Şimdi Ara

Ubisoft Casablanca Kapanıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Ubisoft yaptığı açıklama ile birlikte Valiant Hearts: The Great War, Child of Light, Rayman Legends ve Rayman Fiesta Run oyunlarının yapılmasında büyük pay oynayan Casablanca stüdyosunu kapatacağını açıkladı.

Ubisoft'un mobil kısmından sorumlu Jean-Michel Detoc kapanma ile ilgili "Ubisoft Casablanca 18 yıl boyunca Ubisoft'un bir parçası oldu. Yıllar boyunca özellikle taşınabilir konsollar için unutulmaz oyunlar yaptılar. Ne yazık ki video oyun sektörü son birkaç yıl içinde gelişti ve bizde stüdyoyu ayakta tutabilecek bir formül bulamadık. Casablanca ekibine uzun yıllar boyu sağlam bir şekilde çalıştıkları için teşekkür ediyorum." şeklinde yorum yaptı.

Bu kadar başarılı platform ve yaratıcı oyunlar çıkarıp bu oyun türünü canlı tutan nadir stüdyolardan birisi olan Casablanca'yı kapattığı için Ubisoft'a buradan selamlarımızı iletiyoruz. 

• Yeni ergen yolma oyunlarına kaynak ayırmak için kapatmışlardır. Stüdyo kapatacağına önce yüksek bütçeli ama içi boş oyunlar çıkarmayı bırak. Rayman vs bu oyunların topunun geliştirme masrafı Ubisoft için çerez parası neyse ki haberde yazan oyunlar dışında ki boş beleş oyunlarına beş kuruş vermedim şimdiye kadar. Ubi oyunlarında nitelik yerine niceliği yöneldikçe de boruyu almaya devam edecek. Bana göre bir tane heyecan yaratan oyunu yok adamların. Hep oyuncudan para koparmaya yönelik az işle çok para kazanalım tipinde oyunlar hazırlamaya yöneldiler iyice. Sanki konsola, pc'ye değilde telefona oyun hazırlıyorum mantığı yerleşmiş adamlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 10 Haziran 2016; 13:41:36 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • rayman legends ne güzel oyundu halbuki,artık platform oyunu yapmazlarsa yazık olur

• çok üzücü :( dilerim böyle kaliteli oyunları yapan başka firmalar kurulur

• Valiant Hearts ve Child of Light gibi yapımlar gelsin diye beklerken stüdyoyu kapatiyorlar yazık oldu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ben sok!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ulan Montreal'i kapatsalardı bu kadar koymazdı be.

• Ubisoft, Ubisoft'un bence en başarılı oyunlarını çıkaran ve açık ara iyi stüdyosunu kapatıyor bravo!!!

• Herkes atıp tutuyor niye kapandı diye umarım herkes orjinal oynamiştir bu oyunları 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ubisoft benden bir araba dolusu küfür yedin, bravo. Sizin yapacağınız işin.........

• adamlar demek ki para kazanmamış yani satmamış. ergen oyunlarından para kazanıyorsa oraya yönelir eleştrilecek bir durum yok.

• En güzel oyunları yapan firmayı kapatmışlar manyak la bunlar

• Michel amcanın yaşı daha genç yeni raymanları ne yapıp edip yapar o koca yürekli adam. :)

• la zaten en iyi oyunu rayman neyi kapıyon

• üzdü be

• Kaliteli Ubisoft oyunu yapmanın bedeli...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.