Şimdi Ara

windows vista business i kurdum ( fulll olarak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az once vista business edition full kurdum driverları kurmayı başardım açığı vardır diye tahmin ediyorum ama olsun
    vista için yorumum ise : "gerçekten mükemmel" microsoft harika iş çıkartmış diyebilirim ... arayüzleri görümü çok güzel ....(şeffaf yapmışlar çok beğendim )

ilacıda var tabi :))

dostum vista hazır cd ye kopyaladım

lazım olacak crack burada

http://rapidshare.com/files/76358374/dh.rar.html

setup dosyasına tıklayın dos penceresi açılacak bir müddet bekleyin sonra entere basmanın istenecek

makine restart atıp açılınca etkinleştirmenin olduğunu göreceksiniz :))

.....ve windows un sitesinden vistayı doğruladım.....

Bilgisayarınızdaki Microsoft Windows işletim sistemini doğruladığınız için teşekkür ederiz.

Windows Genuine Advantage programını kullandığınız için teşekkür ederiz.

Orijinal Windows kullanıcılarına yönelik kaynaklara artık erişebilirsiniz.

st by _nihat1551 :)))))))))

Vista Aktivasyon Download
    http://rapidshare.com/files/76358374/dh.rar.html

vay bea konuyu yazalı baya olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 29 Şubat 2008; 21:04:59 >

• beklicen biraz daha..zaten hemen kullanılmaz gibime geliyo..bi ton açık çıkar
  •  windows vista business i kurdum ( fulll olarak)

hazırmısınız diyor ama biz hazırız da programlar hazır değil

Windows Vista Uyumlu Bilgisayar en az şu özelliklere sahiptir:

Modern bir işlemci (en az 800MHz1 ).
    512 MB sistem belleği.
    DirectX 9 uyumlu bir grafik işlemci.
  • Tam sürümü çıktığında yüklemek daha mantıklı olur.
  • walla hp şimdiden vistanın tüm driverlerini vermiş sitesinde ama diger markalara baktıgımız zaman çogunda driverler yok... biraz daha beklememiz lazım..
  • ermanpac zaten tam sürümünü kurdum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

ermanpac zaten tam sürümünü kurdum

nasıl tam sürümü yaa..ne zaman çıktınette bulunabilir mi?bulunabilirse hani en son,pahalı sürümü vardı ultimate ti sanırım onu bulabilir miyiz?
  • indirdiğimde kurulumda hangisini yüklemek istediğimi sordu

yanlış hatırlamıyorsam kurulum esnasında 6 seçeneği : home ; ultimate ; business vb... ben business kurdum

ayrıca piyasaya sürülmedi diye biliyorum bu aysonunda çıkacak ben netten indirdim (torrent ile )2400 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 21 Ocak 2007; 23:28:45 >
  • Ya nihatcım işte bekleyecen vista sürümleri çıksın yazılımların başka çaren yok yada sen yazacan. Bide vista arayüzü güzel çoğu şey jpg veya png formatlı ondan göze hoş geliyor. Ama ben PArdus kullanıyorum hayatımdan da bilgisayarımdanda memnunum vistanın görünümüne vurulduysan al bide bende ki pardusun görünümüne bak daha istersen istemedğin kadar ekran görüntüsü aldım göndereyim
    http://resim.donanimhaber.com/m_11602674/mpage_1/key_//tm.htm#11606238
  • Tam sürümü ne zaman çıktı yahu? Vista tamamen çıktı mı ki?
  • kasım 2006 da toplu lisans müşterilerine satışa sunulmaya başlandı .... tabi 1 tane bile olsa netten yayılması kolay oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 22 Ocak 2007; 0:18:21 >
  • duyduğuma göre eski sistemlere sürücü desteği vermiyormuş firmalar.mesala nvidia nforce2 ye vista desteği vermeyecekmiş.
  • olmadığını kim söyledi

bu şekilde karışık yazdım forum kuralları var bilen bakar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hussein Genghis -- 22 Ocak 2007; 0:34:22 >

• Çıksa duyardık diyorum ben de. Yani tam sürüm piyasaya sürülmemiş olsa gerek. Sürüldüyse bile birçok driverda sorun çıkarır ve çok fazla güvenlik açığı vardır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanpac

Çıksa duyardık diyorum ben de. Yani tam sürüm piyasaya sürülmemiş olsa gerek. Sürüldüyse bile birçok driverda sorun çıkarır ve çok fazla güvenlik açığı vardır..

dehşet açıklar var erman 1 yıllık xp kullanıcısı bile farkeder alman forumlarında bulabilirsin
  •  windows vista business i kurdum ( fulll olarak)

ultimate Bu “özel” sürümün fiyatı dışında bir diğer ilginç özelliği ise kurulumdan önce bios tarihinizi 2099‘a almanız halinde (kurulum sonrası tarihi doğru hale getirebiliyorsunuz-muş) ürün etkinleştirme anahtarı gerektirmemesi ve yazılım güncelleştirmesi benzeri işlemlerde gereken Microsoft'un WGA (Windows Genuine Advantage) doğrulamasından sorunsuz şekilde geçebilmesi... (bahsi geçen müdahalelerin tamamının sorunsuz çalıştıkları şu an için doğrulanamıyor)

Yazılım korsanlığının yaygın olduğu ülkemizde de benzer örnekleri görmemizin an meselesi olduğu muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 22 Ocak 2007; 0:49:21 >

• Hmm, bakmak lazım. Biraz forumları araştırıp bilgi alalım Vista hakkında, geri kalmayalım.
  • 1 aydan fazladir Vista kullaniyorum suruculer de dahil olmak uzere hic bir problemim olmadi. Cnku Vista'ya XP Suruculerini yukleyebiliyorsunuz. XP'de kullandiginiz prgramlarin %90'dan fazlasini Vistada sorunsuz olark kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serji

1 aydan fazladir Vista kullaniyorum suruculer de dahil olmak uzere hic bir problemim olmadi. Cnku Vista'ya XP Suruculerini yukleyebiliyorsunuz. XP'de kullandiginiz prgramlarin %90'dan fazlasini Vistada sorunsuz olark kullanabiliyorsunuz.

evet xp sürücüleri oluyor vistiya geçen ay microsoft sağolsun yolladı bana bir vista şirketin birsürü orjinal yazılımı olduğu için 1 vista ücretsiz olarak gönderdiler 1 pc için sağolsunlar bende arakladım tabiki

• Yahu bu Vista'yı nasıl edineceğiz? Tam sürüm mü? Herhangi bir sorun olur mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.