Şimdi Ara

Motorola Moto Z inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım Haber olarak Lenovo'nun Amerika'da düzenlediği özel etkinlikte Lenovo ve Motorola'nın yeni nesil telfonlarını deneme fırsatı bulduk. 

Motorola Moto Z'yi bu videomuzda öne çıkan bütün detaylarıyla ele alıyoruz.

• Kimse sormadan söyleyeyim.

Türkiye'ye resmi yollardan gelmeyecek. Lenovo daha önce açıklamıştı. Türkiye'ye Motorola telefon getirmeyeceğiz diye.

• batarya kesinlikle yetersiz ,parmak okuyucunun tusunun yanına geri ve menü tuşları yerleştirilip ekrandan yemeyedebilirmiş.

tasarım ortalamayı gecemiyor.

• butun firmalar iphoneyimi bekliyor nedir eylul oldu telefon cikarma/satis ayi :))

• 2600 lük bataryasi ile kaybedenler kulübünde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htc nin düştüğü aynı hatayı düşmüş

ekrana marka yazabilmek için telefon veya ekran boyutundan ödün vermiş

alt çerçeve çok kalın görünüyor

• Batarya düşük olmuş o ekrana. İnceliği dışında albenisi yok bence.
  • Lenovo demek rezalet demek
    Gelelim telefona,

Ekranın alt kismindaki kalın siyah bant
    çok etkileyici duruyor
    telefona ayrı bir hava katmış
    insan gözünü alamıyor yahu.

Kamerası waaaaw dedirtiyor uzaklardan sonra bir bakıyorsun ki çok ta bir fark yaratmıyor.

2600 mah batarya koyacaksan
    en fazla full hd ekran olmalı
    burada da sınıfta kaldı.

Tebrikler lenovo büyük iş çıkardın.

Geriye incelik ve sd820 kalıyor.

Bu telefon kendini amiral sanıp 500$, 600$, 700$ gibi fiyattan çıkarsa ağır bir fiyasko olur.
    En fazla 300-350$ ederi var.

Amerikada satis yapabilir o da operator tarifeleriyle bedavaya yakin olursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 12 Haziran 2016; 21:40:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkn_s

Lenovo demek rezalet demek
    Gelelim telefona,

çok etkileyici duruyor

Kamerası waaaaw dedirtiyor uzaklardan sonra bir bakıyorsun ki çok ta bir fark yaratmıyor.

burada da sınıfta kaldı.

Bu telefon kendini amiral sanıp 500$, 600$, 700$ gibi fiyattan çıkarsa ağır bir fiyasko olur.

Hocam videoyu gözünüz kapalı izlediniz galiba. Eleştirirken şeffaf olun.
    1) Adamlar en ince amiral gemi yaptı. İstemiyorsan pil istiyorsan diğer modeli al
    2)Kamera şekli olarak bence hoş. Çok güzel denemez. Ama çirkin değil. Zaten bu kişisel bir görüş.
    Fiyat olarak 600$(2200tl)den çıksa en ucuz amiral gemi oluyor zaten.
    Pil olarak adamlar 30 saat demiş ki önemli olan mah değil bu devirde optimizazyonunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Kimse sormadan söyleyeyim. Türkiyeye resmi yollardan gelmeyecek. Lenovo daha önce açıklamıştı. Türkiyeye Motorola telefon getirmeyeceğiz diye.

Bazı acılar hiç unutulmuyor desene :D

• Paylaşım için teşekkürler.

• Ben telefonu beğendim. Sonuçta farklı bir telefon olmuş ayrıca daha yüksek pilli olanı da mevcut.

Bazı arkadaşlar şurası kötü burası kötü demiş ama zaten snapdragon 820 4 GB ram 5.2 inç ekran 3200 mah batarya dünyanın en iyisi olduğu iddia edilen kamerali telefon herkes tarafından üretiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 12 Haziran 2016; 23:50:34 >
  • Modüler ekipmanlar işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

quote:

Gelelim telefona,

çok etkileyici duruyor

burada da sınıfta kaldı.

1) Adamlar en ince amiral gemi yaptı. İstemiyorsan pil istiyorsan diğer modeli al
    2)Kamera şekli olarak bence hoş. Çok güzel denemez. Ama çirkin değil. Zaten bu kişisel bir görüş.
    Pil olarak adamlar 30 saat demiş ki önemli olan mah değil bu devirde optimizazyonunu.

Birader bak şurda anlaşalım istersen.
    Ben videoyu gözü kapalı seyretmedim ama anlaşılan sen benim yazımı gözü kapalı okumuşsun.
    1-zatan incelik ve sd 820 var diyoruz o kadar.
    2-2600 mah pil için full hd ekran yeterlidir diyorum.hem işlemciyi rahatlatırsın hem enerji tasarrufu sağlarsın
    Yani çözünürlük meselesine değindim
    pil az veya çok demedim.
    3-kameranın duruşu fiyakalı ama performansı ahım şahım değil dedim.
    4-
    30 saat=2600 mah pil
    30 saat=2600 mah pil
    30 saat=2600 mah pil
    Şimdi birde böyle oku .inandırıcı geliyor mu?
    Bu telefonu dedemin eline verirsen belki

5-amiral gemi meselesine gelirsek
    310 $ xiaomi mi5 var.
    369 $ le max 2 var
    350 $ one plus 3 geliyor.
    330 $ Lenovo zuk z2 geliyor
    Amiral gemi böyle olur bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkn_s -- 14 Haziran 2016; 8:40:54 >

• ozkn_s kullanıcısına yanıt
    Bu yazdığınız telefonlarin hiçbiri amiral gemisi filan değil. Aralarında bir xiaomi mi 5 var onunda bir kırılma testi var isterseniz atayım buraya görün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

quote:

Gelelim telefona,

çok etkileyici duruyor

burada da sınıfta kaldı.

Birader bak şurda anlaşalım istersen.
    Ben videoyu gözü kapalı seyretmedim ama anlaşılan sen benim yazımı gözü kapalı okumuşsun.
    1-zatan incelik ve sd 820 var diyoruz o kadar.
    2-2600 mah pil için full hd ekran yeterlidir diyorum
    pil az veya çok demedim.
    3-kameranın duruşu fiyakalı ama performansı ahım şahım değil dedim.
    4-amiral gemi meselesine gelirsek
    310 $ xiaomi mi5 var.
    369 $ le max 2 var
    350 $ one plus 3 geliyor.
    330 $ Lenovo zuk z2 geliyor
    Amiral gemi böyle olur bana göre

Allah aşkına saydığın amiral gemilerin kaçı dünyanın yarısında satılıyor. Bak Türkiye değil dünya. Xiaomi, Letv hatta one plus bile doğru düzgün satış yapamıyor neden acaba bi düşün veya beynini zorlama. Adamlar küçük kitle için satışı var, dağıtım maliyeti az, kar marjı ona göre.
    Hele pilde yazdığı bi oku. 2600 pili adamlar QHD ye uygun halde yapmışlar. Daha neden full HD yapsınlarki. Bir çok insan bunu avantaj görüyorken.
    Fiyat olarak belli bir şey yok ama piyasada üst seviye markalar 700 doları geçtiler. Böyle bir ortamda 600 dolar alıcı bulur. Bu yada diğer model. Fiyat farkı olursa eğer.
    İstersen ilk attığın yorumu tekrar oku. Yanlışlarını fark edersin. Çok fazla yüklendin firmaya
    Bu model 500, öbürü 600 bandında çıkar benim tahminim. Bende isterim 300 e gelsin ama rakamlar çok yükseldi

• herşey iyi güzelde o alt kısım ne abi htc 10 a laf ettiler ama bunlar onu da aştılar efsane bir alt çerçeve olmuş bütün şevkim kaçtı

• İnceleme gayet iyi moto z aslında beklediğim modüler telefon lg nin bunun gibi bir sistemle modüler telefon çıkarmasını beklerdim zaten lg g5 benim için çıkmamış bir telefon hem fiyatı hem tasarımı(biz lg yi arkadaki tuşları için ekran kasa oranı için sevdik bir nevi imzası gibiydi lg nin ) ile lg amiral gemi modelleri arasında açık ara en kötüsü ben şunu demiyorum yeni modeller denenebilir ama bunlar başka bir sınıflandırmada çıkmalıydı @Yandex adlı arkdaş lenovonun motorolayı Türkiye ye getirmeyeceğini söylüyor Erdi bey ise gelebilir dedi İnşAllah gelir de piyasaya yeni bir model katılır.
  • " Allah aşkına saydığın amiral gemilerin kaçı dünyanın yarısında satılıyor.
    Bak Türkiye değil dünya."

Vallahi dilim tutuldu.abandone oldum resmen.
    Önyargıya kapılmadan tekrar okudum olmadı.yüzümü yıkarsam belki düzelir dedim yine olmadı.bir insanoğlu nasıl böyle düşünebilir dedim yine olmadı

En sonunda dedim ki bunlar uzun zamandır beklenilen dünya dışı varlıklar olmalı.
    Oldukça cesaretli ve de atarlı halleri var.
    Herhalde ataristan halk cumhuriyeti vatandaşı

Şimdi biz bu uzaylı kardeşimizi dışlarsak olmaz
    Peki o zaman
    Dünya nüfusundan mı başlasak
    Asya kıtasından mı
    Çinden mi baslasak
    Hindistandan mı.....

Sadece çin yaklaşık 1.3 milyar nüfus var
    Hindistan ise yaklaşık 1.2 milyar nüfus var
    Ayrıca dünya nüfusunun yaklaşık yarısı asya kıtasında yaşamaktadır.

Bu kadar ülkeler cografyası yeter herhalde.

Derken ikinci bomba patlıyor.

" Xiaomi, Letv hatta one plus bile doğru düzgün satış yapamıyor neden acaba bi düşün veya beynini zorlama. Adamlar küçük kitle için satışı var."

Bak uzaylı kardeşim bu saydıgın firmalar satışa çıktıklarında saatte bir milyon adet ve üzeri
    ürün satıyor.saatte bir milyon ve üzeri adet
    bu hiç bilinmeyen firmalar ve dünyanın diğer yarısında satışa çıkmadıkları halde durum bu.
    işte küçük kitleden manzaralar.

Son olarak bu tasarım özürlü telefona para vermem.hangi fiyattan çıkarsa çıksın.

• On numara telefon olmuş. Millet kudursun dursun vallahi de billahi de süper telefon.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.