Şimdi Ara

RESİMLE PUZZLE YAPTIRCAM AMA NERDE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
60.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar 500 yada 1000 parçalık resimli puzzle yaptırmak istiyom. biliyorum bunu yapan bissürü yer var ama aksilik işte lazım olunca göremedim hiç? sizin bildiğiniz biyer varmı istanbul avrupa yakasında? ben bugün beşiktaşta [adex'in oralarda] sordum kadın 500 parçaya 60 milyon dedi bende içimden oha dedim ama şimdi netten bakınca bazı siteler 40a kadar düşük yapio.. neyse sonuç olarak daha önce yaptıran veya bilen biri varmı?

teşekkürler şimdiden...

• en iyi yerlerden biridir..

Online olarak her türlü sorunuza cevap gelir..

http://www.puzzle-yapboz.com/main.html?src=http%3A%2F%2Fwww.puzzle-yapboz.com%2F
  • dünyann en güzel oyncaklarından biri bence hastayımm puzzlelere
    amaa çokkk pahalıı oluyorrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: nil_fb

dünyann en güzel oyncaklarından biri bence hastayımm puzzlelere

ya aslında pahalı değil be nil. ben hediye alcam kız arkadaşıma bi giysi filan alsam adam gibi 60-70 milyondan aşağı gitmicek yine ama buna 40-50 civarı

ee maddiyat önemli öğrenci adamız bide burslar olmasa.. ALLAH KADiR TOPBAŞTAN RAZI OLSUN

ee yokmu bildiğiniz yerler yaa? yardım etsenize yaf

• söyledik ya.. görmüyormusun..

bir yer daha söyleyeyim madem kız arkadaşına..

http://www.hediyedenizi.com/hediyedetay.php?uid=31460

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gufican -- 22 Ocak 2007; 20:59:46 >
  • teşekür gufican ama son site baya pahalı ben 500 parçayı 40a filan buldum galiba
  • D&R da bazen kampanya oluyo şimdiye kadar 18 tane puzzle bitirdim hepsini D&R dan aldım.... 25 YTL ye bile 1000 lik educa puzzle alabiliyosun....

bu arada educa en iyi puzzle markasıdır...

ve sana tavsiye.... kırtasiyeden 120 X 80 lik kalın karton veya 3 lük mukavva al.... onun üsütnde yap istediğin yere taşırsın ;)
  • fotoport.com iki kere yaptırdım ama oyle fazla oarcası yok fiyatıda uygun ups ile kapına kadar gelir.
  • öğrenciiz we ailemn yannda olduum halde böle neyssede denzlide bir kaçyerde baktımm 500parçalı 40milyondu buna ne dicen fiyt doğru hatalı değill tamm 40-50milyona 1000 ve1500 war ona canm yanmaz werrm ama güzel değil görüntüler derinlik yok mana yokk boşş kedii hoş bişi kedi ama yok olmazz
    oldumu tam olacakk dernlşkte olacak gölgede uğraştıracakk demi yaa
    off canm çektiii
    quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

ya aslında pahalı değil be nil. ben hediye alcam kız arkadaşıma bi giysi filan alsam adam gibi 60-70 milyondan aşağı gitmicek yine ama buna 40-50 civarı

ee maddiyat önemli öğrenci adamız bide burslar olmasa.. ALLAH KADiR TOPBAŞTAN RAZI OLSUN

• quote:

öğrenciiz we ailemn yannda olduum halde böle neyssede denzlide bir kaçyerde baktımm 500parçalı 40milyondu buna ne dicen fiyt doğru hatalı değill tamm 40-50milyona 1000 ve1500 war ona canm yanmaz werrm ama güzel değil görüntüler derinlik yok mana yokk boşş kedii hoş bişi kedi ama yok olmazz
    oldumu tam olacakk dernlşkte olacak gölgede uğraştıracakk demi yaa
    off canm çektiii
    quote:

quote:

haklısın zor bişi olmalı. ALCAM HATUNUMA 1000 PARÇA 1 SENE UĞRAŞIP DURSUN ozaman bugünlerde zor bi foto çektiriyim sevgilümle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stigmata_ -- 22 Ocak 2007; 22:10:26 >

• seni gidii senii daha zorrr ne bu inatmı yapcann
    keşke banada birileri böle puzzleli hediye werseeee
  • quote:

seni gidii senii daha zorrr ne bu inatmı yapcann
    keşke banada birileri böle puzzleli hediye werseeee

yok yaa inat diil misilleme yapcam.. geçenlerde beraberdik tutturdu puzzle istiom die.. allahım susmuyo kız puzzle puzzle başımın etini yedi bende dedimki tamam ben sana alcam. sonra gitmiş babasına sölemiş babası almış normal 1000 parçalık bişi bende kıl oldum.. bekle ve gör pozisyonundayım şuan müstakbel kayınpederime misilleme yapicam inşallah

• hımmmmmmmmmmm anladımmmm nie bkdarrr konn üstnde durduun koly glsnn
  • quote:

hımmmmmmmmmmm anladımmmm nie bkdarrr konn üstnde durduun koly glsnn

saol, varol
  • kusura bakmayın ama bende böyle bişey almayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: psyco_oki

kusura bakmayın ama bende böyle bişey almayı düşünüyorum

nie kusura bakalım kardeş

güzel bi hediye dimi?

ama nerden yapıcağımızı buldum.. sakın öle dışardaki fotorafçılarda yaptırma onlar çok pahalı.. internette birsürü site var google'den bulursun daha uygun ve daha rahat bence.. siparişi veriyon kargoyla gönderiyolarmış..

• quote:

ya arkadaşlar 500 yada 1000 parçalık resimli puzzle yaptırmak istiyom. biliyorum bunu yapan bissürü yer var ama aksilik işte lazım olunca göremedim hiç? sizin bildiğiniz biyer varmı istanbul avrupa yakasında? ben bugün beşiktaşta [adex'in oralarda] sordum kadın 500 parçaya 60 milyon dedi bende içimden oha dedim ama şimdi netten bakınca bazı siteler 40a kadar düşük yapio.. neyse sonuç olarak daha önce yaptıran veya bilen biri varmı?

teşekkürler şimdiden...

oha 60 mı? ulen ben 1000 parça yapbozu yirmi liraya aldım çatır çatır yapıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: erenkurt

quote:

ya arkadaşlar 500 yada 1000 parçalık resimli puzzle yaptırmak istiyom. biliyorum bunu yapan bissürü yer var ama aksilik işte lazım olunca göremedim hiç? sizin bildiğiniz biyer varmı istanbul avrupa yakasında? ben bugün beşiktaşta [adex'in oralarda] sordum kadın 500 parçaya 60 milyon dedi bende içimden oha dedim ama şimdi netten bakınca bazı siteler 40a kadar düşük yapio.. neyse sonuç olarak daha önce yaptıran veya bilen biri varmı?

teşekkürler şimdiden...

NERDEN ALDIN.. SERİ SONUMUYDU NASIL ALDINKİ

• bencede nerden aldın sen onu yaa bize burda60-50 walla iii
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: erenkurt

quote:

teşekkürler şimdiden...

NERDEN ALDIN.. SERİ SONUMUYDU NASIL ALDINKİ

• www.Yapboz.info da foto yapboz lar 500 parçası 40 dan da düşük. 36 ytl
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.