Şimdi Ara

Hp toner yazicimda sorun yasiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar yaklasik bir senedir hp M1251 yaziciyi kullaniyorum.ama bir haftadir resimde oldugu gibi ciktilar aliyorum.Yazinin dramina baktigimda uzerinde cizgiker var onlarinsiliyorum ilk cikti sorunsuz ikincisinde yine ayni sorun oluyor.bunu nasil cozebilirim? Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Hp toner yazicimda sorun yasiyorum

• hocam yeni mi dolum yapıldı. yeni dolum yapıldıysa fazla doldurmus olabilir ve bu taşıyordur. diğer türlü drum kısmı bozulmustur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

hocam yeni mi dolum yapıldı. yeni dolum yapıldıysa fazla doldurmus olabilir ve bu taşıyordur. diğer türlü drum kısmı bozulmustur.

Cokda yeni degil yaklasik bir ay oldu dolum yaptirali .daha once boyle bir sorun yoktu yeni olmaya basladi .

• drum ve drum bıcagını kağıt mendille siliniz. bir de atık haznesi bos mu kontrol edin.
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Drumi sildim fakat bikac cikti aldikdan sonra tekrar uzerinde cizgiler olusmakda. Atik haznesinin nasil bosaltildigini bilmiyorum

• toner koduna bakıp youtube dan ..... refill diye aratın.

örnek bir video burdan fikir alabilirsiniz. gerci dolumcular, dolum yapılırken bu atık haznesini bosaltırlar ama

https://www.youtube.com/watch?v=z9qDL6k9UPQ
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler denicem yapmayi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.