Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 7 için 2 Ağustos işaret ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 7 için 2 Ağustos işaret ediliyor

Samsung’un yılın ikinci yarısındaki en önemli silahı olması beklenen Galaxy Note 7 akıllı telefonu için sızıntılar devam ediyor. Geçmiş yıllardan farklı olarak cihaz görselleri yerine sık bir şekilde tanıtım materyallerinin sızdırıldığına şahit oluyoruz.

İlk sızdırılan görselde, kavisli Galaxy Note 7 Edge modeline işaret ediliyordu. Yeni sızdırılan görselde ise artık modelin çıkış tarihi de görülüyor. Beklendiği gibi 2 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak olan Galaxy Unpacked 2016 etkinliğinde, yeni Galaxy Note 7 modeli görücüye çıkacak.

Ayrıca Bkz.Rafadan Tayfa artık mobilde

Görsellerdeki vurguya bakılacak olursa Galaxy Note 7 Edge cihazından bahsediyoruz. Ya Galaxy Note 7 için de farklı davetiye görselleri var ya da bu tarihte sadece özel bir Edge versiyonu tanıtılacak. Galaxy Note 7 ise Eylül ayındaki IFA 2016 fuarına kalacak.

Şimdilik yeni versiyonlarla ilgili net bilgiler yok. Tarih yaklaştıkça daha fazla sızıntı gündeme gelecektir. Gündeme geldiği kadarıyla Galaxy Note 7 modelinde 5.8 inçlik 2K Super AMOLED ekran, daha hızlı Snapdragon 821 yonga seti, 6GB RAM, IP68 sertifikası, iris tarayıcı, 12MP çözünürlüğünde kamera, 3600mAh kapasiteli batarya gibi özellikle olması bekleniyor. 

• Exynos olmayacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arka Destroyer

Exynos olmayacak mı ?

Egzoz Emisyona takılmış diyoLLar Hocam.

• Note6 ya ne oldu ben mi birşey kaçırdım yoksa zaman hızlı aktı satıldı bitti de ben mi görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Note6 ya ne oldu ben mi birşey kaçırdım yoksa zaman hızlı aktı satıldı bitti de ben mi görmedim

Gerçekten Note6'ya noldu? Uğursuz rakam mı falan diyeceğim de S6 çıktı sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

Note6 ya ne oldu ben mi birşey kaçırdım yoksa zaman hızlı aktı satıldı bitti de ben mi görmedim

Note 6 olmayacak. Galaxy S serisinin en yeni üyesi olan S7'den sonra note 6 çıksaydı, eski damgası yiyebilirdi. Üstelik çıkacak olan iPhone'da 7 ile devam edeceği için note 6 ismini tercih etmediler.

• Muhtemelen Note serisinin numaraları 1 geriden gelmesiyle oluşan algı hatasını gidermek üzere hepsini 7'de eşitlemek istediler. Zira çevremde bir çok kez Note 5'in S6'dan önceki nesil olduğunu iddia edenlerle karşılaştım. Düşününce de mantıklı bir hareket olur. Galaxy S7/S7 Edge, Galaxy Note 7/Note 7 Edge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 14 Haziran 2016; 22:15:56 >
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Battlefield 1 aldım demek gibi bir şey. Eski oyuna para verilir mi diyorlar bir de

Bu halk niye böyle anlamıyorum yahu. Kel alaka her şey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu isimlendirme algı yönetimi olabilir. Lakin dön tersine Note 4 ve Note 5 1'er jenerasyon yerine 2'şer jenerasyon eski gözükecek aynı algı yönetimi ile.

• 6'yı es geçmelerinin sebebi Note serisinin geriden gelmesiydi. S serisi ile Note serisi birbirine senkronize bir şekilde gitsin diye atlandığını düşünüyorum. iPhone 7 ile bence çok da bir alâkası yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'un gerçek serisi geliyor...

• Cihaz, şüphesiz güzel olacak ama gel gelelim fiyatta güzel olacak. Şimdiden tahminimi yapayım, Note 7 3199tl, Note edge 3499tl cik. Yani bu fiyatada öküz alınır gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: General.

Cihaz, şüphesiz güzel olacak ama gel gelelim fiyatta güzel olacak. Şimdiden tahminimi yapayım, Note 7 3199tl, Note edge 3499tl cik. Yani bu fiyatada öküz alınır gerçekten.

Bende Note 7 bekliyorum.

Ama niye bekliyorum onu da bilemiyorum.

Aramızda elbet çıktığı gibi alacak olanlar vardır.

Şimdilik bizim için hayalden öte değil.

Bu arada Samsung "s" serisinden alıştığı edge model ile ekranı kıvırıp 300-400TL her neyse fazla alma işini sevmiş olmalı.

Notu da kıvıralım demişler.

Bare bu modele bulaştırmasalardı egde olayını...
  • Bugüne kadar note serisinde rakam bir geriden geliyor diye kimsenin eski cihaz sanıp almadığını duymadım 6.seride mi bunu fark etmişler? hayır bu cihazın rakamı düşük gidip s serisi alayım bari o daha yenidir diyen insan her ne alırsa alsın parası bol ama teknolojiye bir o kadar uzak insanların kafası almıyor dur ben rakamları eşitliyim bari mi dediler ne düşündülerse artık

• Batarya olmamis o donanima. Güncel tabirle o batarya cop. 5.8 cihaza 4000mah sığdırmak zor olmasa gerek Bir de son cikan cihazlarda en sevmedigim sey. Kapali kutu arkadaş. Pili cikarilabilir olmaliydi

• Muhtemelen algidan oturu. Mesela s serisinden sonra cikiyor ya cihaz. S7 cikiyor sonra note6. Kafada eski cihaz gibi kalıyor. Psikolojik olarak yani. O mevzu. Yani saniyorum

• Bence 6 olarak gelecek herkes ters köşe olacak

• eylülden önce beklemiyordum baya erken oldu bu
  • İnşallah bataryası daha yüksek kapasitede olur

• hahaaa :))
    quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

Orijinalden alıntı: Arka DestroyerExynos olmayacak mı ?
    Egzoz Emisyona takılmış diyoLLar Hocam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.