Şimdi Ara

Microsoft'un Windows 10 temiz kurulum aracı artık indirilebilir durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
2
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft'un Windows 10 temiz kurulum aracı artık indirilebilir durumda

Microsoft daha önce sıfırdan başlamak isteyen kullanıcıların temiz Windows 10 kurulumu yapmalarına izin verecek yen bir çözüm üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Bahsi geçen aracın zaten indirilebilir olduğu görülüyor. Şirket bu konuda birşey söylemedi ancak download linki Twitter kullanıcısı @h0x0d tarafından fark edildi. En önemlisi de programın sadece Redstone yapılarıyla çalışıyor olması. Yani Windows 10'un kararlı sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda kullanmak isiyorsanız başlatamıyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Microsoft ve Sony dünyanın en büyük 12 telefon üreticisi listesine giremedi
    "Refresh Windows Tool" olarak adlandırılan araç bir sihirbaz gibi tasarlanmış, bu nedenle işletim sistemini yenileme boyunca size kılavuzluk ediyor. Tam olarak yerleşik Windows Yenileme özelliği gibi çalışan program kişisel dosyaları tutmanızı sağlıyor. Böylece ayarlar ve uygulamalar silinecek ancak dosyalarınız tutulacaktır. Ya da dosyalar, ayarlar ve uygulamalar dahil olmak üzere her şeyin silinmesini de sağlayabiliyor.

İşletim sistemine dahil olan Windows Yenileme seçeneğiyle oldukça benzerlik taşıdığı göz önüne alındığında, bu yeni programla Microsoft'un planlarının aslında ne olduğu şu an için henüz netleşmiş değil ancak şirket daha öne yaptığı açıklamayla işletim sistemini temiz bir şekilde yüklemek isteyen kullanıcılara pratik çözüm sunmak istediğini söylemişti. Yeni araç indirilebilir durumda olduğundan Microsoft muhtemelen test sürecine başlamış durumda. Bu nedenle çok yakında bu konuda resmi bir duyuru bekliyoruz.

Microsoft'un Windows 10 temiz kurulum aracı artık indirilebilir durumda 

• iyi, hadi hayırlısı bakalım...

• Redstone herkese açılacak mı yani yakında ? Bunu anlayabilir miyiz ? (Redstone'yi tam olarak bilmiyorum.)
  • Win10 pismanliktir

• Win7 şifresiyle win 10 kurdum sorun yok, yeni şifreyi kendi almış.

• Temiz kurulum için araca ihtiyaç duymak çok ilginç bir durum..!! windows yetiyor normalde çok saçma geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: GenkaNuank

Win10 pismanliktir

Neden pişmanlıktır, aydınlatabilir misiniz?

• quote:

Win10 pismanliktir

Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen yıl orjinal lisansımla bir kez yükseltme yapmıştım daha sonra win 7'ye döndüm temiz win 10 kurulumu yapıp win7'ye ait olan lisansımı girip aktive edebilir miyim?

• GenkaNuank G kullanıcısına yanıt
    Ben gayet memnunum Win7'ye göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavernac1

Arkadaşlar geçen yıl orjinal lisansımla bir kez yükseltme yapmıştım daha sonra win 7ye döndüm temiz win 10 kurulumu yapıp win7ye ait olan lisansımı girip aktive edebilir miyim?

Lisans girmene gerek kalmıyor, sanırım anakarta mı biosa mı bir yerlere kayıt ediyor. Bende windows 10 a yükseltip sonra format atıp tekrar kurdurğumda bir daha lisans numarası istemedi.

• Sonra macOS-Linux çok daha iyi diyince kızıyorsunuz. Bu adamların hangi işi düzgün ? Bildiğiniz format uygulaması yapmışlar rezillik resmen. Durumu olmayan arkadaşlara tavsiyem silin Windows 10 u Linux kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CooL_ROMEO -- 16 Haziran 2016; 15:54:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raid AHCI ekran karti kablolu kablosuz baglantilar suruculerini de entegre edebilecek bir uygulama olsa NLITE gibi o zaman guzel olur .

• quote:

Win10 pismanliktir

Win 10 kullanan bi trol daha. Block

• quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEO

Sonra macOS-Linux çok daha iyi diyince kızıyorsunuz. Bu adamların hangi işi düzgün ? Bildiğiniz format uygulaması yapmışlar rezillik resmen. Durumu olmayan arkadaşlara tavsiyem silin Windows 10 u Linux kullanın.

Tamam siliyorum.
    Ama şuan oynadığım oyunlar da haliyle çalışıyordur değil mi iddialı olduğunuza göre.

• quote:

Sonra macOS-Linux çok daha iyi diyince kızıyorsunuz. Bu adamların hangi işi düzgün ? Bildiğiniz format uygulaması yapmışlar rezillik resmen. Durumu olmayan arkadaşlara tavsiyem silin Windows 10 u Linux kullanın.

he oldu linuxu kursun sonra 10 defa acaba sudo ap get nasıl yazılır. bu programı kuramadım gibisinden şeylerle google da dolansın.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

quote:

Orijinalden alıntı: CooL_ROMEOSonra macOS-Linux çok daha iyi diyince kızıyorsunuz. Bu adamların hangi işi düzgün ? Bildiğiniz format uygulaması yapmışlar rezillik resmen. Durumu olmayan arkadaşlara tavsiyem silin Windows 10 u Linux kullanın.
    he oldu linuxu kursun sonra 10 defa acaba sudo ap get nasıl yazılır. bu programı kuramadım gibisinden şeylerle google da dolansın.

Linux en azından 5 Dolar fiyata sahip Raspberry Pi Zero da çalışıyor. Windows 10 çalıştı da biz mi kullanmadık

• quote:

Orijinalden alıntı: s_mail

quote:

Katılıyorum, linux'un son tüketici için ve ev-eğlence kullanımı için pek bir avantajı ve kolaylığı yok. Programcılar, geliştiriciler açısından ve gereksiz şeylerden arındırılmış stabil bir server olarak kullanmak için ise biçilmiş kaftan.
    Değişiklik olsun, oyun oynamıyorum, ana akım yazılımları kullanmıyorum(örneğin adobe yazılımları vb.) diyorsanız ev kullanıcısı olarak da deneyebilirsiniz.
    Kullananın ihtiyaçlarını görmezden gelip şu işletim sistemi iyidir demek pek doğru değil, aynı amaca hizmet ediyor gibi görünseler de farklı kullanıcı tiplerine hitap ediyorlar. PC Gamer'a gidip de linux/macos öneremem. Veya şirketinde
    microsoft sql server tabanlı crm, muhasebe, stok vs. yazılımları kullanacak bir insanın mac kullanması da mantıksızdır. Kullanım amacı ve bakış açısı önemli. İyi ama hangi açıdan iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Redstone herkese açılacak mı yani yakında ? Bunu anlayabilir miyiz ? (Redstoneyi tam olarak bilmiyorum.)

29 temmuzda geliyor zaten. Anniversary Update adı.

• İlk çıktığından beri 10 kullanıyorum 7-8 den daha güzel ve stabil niye pişmanlıkmış onu anlamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perseus4EveR -- 17 Haziran 2016; 2:15:10 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.