yenilenmeye başlanacakmış kitapları.

Bi zahmet o iğrenç kağıt kalitesini de düzeltsinler
  • alan var mı? resim atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

alan var mı? resim atsın

Hangi kitapları

Yeni müfredatın PALME nin YGS KİMYA KA , FİZİK SB , OKYANUS YAYINLARI 40 SEANS MAT VE FİZİK, MAT SB , 5 YGS DENEMESİ var. onların resimlerini konuya yakında ekleyeceğim içeriklerinide
  • SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    okyanus 40 seansta fizik nasıldır hocam temeli olmayanlar için
  • SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    Rezerve

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthPark_Konsol delisi

quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

alan var mı? resim atsın

Hangi kitapları

Yeni müfredatın PALME nin YGS KİMYA KA , FİZİK SB , OKYANUS YAYINLARI 40 SEANS MAT VE FİZİK, MAT SB , 5 YGS DENEMESİ var. onların resimlerini konuya yakında ekleyeceğim içeriklerinide

1) Antreman YGS MAT-GEO-FİZİK
    2) Okyanus YGS 40 Seyans MAT-GEO-FİZİK
    3) Simetri YGS MAT-GEO-FİZİK

Bu kitapların yenileri çıktı mı acaba? Birde sanırım sizde seneye kalacaksınız 1-2-3 şeklinde gidersek bu kaynaklar nasıl önce sağlam bi temel atmış oluruz sonra Fem Konu Özetli ve Karekök Soru bankası + Deneme çözersek 35+ yapabilir miyiz? Eylüle kadar bu saydığım kitaplar bitme şartıyla

• 1 ay önce karekök ygs mat almıştım şimdi çöpe mi atıyım ? Çok mu değişiklik var anlamadım. Ona göre palme ygs falan alayım
  • ben karakok sb alcaktım o geç çıkıyomuş sizce ne alıyım? konu anlatımlı fem 2011 basım mat1 var ama sb yok ne önerirsiniz?
  • Arkadaşlar kitapların içindekiler kısımlarını foto olarak atarmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_2112 -- 23 Haziran 2016; 4:34:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eksen Yayinlari da cikartmis.
    www.kitapisler.com/Eksen-Yayinlari_br_73

• fem simetri kimya ne zaman çıkar ?
  • Arkadaşlar konunun başını okuyun , Simetrilerin beyazların denemelerin çıkışı ile ilgili bilgi verdim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.