Şimdi Ara

------------

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2BB41BB73 -- 30 Haziran 2016; 17:24:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ernesto5

lazer tek fonksiyonlu siyah beyaz
    az miktarda çıktı alacağım ama yinede uzun süre gidebilen
    wifi fax gerek yok evde kullanacağım
    yazıcı almak istiyorum bir yazıcı markası ve modeli tavsiye edebilir misiniz ?

bir de kendim dolum yapmayacağım toner bittiğinde ne yapmam gerekiyor toner fiyatı ne kadardır dolumu veya yenisi ?

şu yazıcı tam size göre içinde gelen demo toner 1000 sayfa civarında baskı verebiliyormuş toneri dolumu çok basit çip derdi falanda yok içindeki toneri samsung mark toner tozu uyuyormuş youtubeda seyretmiştim yani dolumcuya samsung toner tozu doldur derseniz sıkıntıçıkmz ayrıca bende kullanıyorum bimde satılmıştı
    eğer istanbul bayrampaşaya yakınsanız aşağıdaki vatandaş 80tlye satıyor kapalı kutu muhtemelen bimden 49tl ye almıştır bim ilk başta 120tl ye sattı sonra bazı bim şubelerinde 49tlden satmıştı

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-ricoh-sp111-lazerjet-yazici-308137156/detay

ama ben istanbulda değilim kargo parasıda ödemek istemiyorum derseniz hepsiburadadan 110tlye kargosuz alabilirsiniz
    http://www.hepsiburada.com/ricoh-sp-111-mono-laser-yazici-407415-p-BD804143

• Xerox 3020 bakabilirsin. Demo toner 700sayfa baski veriyor. Wifi destekli. Cipli dolum yaparken vs sikinti olabilir. Piyasada 60tl ye bulunan muadil tonerlerle 1500sayfa baski alabiliyorsun.
    Suan kullandigim yazicidir kendisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brother'ın 1210 - 1211 serilerine bakın derim.
    Makul fiyatlı.
    Tonerde çip olmadığı için dolum işini ister siz yapın ister firma yapsın kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

Xerox 3020 bakabilirsin. Demo toner 700sayfa baski veriyor. Wifi destekli. Cipli dolum yaparken vs sikinti olabilir. Piyasada 60tl ye bulunan muadil tonerlerle 1500sayfa baski alabiliyorsun.
    Suan kullandigim yazicidir kendisi.
    hocam xerox 3020 bakınıyorum.ilk lazer yazıcı deneyimim olucak.toner doldurmak istemiyorum.muadil toner alıp devam etmek istiyorum.

kaç yıl kullandınız cihazınızı? bir sorun yaşadınız mı? muadil toner sıkıntısı yaşadınız mı?

bu yazıcı hakkında olumlu olumsuz pek bilgi yok gibi forumlarda.genel olarak tavsiye eder misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.