Şimdi Ara

Sevilen oyun Quake PC'ye geri dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz haftalarda Doom efsanesi tekrar aramıza katılmışken, sıra Quake efsanesine geldi. Bethesda E3'deki basın konferansında yeni Quake oyununun CGI ile yapılmış trailer videosunu yayınladı. Quake Champions adıyla duyurulan yeni oyunun videosunda önceki oyundan tanıdık yüzler ve silahlar yer alıyor.

Yenilenen grafikleri ve geliştirilen oyun motoruyla hayranlarını bir kez daha bilgisayar başına kitleyecek oyun orjinalinin üstüne irili ufaklı bazı yenilikler de getiriyor. Karakter sınıflarının kazandırıldığı yeni oyunda her karakter sınıfının kendine has özellikleri bulunacak. FPS kilidinin bulunmayacağı oyun sunduğu 120Hz desteği ile VR için de uygun olacak.

PC'ye özel olarak geliştirilen oyunun e-sports piyasasında Overwatch gibi oyunlarla rekabet içinde olması bekleniyor.

• O skill olayı eski hardcore quake tadından uzaklaştırmaz umarım

• quake 3 arena'daki karakterler olduğuna göre, eğer o kadar hızlı olursa çok daha keyifli olur. fakat skill vs. girerse işin içine o olmaz..

• hey gidi günler hey evde pc yokken internet kafelerde az oynamadık bu oyunu

• Yeni Unreal gelsin...

• Çocukluğumun efsane oyunuydu. Hey gidi günler. Quake III Arena en iyisiydi. Ağzında purosu olan adamı seçerdim hep bir de devasa tek gözü olan yaratığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 13 Haziran 2016; 18:08:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Yeni Unreal gelsin...

Yeni unreal tournament zaten geliyor bu yıl çıkacak sanırım ancak 1998 yılındaki single player olan, zamanınında devrim yapmış unreal'dan söz ediyorsanız ah keşke gelse diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 13 Haziran 2016; 18:29:36 >
  • Ne oynardık bea. Lisede bilgisayar dersinde tüm pc lere kurup koca sınıf oynuyrduk. Emminiz 1. sırada yer alırdı
  • Doom II kullanıcısına yanıt
    Hala oynarım serverlari aktif konumda. Başka oyundan alamadım bunun verdiği tadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulasates

Hala oynarım serverlari aktif konumda. Başka oyundan alamadım bunun verdiği tadı

hangisi için dediniz, deathmatch yapılan 99 tournament mi yoksa 98 single player hikaye modlu unreal için mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 13 Haziran 2016; 19:19:30 >
  • Queke reis

• bildiğim kadarıyla 3 boyutlu ortam içinde polygon nesneler içeren ilk oyundu quake bu anlamda id software'in bilgisayar ve video oyun dünyasına katkıları azımsanmayacak derecededir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 13 Haziran 2016; 19:35:23 >
  • Hey gidi quake 3 arena hey. Lise yıllarında ne oynardık.

Arkadaşla daha bir kaç ay önce indirip kapıştık. Şöyle 8-10 kişi olacağız.

Sadece oyun değil bir çok endüstri içinde sayılı oyunlardan. Yıllarca donanım testlerinde kullanıldı.

• Doom II kullanıcısına yanıt
    99u kastettim ben yanlış okumuşum. Ama bildiğim kadarıyla oyunlar temelde aynı harita multi vs değişik

• Grafikler fena değil oyun iyi gibi

• Skill olaylarini oyle bir entegre etmeleri lazimki,oyunun hizina tumsek olmadan,seri sekilde etkili kullanilabilecek bir oyun dinamiği ve arayüz lazım.İşi çok zor bethesdanin,quake 4 hikaye moduydu neyse ama bu bildiğin 3 Arena nın devami niteliginde,mukemmeli basarmasi lazim,fallout u batirdigi gibi yapmaz umarim.

• o zamanlar bu open GL APİ kullanıyordu. Salak sistemlerde bile on numara çalışırdı.
    Hattahep şunu derdim. Niye open GL değilde microsoftun uyuz direck x ini kullandılar ve
    geliştirdiler. Aaralarında essek at kadar fark vardı.

• Doom Quake karışımı birşey olmuş sanki. Açalım bir Quad Machine dinleyelim.
    https://www.youtube.com/watch?v=IpndTkxFkVY

• vay be. Merakla bekliyorum

• Quake pcye aldığım ilk oyundu hey gidi günler 16sene evvelden bahsediyorum.
    bedesta müdahil olamasa doomun çıkacağı yoktu ama bedestanın doom yorumunu da beğenemedim açıkçası quakele doom kardeş oldukları için videodan görüleceği üzere modellemeler doomvari olacak.
    hevesimi kırsada quake quaketir.
    quake 3 arenanın efsane introsu bilen bilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.