Şimdi Ara

Boss GT 8 çalışmama sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Elimde şu an Boss GT 8 prosesör var. Uzun süredir işten güçten vakit bulup kullanamıyordum. Geçenlerde gitar çalayım dedim fakat prosesörü açıyorum her şey normal açılış, tuşlar, menü geçişleri falan hiç bir sorun yok sadece amfiden ses gelmiyor. Prosesörün sesle ilgili butonları doğru, kablolarda sıkıntı yok fakat ne yaptımsa ses gelmedi. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok teşekkür ederim. Saygılar..

• Kablo bağlantılarını doğru yaptığına emin misin, bir de arka kısımda küçük bir potans var onu bir kontrol et ana volüm açık mı diye, o da olmadı volume pedal ayarlarına bir göz at.
  • Hocam teşekkür ederim cevabınız için fakat dediğiniz kısımlarda herhangi bir sorun yok, kontrol ettim. Korkum haraketli parçalarda sıkıntı yoksa elektronik kısmında problem olması. Öyle olursa tamir edilir mi hiç bilmiyorum açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jak girişlerinde input output sıkıntı olabilir, farklı jak kablolarıyla denedin mi dostum? sorun jakta da olabilir. ayrıca çevirici varsa elinde kulaklık girişine kulaklık takarak bir de öyle dene eğer ses alırsan problem ya amfinde ya jaklarında, ya da pedaldaki girişlerde.
  • Hocam farklı jacklarla denedim, jackları sadece anfiye bağladım öyle sıkıntı yok. Sadece kulaklık kısmını denemedim onu da birazdan deneyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.