Şimdi Ara

nerde yanlış yapıyorum ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar galatasaray ile taktik yaptım sezon başı ilk maçlar iyi gidiyordum , takım talimatlarındada saçma birşey yok , üstüne taktikte full oturdu ama yeniliyorum nedir bu ya bıktım artık

• 3 tane oyun kurucu var farkettinmi bilmiyorum ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfgrsy

3 tane oyun kurucu var farkettinmi bilmiyorum ????

evet var ama en iyi oynadıkları rol o ? napıyım yani selçuğu savaşçı orta saha mı oynatıyım ?
  • hocam şimdi oyuncu profiline gir orada oynadığı roller ve yıldızları yazıyor benim tavsiyem ortadaki savunma diğer 2 oyuncun destek olursa güzel olur
  • Oyunun bu serisinde vermiş olduğun rolden çok, talimatlar daha fazla etkili oluyor.
    Yani vermiş olduğun rolde istersen oyuncu kırmızı olsun fark etmiyor.
    Yenildiğin maçları analiz edip, eksik bölgedeki oyuncularına talimat gir derim hocam.

Bilal'in olduğu bölgeyi İki yönlü ortasaha, Rodrigez'in olduğu kısmı ise savaşçı orta saha(savunma) yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scartor -- 15 Haziran 2016; 21:43:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfgrsy

hocam şimdi oyuncu profiline gir orada oynadığı roller ve yıldızları yazıyor benim tavsiyem ortadaki savunma diğer 2 oyuncun destek olursa güzel olur

ortadaki oyunculara en yakın roller standart orta saha . üçünüde standart orta saha yapıp birisi savunma diğer ikisi destek . böylemi? yoksa bi tanesi oyun kurucu olarak kalsınmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scartor

Oyunun bu serisinde vermiş olduğun rolden çok, talimatlar daha fazla etkili oluyor.
    Yani vermiş olduğun rolde istersen oyuncu kırmızı olsun fark etmiyor.
    Yenildiğin maçları analiz edip, eksik bölgedeki oyuncularına talimat gir derim hocam.

Bilal'in olduğu bölgeyi İki yönlü ortasaha, Rodrigez'in olduğu kısmı ise savaşçı orta saha(savunma) yap.

sağolun hocam deneyeceğim , talimatlarda sıkıntım yok fakat oyuncu rollerinde sıkıntı yaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matrixx7 -- 15 Haziran 2016; 22:02:57 >
  • Bi kere talimatların komple yanlış.Bu şekilde yenilmen çok normal.Hücum oyunu mu oynatmak istiyorsun defans mı önce ona karar ver.

Hücum oynatacaksan bir kere defansı o kadar öne çıkarmaman lazım.Hadi çıkardın diyelim, presi çok az yapman lazım ki kademeyi boşaltmasın.Üstüne bir de ofsayt taktiği açık, yani takım şuan allak bullak.Geniş alanda oynatıyorsun ama orta sahan kalabalık.Bunlar takıma aynı anda verebileceğin en uçuk talimatlar.

Galibiyetlerinin hepsi de içerde.Yani takım taraftardan dolayı zaten iyi olan bir potansiyeli, sana en azından evinde kazanarak sunuyor.Hele ki Sneijder i kanat oynatman ayrı bir konu.

Hücum oynatacaksan bir kere önce kontrollü başlaman gerek maça,15-20.dk da zaten oyun kontrolü sendeyse ataklar gelecektir.Yüksek tempoda hem çok oyuncu sakatlarsın, hem de çabuk yorulurlar.Normal tempo iyidir, ilerleyen dakikalarda arttırıp azaltmak sana kalmış.Daha fazla dikine pas yaparsan top kaybın da artacak, kontralara hızlı çıkan bir takım seni parçalayacaktır.

Taktiğinde Bilal i kadrodan kes bir kere, hiç haz etmesem de Emre ondan daha iyi oyunda.O oyunculardan birini ofansif orta saha olacak şekilde ayarla.Rodriguez çift yönlü orta saha olarak oynayabiliyor, Selçuk da oyun kurucu.

Yani senin talimatların komple çöp dostum, onları bir öğren önce

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Bi kere talimatların komple yanlış.Bu şekilde yenilmen çok normal.Hücum oyunu mu oynatmak istiyorsun defans mı önce ona karar ver.

Hücum oynatacaksan bir kere defansı o kadar öne çıkarmaman lazım.Hadi çıkardın diyelim, presi çok az yapman lazım ki kademeyi boşaltmasın.Üstüne bir de ofsayt taktiği açık, yani takım şuan allak bullak.Geniş alanda oynatıyorsun ama orta sahan kalabalık.Bunlar takıma aynı anda verebileceğin en uçuk talimatlar.

Galibiyetlerinin hepsi de içerde.Yani takım taraftardan dolayı zaten iyi olan bir potansiyeli, sana en azından evinde kazanarak sunuyor.Hele ki Sneijder i kanat oynatman ayrı bir konu.

Hücum oynatacaksan bir kere önce kontrollü başlaman gerek maça,15-20.dk da zaten oyun kontrolü sendeyse ataklar gelecektir.Yüksek tempoda hem çok oyuncu sakatlarsın, hem de çabuk yorulurlar.Normal tempo iyidir, ilerleyen dakikalarda arttırıp azaltmak sana kalmış.Daha fazla dikine pas yaparsan top kaybın da artacak, kontralara hızlı çıkan bir takım seni parçalayacaktır.

Taktiğinde Bilal i kadrodan kes bir kere, hiç haz etmesem de Emre ondan daha iyi oyunda.O oyunculardan birini ofansif orta saha olacak şekilde ayarla.Rodriguez çift yönlü orta saha olarak oynayabiliyor, Selçuk da oyun kurucu.

Yani senin talimatların komple çöp dostum, onları bir öğren önce

tesekkürler dikkate alacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.