Şimdi Ara

CoD: Infinite Warfare'dan Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Activision'ın geçtiğimiz günlerde "Infinite Warfare'in Derinlemesine Yapılacak Bir Tanıtımına Hazır Olun" açıklamasından sonra Sony sunumu sırasında 6 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Hikaye modunun tanıtıldığı 6 dakikalık bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

Call of Duty: Infinite Warfare 4 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak. İyi seyirler.

• chat önce cod sandı herkes taşlamaya başladı sonra başka bir oyun gibi hissettiler aslında güzel gözüküyor bayıldım dediler sonra cod olduğunu anladılar tekrar taşladılar

demem o ki ismi başka bir şey olsaydı muhtemelen herkes ayılır bayılırdı bence olmuş oyun benim hoşuma gitti ve bf1den de daha iyi gözüküyor ama cod u satın alır mıyım almam bf1 i alır mıyım alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 14 Haziran 2016; 5:51:36 >
  • Zaten başta ne cod ismini nede Activision ismini koymamışlar şaşırtalım diye cod serisine göre gideri varmı var ama benim için asıl önemli olan cod 4 ayrı satacaklarmı yoksa mecbur bu oyunla berabermi alacağız ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hiç fena durmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben böyle olacağını biliyordum yani millet trailere göre paçaları sıvıyor. pre order düşük ama zamanla satar baya bundan da eminim bf 1 i alan adam bunu da alacak zaten (Avrupa- Amerika vs. daki tüketiciler için konuşuyorum)
  • Cod mu oynuyoruz Star Wars mu sicip batirdilar. Battlefield 1'in Pre Alpha cok daha guzeldi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Insanlar begenmediginden degilde koyun psikolojisinden dolayi begenmiyoruz diyorlar

• Adamlar kesin son zamanlarda yaşananlara panikleyip, oyunun en aksiyonlu kısmını göstermişlerdir. Bence COD serisi bu oyun ile birlikte çöküşe doğru yol alıyor olacak.

• Bye bye love
    Bye bye happiness...

Söyleyecek hiçbirşey yok artık. oyun kötü değil ama cod hiç değil...

• ilk video vasattı ama ben bu oyunu beğendim bence olmuş meraklandım...

• büyük ihtimal oyunun en iyi sahnesi bu pre orderları arttırmak için
  • quote:

Orjinalden alıntı: alito

Adamlar kesin son zamanlarda yaşananlara panikleyip, oyunun en aksiyonlu kısmını göstermişlerdir. Bence COD serisi bu oyun ile birlikte çöküşe doğru yol alıyor olacak.

aynen çünkü normalde en aksiyonsuz ve sıkıcı bölüm gösterilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kat Dennings

Insanlar begenmediginden degilde koyun psikolojisinden dolayi begenmiyoruz diyorlar

yoo ben gayette beğenmedim oyunu.

• Call of'un A... koydular sonunda.

• Uzayınız batsın be güzelim seriyi ne hale çevirdiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konferans da kimse alkışlamadı doğru düzgün. Oynanış videosu yayınlandığı vakit uyuklayıp durmuştum. Activision için iki seçenek var, ya oyuncuların sesine kulak verip geçmiş savaşları konu alan bir oyun geliştirecekler ya da COD serisini iyice çöküşe götürecekler.

• quote:

Orjinalden alıntı: Kat Dennings

Insanlar begenmediginden degilde koyun psikolojisinden dolayi begenmiyoruz diyorlar

dogru psikoloji olduktan sonra ister inek ister koyun ne farkeder. bu oyun artık cod değil cod klonu ucuz bi oyuna döndü. klişe hollywood aksiyon filmlerinden bi farkı yok.

• Mass Effect tadında CoD olmuş
    Şahsen nefret ettim
    Cpt Price mezarında ters döndü

• Yanlışım varsa düzeltin, çoktan MP videolarının gösterilmesi gerekmiyor muydu?

• COD serisinin her oyununu oynamış fakat öyle hayranı olmayan biri olarak uzayda geçiyormuş gibi şeyler hiç umurumda olmadı, isterse dinazorlar çağıda geçsin. Fakat BF'in videolarını 3-4 kere izlerken COD videolarına bir kere zor dayanıyorum. Yine de iyi bir oyun olacağa benziyor adamlar shield, grapling hook gibi yeni özellikler eklemişler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.