Şimdi Ara

Hezarfen Ahmet Çelebi İstanbul semalarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hezarfen Ahmet Çelebi İstanbul semalarında

Fes Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen Hezarfen: İstanbul Semalarında adındaki yeni sonsuz koşu oyunu, oyun severleri 17. yüzyıl İstanbul’unda gezintiye çıkarıyor.

Oyun, Hezarfen Ahmet Çelebi’nin taktığı kanatlar ile İstanbul’un farklı semtlerindeki yolculuğunu konu ediniyor. Arka plan kamerası ile oynanan oyunda, farklı yönlere geçerek engellerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Ayrıca Bkz.İki kardeşin hikayesi mobilde

Sultanahmet Meydanı gibi tarihi dokularda geçen oyun için, semtlerin 3D modellemesi yapılmış. Yoldaki güçlendirmeleri toplayarak, zorlandığınız yerlerde kullanabiliyorsunuz. Sonsuz koşu ve Osmanlı tarihine ilgi duyanların beğeneceği yapım ücretsiz.  

Google Play linki için tıklayınız 

• oyuna girer girmez rehbere erişmek istedi. izin vermedim. 30 saniye sonra sildim

• Animasyon desen sıfır grafik desen sıfır yaratıcılık desen sıfır Hazerfan Ahmet Çelebi nin ismini kullanan bir oyun olmuş

• Karakter sabit duruyor, ortam sağa sola kayıyor gibi hissettiriyor, ki buda helede bu tür bir oyunda kabul edilemez. Çalan "şeye" müzik demek istemiyorum ve oyunun orjinalin de olduğunu sanmıyorum, dh mixlemiştir inşallah.

• Oyun sonunda hazerfen ahmet çelebi idam ediliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gafik pek iç açıcı değil.

• Oyun güzel gibi ancak rehber istemesi iyi değil.Bu arada daha fazla Türk oyunu görmek isteriz platformlarda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.