Şimdi Ara

Scions of Fate! yeni online

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.512
Cevap
0
Favori
37.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 7 Eylül 2010; 5:42:19 >

• ohaaaa 70 milyon diyosun şuan knightı bile 20 milyon kişi oynuyo 2.5 katı ben adın ıı daha sımdı duydum valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PawnageFactoR -- 3 Haziran 2007; 17:29:06 >
  • duymaman normaldir aslına bakarsan...

türkiye ve avrupa da comic-based.. yani karikatürize karakterli oyunlar pek tutmuyor... japonlar sevior ama bu tipleri... tomagachi ler pikaçu lar ordan çıktı

rapplez online gibi bişii diyebiirim.... denemekte fayda var... fayda mı var ?? ne diyorum ben yaa zevk meselesi tabii..
  • bu arada oyunda son lvl 20mi en yüksek 20 gördüm
  • hayır max lvl 70
  • bu arada oyuna bağlanamıyorum şuan öğlen açılması lazımdı bilgisi olan?ya da girebilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORDFURKAN

bu arada oyunda son lvl 20mi en yüksek 20 gördüm

Hayır lvl cap 70.

Bu oyunu bende bekliyordum fakat ilk CB key i baska 1 fan-site veriyordu ve en az 10 post atın gibisinden biseyler soyluyordu.Şimdi 2 CB keyler baska bi siteden olmus ve guzelde olmus hemen alınıyor.

Bu yapılıcak olan CB 22-26 ocak tarihleri arasında rank ve PvP yi test etmeleri icn butun charlar 70 lvl den baslıyacak ve ustunuzde duzgun itemler olucak.Ayrıca preminium iteleride(pet, ,item vs.) test etme sansımızs olucak sanırım.Oyun 29ocak 2 subat arasıda son bir genel test edilip 7 subatta OB ye gecip herkes girebilecek sanırım son CB ye de herkes alınıyordu ama suanda sitesinde ole bisey yazmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

bu arada oyuna bağlanamıyorum şuan öğlen açılması lazımdı bilgisi olan?ya da girebilen varmı?

Saat 4-5 gibi acılabilir.Afternoon filan diyor biyerde okumustumda senin msj ı gorunce bulamadım.Bi yerdede pasific time 2pm filan yazıyordu galibaNEyse acılır iste 2 saate kadar
  • İnş bende bu oyunu bekliyordum bayadır. msni ver açılınca beraber gireriz(aynı servera :) )
  • Ek olarak oyuna başladıktan sonra ayrıntılı bir tam çözüm hazırlayacağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Elluin

Ek olarak oyuna başladıktan sonra ayrıntılı bir tam çözüm hazırlayacağım

Guzel oluyr tbii yardımcı olurum suanda indiriyorum bendeFakat ek yazı filan yazarken Degistir komutunu kullansakta topic kirlenmese bos msjlarla daha iyi olurGuzel bir konu olması icn ufak bir uyarı sadece
  • acelem vardı dışarı çıktım dikkat etmemişim :) bir daha olmaz
  • oooo gzlmiş oyunu bnm gibi takip edenler var demek ben bu oyunu 3 ay dır bekliodum daha yeni key aldım ama sever kapalı cıktı
  • evet kapalı 1-2 saate açılır umarım
  • Patch kac mb 2. CB oldugundan fazla bisey degildir umarım...
  • fazla yok 20-30mb vardır
  • büyük bişey olmaz max 15mb
  • su anda oyunun serverları PvP test icin ayarlanıyor cok kısa bir sure sora acılacak
  • oh yakında açılır umarım
  • saat 19:00 da oyun acılacak
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.