Şimdi Ara

HP QB681AA 16.1 NOTEBOOK ÇANTASI+HP H2C22AA X3000 MOUSE HEDİYE:69,90 TL. kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Diğer siteleride ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17" olsaydı alabilirdim. Konuya emek vermişsin teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalitesini görmek lazım Laptop Lenovo çanta hp mouse asus :) tam toplama olur benimkisi :)
  • İhtiyacım yok ama emek için upluyorum bende
  • Stoklar hala mevcut ihtiyacı olanlar kaçırmasın

• Çanta da mause da kaliteli ben ikisini 60TL ye almıştım, zamanla çanta elle tutma yeri formunu kaybedebiliyor, laptopun yanında harici sıkış tıkış kullanmayı düşünen varsa bunu göze alsın. Mause ise günlük kullanımlarda işimi çok iyi görüyor, energizer pil vardı kutusunda sanırım hiç bitmiyor bu pil 5-6 ay oldu bir kere bile değiştirmedim
  • bimeksten kargo dahil 21 tl ye almıştık :) çanta kaliteli ama mouse için aynı şeyi söyleyemem
  • hp çantalar tırttır. iş yerinde kullanıyoruz hemen yırtılıyor, sökülüyor, beş para etmez.
  • Sırt çantası bulan var mı
    Hp Odysey var aklımda 99 tl
    Okul için lâzım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

hp çantalar tırttır. iş yerinde kullanıyoruz hemen yırtılıyor, sökülüyor, beş para etmez.

Yıllardır HP çantalarını kullanır ve tercih ederim o kadarda değil. Modeline göre değişiyor sağlamlık olayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

hp çantalar tırttır. iş yerinde kullanıyoruz hemen yırtılıyor, sökülüyor, beş para etmez.

Yıllardır HP çantalarını kullanır ve tercih ederim o kadarda değil. Modeline göre değişiyor sağlamlık olayı.

Katılıyorum, bu model gayet sağlam, kişinin çantayla olan beklentisi nedir bilmem ama bu model işini fazlasıyla yapıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.