Şimdi Ara

YÖNETİM İSTİFA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu yönetimle hiç bir şey yapılamaz bir umut transfer bekliyoruz ama kıytırık transferlerle sezon kapanacak geçen sene olduğu gibi

İş yapacak futbolcuları para kazancaz diye gönderip yerine kötü transferler yapmak takımı dahada sıkıntıya sokuyor

Bu sezon iyi transferler olursa buraya kocaman ben eşşeğim yazacam tabi lig başladıktan sonra anlayacaz bunu ama artık hiç bir beklentim kalmadı bu yönetimden

Fatih terimle göz boyayıp 3 4 kıytırık transferle milleti uyutacaklar yine ama yemeyiz!

Umut gibi sabri gibi ve yedek klübesinde bedavadan oturan adamlarda cabası sabrinin mevkisine o kadar transfer yapılıpta hiç birinin sabriden o mevkiyi alamamasıda yönetimin kötü olduğunu bariz gösteriyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inşallah hamitle falan sözleşme yenileyip 5 senelik sözleşme yapmazlar diyelim. bu yönetimden daha fazla bir başarı beklemiyorum açıkçası. bir de zaten bahaneleri de hazır aman da avrupaya gidemeyeceğiz vs. diyecekler (sanki seneye düzgün kadro olsa şampiyonluğa oynayamayacağız).

ben 2 sene kaybı göze aldım açıkçası. önümüzdeki seneyi avrupaya gidemeyeceğiz diye bahane edecekler ve anlaşmalı oldukları yerli oyuncuları doldurup, takımdaki kilit oyuncuları satacaklardır. ondan sonraki seneye de yine aynı politikayı izlerler.

2019 gibi artık iyiden millet ayaklanır da yönetim değişir. sonra tekrar yükselişe geçeriz.
  • Dostum burada herkes istifa diyor ama TTArenada bir tane istifa sesi duyamıyoruz. Taraftar yine cümbür cemaat selfielere, desteklere devam ediyor. UltrAslan desen kendi halinde takılıyor. Taraftara bakıyorm protesto desen yok neyi amaçlıyoruz anlamıyorum
  • Dzemaili gecen sezon hep oynadi.

Milli takimda da iyi oynuyor, talipleri artiyormus, satarken daha fazla para isteyecekmisiz.

Ulan su orta sahasizlikta Dzemaili'yi niye satiyoruz diye kimse sormuyor.

Dzemaili'yi gonderip Donk'u almaya anlam yuklemeye calisiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Dzemaili gecen sezon hep oynadi.

Milli takimda da iyi oynuyor, talipleri artiyormus, satarken daha fazla para isteyecekmisiz.

Ulan su orta sahasizlikta Dzemaili'yi niye satiyoruz diye kimse sormuyor.

Dzemaili'yi gonderip Donk'u almaya anlam yuklemeye calisiyoruz.

Dzemaili'yi satacağımızı kim söyledi?
  • Şu konuya girip girip yönetime sövesim geliyor suna bak serdara o kadar para verip takıma dönen kiralıklarıda satıp saçma salak transferler peşinde koşuyorlar bu takım geçen sene berbattı şampiyon beşiktaş bile bizden daha çok uğraşıyor bizde tık yok adam akıllı bir forvet alın su takıma transfer haberlerine bakıyom nerde çöp var onun peşindeler YÖNETİM İSTİFA!!!!

• dzemaili kendi gitmek istiyormuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu 15 Haziran 2016'da açılmış.

Biz 15 Haziran 2015'te istifa diyorduk zaten. Daha yeni mi uyandınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Dostum burada herkes istifa diyor ama TTArenada bir tane istifa sesi duyamıyoruz. Taraftar yine cümbür cemaat selfielere, desteklere devam ediyor. UltrAslan desen kendi halinde takılıyor. Taraftara bakıyorm protesto desen yok neyi amaçlıyoruz anlamıyorum

@Barbar'la istisnasız 6 ay boyunca kapalı alt'ta her yakaladığımız sessizlikte "yönetim istifa" diye başladık, sadece başakşehir maçında eşlik ettiler. maça gelenler genelde ürkek güvercin gibi etrafına bakıyor. sonra kötü sonuçlar alınınca küfretsinler. önce görevlerini yapsınlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.