Şimdi Ara

E3 Özel: Battlefield 1'in Oynanış Videolarından İlk İzlenimlerimiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E3 2016'da gerçekleştirilen EA Play sunumuyla birlikte merakla beklenen Battlefield 1'in oynanış görüntüleri oyuncularla buluştu. Biz de Battlefield 1'in dikkat çekici noktalarını ele aldık.

• Bu video haberlere gıcık oluyorum, saçmalık... Uzun zamandır takip ettiğim bu sitenin yeni yayın felsefesini gösteriyor ki, berbat... Eskiden bol oyun videoları görürdük, bol oyunun tanıtım videolarını görürdük.. Şimdi ise oyun videosu yayınlandığı zaman, ya site yayınlamıyor, yada yazılı bir haber yapıyorlar... Sonrada youtupe dan oyunun videosunu aramak zorunda kalıyor.. Artık bu siteden oyun dünyasını takip etmek hiç mümkün değil, her video atlanıyor nerdeyse, indie oyunlardan hiç bahsetmiyorum zaten.. İndie oyun videoları zaten yok...

Siteyi dolduralım, yayın olsun diye yapmışlar... Saçma sapan bir proğram.. Acıkçası siteye girdiğimde ben oyun hakkındaki fikirleriniz ve sizi göremek istemiyorum, bana o videoları gösterin... Zaten oyun videolarını hiç yayınlamıyorsunuz, sonra kalkıp video haber yapıyorsunuz... Bu proğram rezalettt... Beni boğuyor... Eğer anlatacaksanızda siz ekrana çıkmayın yaa... Video üzerinden gösterin anlatın...

Sitenin yaptığı tek şey bu berbat proğram.. Ha harıl harıl videolar yayınlanır, enson güncellemeler olur, sonra dersin ki daha ne yapalım.. O zaman otur video haberini yap...

Bu sitenin hali saçmalık, iyice bozuldu...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• İkinizin şu girişi yapması çok iyi yav. Gökhan'ın elini indirdiği ile Tunahan da hadi bakalım gösterelim gücümüzü dermiş gibi. Böyle iyisiniz.
  • Oyunun hızı gayet iyi. Ana konuda yazmıştım ama tekrar yazıyorum eğer hızı yavaslatirlarsa elimi bile sürmem. Bf4 un ilk hali yavaştı ve yarım saat koşup ölüp tekrar koşmak insanın omrunu tuketen bir seydi. Neyseki 2.0 yaması geldi de oyun şimdiki harika haline büründü. Süngü olayı güzel olmuş. Ama uzaktan aaaa diye bağırıp koşarken düşmanın bizi duymaması için dua etmekten başka yapacağımız bir sey yok bu da stratejik bir unsur katıyor aslinda. Risk alabilirseniz koşarsınız. Araçların içine girerken animasyon girmesi yine bir risk unsuru. Girerken indirebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • videolarınız gayet güzel ve izlenebilir. Tek bir sıkıntım var oda incelemerin geç gelmesi yada gelmemesi . Bence yazılı olarak incelemede gayet güzel olur hem zaman konusundada sıkıntı çıkmaz oyunlarda görüşlerinizi merak ediyorum açıkçası
  • quote:

Orjinalden alıntı: Manavus

Yeni Editörler katilinca eski haline döner ne bu yaygara. Video Haber Kötü degil baya bilgi veriyorlar olan tüm bilgiliri aktariyorlar. Fikirler önemli degilse video da isin ne nasil bir ironi yapiyosun anlamak güc gercekten zira haber kisminda tüm oyun videolari var oradan izle.

• Böyle devam video haber sistemi iyi bf 1 ise ben beğendim açıkçası biraz daha yavaş derken açıkçası bf4 ten çokta farkı yok hız açısından(bana göre tabi ) beta görmeden karar veremeyiz beta oynadıktan sonra alınır mı alınmaz mı karar verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WHITE_Wolf -- 14 Haziran 2016; 21:20:48 >
  • Mesajım bulumsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim kıyak geçip Osmanlıyıda multiye koymuşlar ah bide DLC ler titanfall da oldugu gibi ücretsiz gelse tadından yenmez bir oyun parasıda season pass'e verilecek yine galiba.

• talhadan sonra gökhan biraz fazla mesaiye kalıyor gibi :) başarılı bir inceleme olmuş teşekkürler..

• quote:

Orjinalden alıntı: SilentHunterHD

talhadan sonra gökhan biraz fazla mesaiye kalıyor gibi :) başarılı bir inceleme olmuş teşekkürler..

Gecenin 4'ünde yayın yapıyor Talha abi, Kardeş :D

• BSC'de içerik üretecek eleman eksikliği var evet ama, bu durum Video Haber formatının kötü olduğu anlamına gelmiyor. Gayet güzel gidiyorsunuz, umarım BSC'ye deneyimli birkaç eleman daha katılır da ağız tadıyla bol bol video içerik görürüz.

• oyun hızlı olmuş diyorduk, aklın yolu bir. cod değil ki bu iğne yemiş it gibi koşturasın. şöyle bf3 ya da bc2 hızında olursa tadından yenmez.

• Evet,Oyuna girdiğinde AA'yı alıp basesinde çürüyenler,bulduğu ilk deliğe girip tünüyenler,haritanın en olmadık yerlerine gidip attığı 50 atıştan biri,yoldan geçen birine denk geldiğinde eüvvv adam vurmışık diyen mario kafalar,toplanmışlar oyun hızlı oyun hızlı diyip duruyorlar,siz bu oyunu oynamayı haketmiyorsunuz,gidin marionuzu oynayın arkadaş,elinizin altında böyle bir oyun var ve siz aksiyonun zirvesine çıkacak yerde kafamızı kuma gömemeyeceğiz diye ağlıyorsunuz!!!
  • SnoopDogg ile LevelCap'i aynı squada koymuşlardı. :D

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Evet,Oyuna girdiğinde AA'yı alıp basesinde çürüyenler,bulduğu ilk deliğe girip tünüyenler,haritanın en olmadık yerlerine gidip attığı 50 atıştan biri,yoldan geçen birine denk geldiğinde eüvvv adam vurmışık diyen mario kafalar,toplanmışlar oyun hızlı oyun hızlı diyip duruyorlar,siz bu oyunu oynamayı haketmiyorsunuz,gidin marionuzu oynayın arkadaş,elinizin altında böyle bir oyun var ve siz aksiyonun zirvesine çıkacak yerde kafamızı kuma gömemeyeceğiz diye ağlıyorsunuz!!!

VELET sanki oyunu sen yapmışsın nolucak bu türklerin hali
  • Eğer oyun yavaş ve silahlar daha ilkel olsaydı yine beğenmeyecekti insanlar... ''Offf çok yavaş'' , ''abi silah yokya '' diyecektik. Silah çeşitliliğinin olmadığı savaş oyunu yavan kalıyor. Yapımcıyada hak verin adamlar hem battlefield hissiyatı hem de 1. Dünya savaşı hissiyatının ortasını amaçlamışlar. Bence olması gerekende bu. Gayet dengeli olmuş.

• Yanlız, Mark 5 tankları ortalama 5km/h maksimum taş çatlasın 8km/h hıza çıkabiliyordu zaten bu hantallığı yüzünden üretimi durmuştu, gameplayda mübarek Altay tanki gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: soneday

Yanlız, Mark 5 tankları ortalama 5km/h maksimum taş çatlasın 8km/h hıza çıkabiliyordu zaten bu hantallığı yüzünden üretimi durmuştu, gameplayda mübarek Altay tanki gibi.

Bu Arma gibi simülasyon oyunu değilki. O kadar gerçekçi yapılsa birçok oyuncu oynamazdı bu oyunu.

• quote:

Orjinalden alıntı: soneday

Yanlız, Mark 5 tankları ortalama 5km/h maksimum taş çatlasın 8km/h hıza çıkabiliyordu zaten bu hantallığı yüzünden üretimi durmuştu, gameplayda mübarek Altay tanki gibi.

O zamanın silahları da sık sık tutukluk yapıyor onu da eklesinler kimse oynayamasın. Arkadaşlar bu oyunun tarzı bu, simülasyon değil. Uçaktan atlayıp adam öldürüp tekrar uçağa binmek garip değil de tankın hızı mı garip ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.