Şimdi Ara

Hideo Kojima'nın Yeni Oyunu Duyuruldu: Death Stranding

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Sony, E3 sunumu sırasında yeni oyunlar duyurmaya devam ediyor.God of War, Days Gone ve Resident Evil 7'den sonra yeni duyurulan oyun Death Stranding oldu.

Konami'den ayrıldıktan sonra Sony ile anlaşan Hideo Kojima'nın başında bulunduğu bu oyunun başrolünde ise Norman Reedus bulunuyor.

Death Stranding için yayınlanan E3 videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Çok iyiydi be. Sony resmen şov yaptı.
  • Oturuş pozisyonumu değiştirttiren tek konferanstı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • orkestra olaya farklı bir boyut katmış adamlar resmen şov yaptılar.

• Spider man haberi nerede ?
  • https://heavyeditorial.files.wordpress.com/2013/06/gif14.gif?w=780

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omris2013 -- 14 Haziran 2016; 5:31:38 >
  • Kojima kurmuş ekibini kaldığı yerden devam ediyor adam,Konami yetkilileri oturup biz nasıl bir aptallık ettik diye düşünmeye başlamışlardır.

• Konferans efsaneydi. :D bu oyuna da hayran kaldım.

• Sony aktı diğerleri baktı resmen. Şimdiye kadar izlediğim en iyi konferanstı.
  • Diyecek o kadar çok şey var ki kelime seçemiyorum şu an. Gelmiş geçmiş en iyi konferansı gerçekleştirdiler. Orkestra olayı müthişti. Başta dedim ki 1-2 müzik çalıp bırakırlar. Ama yanılmışım gameplay esnasında çalmaları falan müthişti. Sahne dizaynı falan o ışıklar. Kameranın neredeyse hiç fail olmaması. Her şey müthişti. Keşke param olsa da ps4 alsam dedim şu an.

• reddit forumlarında kojima san ın yeni oyunun adı ne olacak konusunun altında sağlam geyikler dönüyordu. platinium aygıt diyen mi dersin. kalay obje diyen mi ... oldukça yaratıcı ve komik tahminler vardı. kojima san yine yaptı yapacağını acayip bir oyun ismiyle çıka geldi. oyunun ismini bir tarafa bırakırsak, gerçekten etkileyici bir videoydu. norman reedusun başlı basina karizma yığını olması, oyunun ana karakteri konusunda şüpheye yer bırakmayacak. zira snake den sonra yeni bir karakter yaratmak oldukça zor olabilirdi. reedus secimi bu supheleri ortadan kaldırdı diyebiliriz. bakalım nasıl bir oyun olacak. video acayip heyecanlandırdı ve merak uyandırdı doğrusu. kojima san in yeni hikayesini sabırsızlıkla bekliyorum. umarım metal gear gibi yeni bir efsane yaratmayı başarır kojima. ozlemisim reyisi be.

• kojima sen bizim herşeyimizsin Allah şu mubarek ayda ne sevindirdin bizi SONY

• bu adama ayar oluyorum

• Bu nasıl fantazi lan :) ama kötü oyun yapmaz bakalım ne olacak

• Videodan hiç bir şey anlamadık ama iyi bir oyun olacağına güvenimiz tam.
  • Hideo Kojima'nın olduğu yerde fazla söze gerek yoktur adam işini bilir.........

• Beyler adamın kingston usb belleklerden oluşan kolyesi var
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Beyler adamın kingston usb belleklerden oluşan kolyesi var

Ahahaha tespite gel.

• Muhteşem bir sunum olmuş.. Çok etkileyici...Müzik harika.. Norman Reedus'u oynatmak inanılmaz zekice... Şiirsel bir sunumm... Adam yaptığı işi çok önemsediğini gösteriyor...

• Kojima kötü projeyle gelmeyecekti zaten, çok belliydi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.