Şimdi Ara

ACİL: Seyahatte filmleri harici diske aktarabileceğim 599TL den ucuz netbook var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Seyahatlerimde harici disk taşıyorum ama bir de filmlerimi aktarabileceğim hafif minik bir netbook arıyorum.
    Bugünkü Hürriyette görebildiğim en ucuz ürün 599TL ye casper nirvana N240 2gb ram 32gb disk 10 inch windows 10 görebildim.

Bu film aktarma için diğer alternatif 1TB lık Asus Travelair N (WHD-A2) var. direk sd kartı takılacak yeri var, buradan bilgisayara ihtiyaç duymadan aktarma mümkün fiyatı 470 tl civarında

yani 470 tl ye 1 tb hard disk alacağıma , bir mini netbook alsam seyahatlerimde netbook özelliğini de kullanmış olurum durumu daha mantıklı geliyor.

Siz ne dersiniz?
    Daha pratik çözümlerinize ACİL olarak ihtiyacım var örneğin 300-400 e geçen yıl satılıp biten grundig netbook gibi daha ucuznetbook önerilerinizi bekliyorum

• Sıfır netbook bulmanız sıkıntı olur. Ben de o tarz minik bir şey düşünüyorum, bütçeyi az daha yükseltip bir notebook almanız daha yararınıza olur gibi. Hem daha çok işinize yarar, netbooklar yavaştır biraz. Şayet uygun fiyata 0 bir "netbook" bulursanız bana PM atarsanız minnettar olurum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utkowski -- 25 Haziran 2016; 3:13:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta a101 e gelmesi gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözüm konusunda kararsızdım, tatile 3x32gb sd kartla gittim geldim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.