Şimdi Ara

Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Selamlar

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım konsolumu satmak istiyorum. Detaylı fotoğraflardan da görüleceği üzere konsolda Jasper anakart vardır. JTAG işlemi uygulanmıştır. Cihazın açılış süresi duruma göre değişkenlik gösteriyor. 5 saniyede açıldığı da oluyor 1 dakikada da. Şahsen 1 dakikayı geçtiği takdirde cihazı kapatıp tekrar açma yöntemini uyguluyorum ve süre kısalıyor.

Bu zamana kadar pekçok oyun oynadım, GTA V ile yeni nesil haline gelen oyunları açması için güncellemesini kendi ellerimle yaptım. Oyunları genellikle harici disk üzerinden oynadım. Geç yüklenme, grafiklerin geç gelmesi vb. gibi sorunlarla karşılaşmadım. Cihazı aldığım şekliyle satıyorum. Adaptörü ve VGA kablosu bulunmakta. Ara sıra ekran kartımın HDMI kablosu ile televizyon üzerinden de kullandım fakat PC'ye ait olduğu için vermek istemiyorum. HDD'yi bilgisayara bağlamak için kullanılan aparatı da kutuya ekledim.

Xbox'ın kolunda ise ufak bir temassızlık problemi var. Pil kutusunun içerisine kağıt sıkıştırmak yetmeyince pil kutusunu bantla destekledim, bu şekliyle sorunsuz çalışıyor.

18.11.16 Güncellemesi : Sorunları olan ve kötü gözüken kol yerine elite kasanın kendi kolunu temin ettim (pil kutusu var :) ) ve cihazı yeni kol ile veriyorum, beyaz kol bende kalıyor.

Cihazın kendi diskine GTA V, Red Dead Redemption GOTY ve Rise of The Tomb Raider attım. Artık bomboş cihaz değil.

İstediğim fiyat: 500 TL ---- 450 TL ---- 400 TL

Güvenmekte endişe edenler için GET ilanı açılmıştır.

Fiyat şu haliyle sondur, pazarlık söz konusu değil. Kargo alıcıya ait.

Lütfen "Şu arkadaşın cihazı daha zengin içerikli ve senden uyguna veriyor." tarzı yorumlar yazmayın. Her malın bir alıcısı vardır.

Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL
    Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL
    Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL
    Xbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TLXbox 360 Elite (120 Gb) [JTAG] -Ürün Güncellendi!- 400 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dem1rel -- 24 Kasım 2016; 22:57:29 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Takip ...
  • GTA V gibi yeni nesil oyunlardaki fps performansı nasıl acaba? Tamamen akıcı mı her şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomadic Shaman

GTA V gibi yeni nesil oyunlardaki fps performansı nasıl acaba? Tamamen akıcı mı her şey?

Kesinlikle. Zaten ilanda da yazdığım gibi grafiklerin gecikmesi veya ara geçişlerdeki bekleme süreleri vs. konusunda kesinlikle sorun yaratmıyor. Bol patlamalı, bol npc içeren sahnelerde bile. Üstelik oyunu harici disk ile oynamama rağmen. Kendi belleğinde en ufak bir GTA V dosyası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dem1rel -- 20 Ekim 2016; 18:41:38 >

• Hayırlı satışlar kardeşim, iyi fiyat.
  • Ps vita ile takas düşünür müsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raxtor R kullanıcısına yanıt
    Takas düşünmüyorum, teklif için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.