Şimdi Ara

iOS 10 [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.577
Cevap
93
Favori
697.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Performans : Cihazı Ota yoluyla güncelledim. Yaklaşık 10 dk sürdü güncellemeyi yüklemesi. Cihaz açılırken çok fazla kasmaya başladı ancak birkaç dk sonra düzeldi. Cihazın kastığı tek yerler Denetim merkezini yukarı çekerken geç geliyor. Aynı şekilde bildirim merkezi. Klavye geç geliyordu ilk kullanım dakikaları içerisinde ancak o da düzeldi. Kamera arayüzü hızlıydı bir sorun yaşamadım kullanırken. Mesajlar burası çok karışmış ve anlamak biraz zor oldu ancak güzel düşünülmüş ancak çok fazla donuyor ve mesaj göndermiyor. Safari'de gezinmek sorunsuz. Modern Combat 5'te herhangi sorun yaşamadım .

Görünüm : Görünüm güzel olmuş ve kolaylıklar mevcut. Resimlerde de mevcut. Bazı uygulamalar değişmiş ve iyi yönde olduğunu düşünüyorum. 2 yeni duvar kağıdı gelmiş. Kilit ekranında bildirim varsa direkt parmak izini okuyor ancak anasayfayı açmıyor. Anasayfayı açmak için home butonuna bikere basmamız gerek. Kilit ekranını sol'a çekince kamera geliyor bu da güzel ve sağa çekince widgetlar geliyor ve bu kısım telefonun en zorlandığı yer.

Siri : Türkçe siri'de mesaj yollama ve video izleme gibi özellikleri birtürlü yapamadım . Ancak yabancı siri( İngilizce'de oluyor .) Küçük bir pencere açıyor ve söylediklerinizi yazıp gönderiyim mi diye soruyor.

Resimler mevcut soruları cevaplayabilirim. Öğle 1-2'ye kadar kullanacağım. Sorularınızı cevaplıyacağım.

Parmak izi tek seferde ve daha hızlı okumaya başladı.

Evdeki diğer 5s cihazımı sıfırladım ve ios 10 kurdum ve ardından tekrar sıfırladım. Sonuç : Spotlight hariç cihaz uçuyor .

Şuan performans inanılmaz arttı ve kasma yok. Nasıl düzeldi bilmiyorum. Animasyonlar çok hızlanmış ve değişmiş bunu çok çok beğendim. Antutu ve GeekBench yapıyorum.

Antutu : 56853 aldı. Geekbench : Tek Çekirdek 1483 Çoklu Çekirdek 2501. Safari sorunlar var. Sekme açıyorum kapanıyor ve yazı yazmaya çalışıyorum yazdığımı göremeden sayfayı aşağı indiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Orijinalden alıntı: misyonix

quote:

Orijinalden alıntı: moonrow

iPhone 5s'i berbat etmişler hemen iOS 9'a dönüyorum. Eski akıcılık kalmamış ve cayır cayır yanıyor.
    Düzenleme: Eğer kasma giderilirse fena değil ancak iOS 9 her türlü daha iyi. Klavye sesleri samsung gibi olmuş. Fotoğraflar uygulaması berbat çalışıyor performansı 0. Sistem uygulamalarını silebilmek çok güzel olmuş. Yeni denetim merkezini hiç beğenmedim. Sonuç olarak 10 üzerinden 5 falan olmuş şimdilik.
    Düzenleme2: iOS 9.3.2'ye döndüm ilaç gibi geldi. Sorunsuzca dönüş yapabildim.

Hocam nasıl dönüş yaptınız anlatırsanız biz de faydalanacağız.

cihazına uygun ipsw'yi en yüksek olan dosyayı yani 9.3.2 yi indiriyorsun. Cihazı pc ye bağlıyorsun itunes'i açıyorsun. Sonra cihazı dfu moda alıyorsun. Daha sonra iTunes'a gelip shift+geri yükle diyerek indirdiğin ipsw dosyasını seçiyorsun gerisini halleşiyor o otomatikmen.

Edit: ekleme

Peki hocam bu yöntemle jailbreak olabilen sürüme dönsek bir sorun olur mu?

• Hocam bişey soracağım bu mesaj yazarken efektli yollama var bunu sadece 3d touch la mı yapabiliyoruz boom diye geliyor ya da silik geliyor bundan bahsediyorum 5s le bir deneyebilir.misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • misyonix kullanıcısına yanıt
    İmzası kapanan sürümü kuramazsınız.
  • 5s ne oldu beyler ?
  • Keşke CC'deki müzik kısayolu kalsaydı müziği değiştirmek için uygulamaya girmek gerekiyor. Bildirim panelindeki uygulamalar çalışmıyor güncellenmeleri lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

İmzası kapanan sürümü kuramazsınız.

Anladım sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha2020

quote:

Orijinalden alıntı: mk789

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogussonmez

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aeim

tuşa basmadan telefonu ele alına ekranın açılması gibi bir özellikten bahsedildi. var mı bu özellik

var.

nerde var nasıl acaba ben yukledım nasıl nasıl yapılıyor

öncelikle şunu söyleyeyim ios 10'a geçtikten sonra bunun için herhangi bir ayar yapmadım. telefonu elinize alıp telefonu kendinize doğru doğrultun ve bum telefon açıldı.
    yapmanız gereken tek şey kolunuzu içe doğru bükmek

Hocam bu nasıl oluyor tuşa basmadan mı

aynen tuşa basmadan

Ben hala anlamadım hareketi yapmama rağmen bişey yok cihazla alakası varmı dır acep(5s) ve bu arada gece kurduğum zaman kasma vs oluyordu arada şimdi yağ gibi bişey

• Samimi söylemek gerekirse bu kadar hızlı bir işletim sistemi beklemiyordum. Telefon resmen uçuyor iPhone 6. Baya bir kurcaladım soru sormak isteyen arkadaşlar sorabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Samimi söylemek gerekirse bu kadar hızlı bir işletim sistemi beklemiyordum. Telefon resmen uçuyor iPhone 6. Baya bir kurcaladım soru sormak isteyen arkadaşlar sorabilir.

Hocam bende kurdum iphone 6 ya ama aşırı ısınıyor sizdede varmı öyle bir sıkıntı

• harmonyoa kullanıcısına yanıt
    Sistem kendine gelsin, güncellemeden dolayı ısınma o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Sistem kendine gelsin, güncellemeden dolayı ısınma o

Dün gece kurdum hocam bide temiz kurulum yapmadık direk üstüne otadan kurduk onun etkisi olurmu bi dah restore yapıp temiz kurulummu yapsam acaba şuanda bilr safaride sadece donanımhaberde dolaşıyorum başladı ısınmaya

• harmonyoa kullanıcısına yanıt
    Telefona göre değişiklik gösterebiliyor beta sonuçta. ios9u temiz kurulum yapıp üstüne güncelleyebilirsiniz. Bana sorarsanız degmez, ben geri döndüm 9a

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harmonyoa

quote:

Orijinalden alıntı: f.e.a.r

Samimi söylemek gerekirse bu kadar hızlı bir işletim sistemi beklemiyordum. Telefon resmen uçuyor iPhone 6. Baya bir kurcaladım soru sormak isteyen arkadaşlar sorabilir.

Hocam bende kurdum iphone 6 ya ama aşırı ısınıyor sizdede varmı öyle bir sıkıntı

Herhangi bir ısınma yok telefon şarjda okadar kurcaladım.

• ios 10'a geçenler bir kaç ss atsın yahu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone se kullanıyorum, güncellemeye değer mi? Sistemde herhangi bir sıkıntıbir var mı?

• OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Control center da duruyor zaten muzik kisayolu
    Bu mesaja eklenen görseller:

• iPod touch 6 da üst bar ve alt bar bide saat bazen kayboluyor böyle sorunla karşılaşan var mı?

• 3D touch olmayan cihazlarda kilit ekranındaki mesaj bildirimini sola çekince cevapla açılıyor, ben genel olarak beğendim değişimi özellikle jb siz kaldığımız bu zamanlarda baya iyi geldi. iPhone 6 Plus

• Ben home tuşuna bastığımda niye açılmıyor ekran direk onu anlamadım. Yukardaki kilit simgesi gidiyor açmak için ana ekrana basın diyor ben çözemedim ayarı falan mı var?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.