Şimdi Ara

Ayın 14 ü Kota doldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 gb. oysaki download yapmadım hiç çok çabuk doldu. 3 MB ile kalan günler bitmez. evde 4 tane telefon bağlanıyor. yazıklar olsun ya 66 lira para ödüyorum her ay.

• Yapıyor efendim yapıyor.Bunlar her türlü hileyi yapıyor.Aynısı kaç defa başıma geldi.Ayrıca hat kapatacağınız zaman "dondurma" adıyla öyle bir tuzakları var ki sanırsınız düşman ajanı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

100 gb. oysaki download yapmadım hiç çok çabuk doldu. 3 MB ile kalan günler bitmez. evde 4 tane telefon bağlanıyor. yazıklar olsun ya 66 lira para ödüyorum her ay.

50 100 gb kotalayla fazla bile gitmiş 14 gun komik rakamlar bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde 50 gb idi 8 Haziran'da doldu ve hız düştü.
  • Bende bu ay rekorumu kırdım ve 75 GB kotayı ayın 11'inde bitirdim.
  • hangi saglayıcıyı kullanıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vizarali061

hangi saglayıcıyı kullanıyorsunuz.

Turk telekom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde bu ay bir gariplik var.

Normalde 1 ayda yaptığım en fazla dw miktarı 127GB oldu.

O da 2 ay önce Battlefield 4 alıp oyunun kendisini ve 5 DLC paketini indirmem sayesinde oldu.

Bu ay hiçbir halt yapmama rağmen (torrent kullanmam, film izlemem, sürekli bir şeyler indirmem) ayın 14'ü 65GB dolmuş ki mümkün değil!

Tarifem 24mbit 75gb kotalı..

Bu ay bir haltlar karıştırdılar, bu kesin. 1.5 sene olacak neredeyse oyun indirmediğim zamanlar hariç ayın ortasında genellikle 30 - 35gb hadi bilemediniz 40 - 45gb görürdüm en fazla.

Saçmalıyorlar artık. Sanki kotada x2 harcama varmış gibi bir sistem mi yaptılar bu ay anlamak mümkün değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 14 Haziran 2016; 16:33:54 >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Ben gecen az 117 gb yapmisim toplamda

• 100 gb ın 7-8 günde dolması çok normal ki ayın 14 ü olmuş iyi bile gitmiş. Benim günlük kullanımım ortalama 10 gb civarı. 200 gb kotalı internet kullanıyorum ortalama 18 gün gidiyor banada.
    Download işlerimi şirketten halletmeye çalışıyorum downloadda yapsam herhalde 10unda biterdi. O yüzden iyi bile gitmiş sizin kotanız :)
  • mustifb M kullanıcısına yanıt
    hocam ben şöyle bir şey yapıyorum sınırsız internet'den kotalı paket'e geçiyorum 4 gun sonra tekrar sınırsız internet'e geçiyorum sistem kotalı paket adil kullanım kotası kalıyor böyle adil kullanım kotasını geçmiyorum geçen ay öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0365634b -- 14 Haziran 2016; 23:20:02 >
  • kotaları şişiriyorlar bunu her zaman söylüyorum sırf 3 ay ard arda denedim hiç birşey indirmedim sadece gezinme yaptım ayın 10 olmadan kota doluyor sırf akk üzerinden daha yüksek kotalı paketlere geçirtip ceplerine paraları indirmek için yapıyorlar turk telekomunda ceplerine inşallah akk düşer
  • pyrotoxin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben idareli kullaniyorum bu ay bi pislik var

• 0365634b kullanıcısına yanıt
    O nasil oluyor

• arkadaşlar normal diyorsunuz da evde benden başka internet kullanan kimse yok.

modem şifresini bulsalarda başkaları çökse diyeceğim komşularım zaten yaşlı insanlar ve bunlardan anlayacak ve bunu yapacak insanlar değiller. maddi olarak sorunları olmadığı için ihtiyaçları da yok.

bu arada evde interneti 2 cihaz kullanır.

1) laptop
    2) telefon

iphone sahibiyim kullandığım programlar belli, zırt pırt uygulama indirmem, güncellemelerde ahım şahım değil ve sürekli değil zaten. bilgisayarda interneti kullanarak yaptığım tek iş bf4 oynamaktır ki oynadığım süre 3 - 4 saat maksimum (her gün değil) ve o süre içerisinde kotadan bu kadar hızlı götürse geçen ayda yapardı bunu.

geçen ay 31 mayıs'ta kotam doldu. son 18 - 20 saat 3mbit ile girdim internete, o kadar söyleyim size..

bu ay bir halt yediler bu çok belli. hadi bende böyle oldu, 3 kişide 5 kişide oldu.. son 2 gündür konuştuğum herkes "hakikaten lan! ne alaka acaba?" diye cevap veriyor. keza burada da durumun farkına varan onlarca kişiyiz.

taahhüt bitince iptal ettireceğim. yine kazık hep kazık! büyük ihtimalle uydunet'e geri dönerim tekrar. uğraşılmaz bunların üçkağıdıyla.

ayrıca şu anda google, youtube ve facebook can çekişiyor. iyice tiksindirdiler kendilerinden!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 15 Haziran 2016; 16:14:37 >

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle Google açılmıyor resmen nasıl bir şey bu ya. Komşunun netine bağlanıyorum bazen onların superonline hiç hızının düştüğünü görmedim ve interneti de çok kullanırlar. Ama bize gelince google açılmıyor
  • Turkcell lte ile bağlanıyorum şu anda. Hiçbir sorun yok.

Sorun türk telekom kaynaklı belli!

Gerizekalılar...

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    hocam üç aydır 3 Mbps hız görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0365634b

hocam üç aydır 3 Mbps hız görmedim

nasıl
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    normal de 50 Gb adil kullanım kotası var
     Ayın 14 ü Kota doldu.
     Ayın 14 ü Kota doldu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.