Şimdi Ara

Dark 7' tablet kılıfı kargo dahil 2,43 TL (HB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 8,9,9.7 inch için olanları da var aynı fiyata.
  • hepsiburada satıcısı olan bilgisayar kategorisindeki her şeye bu gün kargo bedava imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

hepsiburada satıcısı olan bilgisayar kategorisindeki her şeye bu gün kargo bedava imiş.

Evet iyi haber.
  • 5 tllik Gozluk kilifi gibi baskan. İş görmez bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama 2.5 tl :D bu anca çantaya vs koyarken işe yarar, çıkardığın zaman da nerde duracak vs derdi olur. ama 2.5 tl ye de alınır bence
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Onun yerine tshirte sarip koymak daha mantikli hem yaz geliyo yedek tshirt olarak durur cantada. 2.5 tl diyip gecme dh de 2.5tl icin adam vuruyoz biz Yaşasın fdh ölücü birliği!

• Hocam canta olmayinca otobuse filan binince gozlugu nereye koyuyorsunuz

• 2.5 tl yi bırak 1 lirayı bile asla küçümsemeyin ve aşağılayıcı gözle ve değerle bakmayın, birgün o 1 liraya da muhtaç hale gelebilirsiniz...

Kılıf bi işe yaramaz, sadece bedava verilirse alınır, onun dışında gideri yok
  • extrabold kullanıcısına yanıt
    Kafaya takarsin veya gomlek tshirt yakasina tutturursun ben sahsen oyle yapiyorum

• enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    bence hiç uğraşma direk yurt dışından model için üretilen kılıflardan al,ben aşağıdakini almıştım gayet kaliteli

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_140593.html
  • EmuRu kullanıcısına yanıt
    attığınız plus modele uysa alıcamda uymuyor hocam ya sadecehttp://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_202429.html bu var bundada klavye var işime yaramıyor en kötü vercez aliexpressten falan bir yerden bakalım sağolun
  • enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam ben sizin ilk attiginiz gibi universal kiliflari pek sevmiyorum,kenarlarinda bosluk kaliyor tablet cuk diye oturmuyor falan o yuzden ben genelde tablet icin ozel uretilen kiliflardan yanayim ondan hic ugrasmayin dedim

• niye aldim ben bunu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

2.5 tl yi bırak 1 lirayı bile asla küçümsemeyin ve aşağılayıcı gözle ve değerle bakmayın, birgün o 1 liraya da muhtaç hale gelebilirsiniz...

Kılıf bi işe yaramaz, sadece bedava verilirse alınır, onun dışında gideri yok

5. boyut zleyip mi geldin hacı naptın
  • Iyi hacılar t-shirte sarın siz

• Kartta puanı olan vardır illa. Harcamaya birebir.
  • Telefon şarj etmek için önerebilceğiniz mini usb kablo var mı?Şarj esnasında saate bakmak için telefonu kaldırdığımda şarjı devam ettiremeyen kablolar var elimde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.