Şimdi Ara

BORNOVA VATAN - 999 TL - N7J34EA - HP15-AC100NT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
1.583
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SMS geldi linkteki laptop 999 TL diye. Şimdi sitesinde 1099 TL olarak gösteriyor. Fiyat Bornovaya özelmiş. Piyasada 1250-1400 TL arası gösteriyor.
    Almaya değer mi 999 TL 'den ?

http://www.vatanbilgisayar.com/hp15-ac100nt-core-i3-5005u-2ghz-4gb-500gb-15-6w10-notebook.html

http://www.cimri.com/dizustu-bilgisayar/en-ucuz-hp-15-ac100nt-n7j34ea-laptop-notebook-fiyatlari,15297058

http://www.akakce.com/bilgisayar-dizustu/en-ucuz-hp-n7j34ea-notebook-fiyati,5898191.html

• Ekran kartı olmadığı için , kanser fiyatıyla pahalıya geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben aldım geçen hafta gece indiriminde gene 1099 TL olmuştu.. Cihazın hızı kullanımı çok güzel. ofis kullanımı için aldık.
    haliyle hatta fazlacana yeter.oyun testi denemesi yapmadım. Son model oyunlar olmasada. klasik sevilen oyunları açar sanırım.
    999 TL ye çok iyiymiş fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 10 Haziran 2016; 13:49:53 >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    klasik pacman açar heralde

• Ofis kullanımı ve günlük dizi-film izlemeleri, internet işlemleri için ideal kalıyor sanırım. 1000 TL bu devirde pek laptopta yok.
    Alsam sanırım pişman almam diye düşünmeye başladım. En azından FM 2016 açar heralde onda ekran kartı aranmıyor ahım şahım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

klasik pacman açar heralde

normalinide açar merak etme sen.
  • Son bir haftadır i3 bilgisayar aradığım için fiyatlara hakimim. Bu ürün intel 4400 gpu ile değil intel 5500 gpu ile tümleşik. Piyasada sizleri 2GB ile şişiren 64 bitlik birçok harici (amd r5 m230 , m330, gt 820m vb.) ile denk performansa sahip.

Fiyatı genelde 1199_1299 seviyesindeydi. Vatan'ın bugünkü fiyatı da 1099 idi. Arkadaşa gelen 999 TL de oldukça cazip.

Bakın , onu yapmıyor bunu oynamıyor diyerek bu döviz döneminde bu cihaza çöp demek akıl işi değil. Aynı özelliklerde Freedos makine yok bu fiyata şu anda.

Oldu olacak gelin buraya monster yazın, msi yazın. Eğer ki amaç günlük kullanım ve düşük fps en pes varı oyunlar oynamak ise oldukça cazip.

Bu arada ürün n11'de 1169 TL. 55 TL indirim ve 50 TL cardfinans puanıyla bile bu fiyata getirilemiyor.

Ürünün ekran kartlı muadili Dell'de var. Media marktta 1279 TL. Yapı kredi indirimi ile 1179a alınır.

Ya da aynı konfigürasyon Acer HB'de 1299 TL. 150notebook çeki ve 100 axess puan ile 1050ye gelir.

Özetle : Sıcak fırsat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 10 Haziran 2016; 17:15:04 >

• Takip...
  • Lol, cs go için alınabilir. Ama çok şey beklemeyin.
  • Bimeks de 1099´a çekmiş. Mağazada da geçerli olursa 930'a gelecek bipara kampanyası ile (1099-167) bugün gidip bakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 11 Haziran 2016; 0:20:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Bimeks de 1099´a çekmiş. Mağazada da geçerli olursa 930'a gelecek bipara kampanyası ile (1099-167) bugün gidip bakacağım.

Hocam alabildiniz mi? Ben 1 tane ayırttım yarın almayı planlıyorum sizdende bilgi alırsam çok makbule geçecek.
  • quote:

Bimeks de 1099´a çekmiş. Mağazada da geçerli olursa 930'a gelecek bipara kampanyası ile (1099-167) bugün gidip bakacağım.

Hopiyi unutmayın
    Bu mesaja eklenen görseller:

BORNOVA VATAN - 999 TL - N7J34EA - HP15-AC100NT
    Detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 13 Haziran 2016; 3:17:42 >

• http://www.bimeks.com.tr/urun/149434/hp-15-ac100nt-i3-n7j34ea-w10-.aspx

Birpara kampanyası nerde yazıyor bulamadım

• belo3 kullanıcısına yanıt
    melmur M kullanıcısına yanıt
    @belo3

Hocam 9-13 Haziran'da sadece mağazalarda geçerli Bipara kampanyası. Anasayfa bannerlarının ilkinde görünüyor. Ve maalesef iki kampanya birleşmiyor. MH : Ekran bipara ya da hopi seçeneklerinden birini seçtiriyor dedi. Dolayısıyla ya Hopi ya da Bipara (karlı olan)

@melmur

Ürünü bulabileceğiniz mağazalar sekmesine tıkladığımda yakınımda bir mağazada göremedim maalesef. En yakınımdakilerde teşhir var. O yüzden gitmedim.
  • Magazadan 100paracik hediyesiyle aldım dun. Bipara gecerli değilmiş indirimli ürünlerde. Malzeme kalitesi güzel. Fazla inceleyemedim henüz ama ssd takviyesi istiyor.

• quote:

@belo3

Hocam 9-13 Haziran'da sadece mağazalarda geçerli Bipara kampanyası. Anasayfa bannerlarının ilkinde görünüyor. Ve maalesef iki kampanya birleşmiyor. MH : Ekran bipara ya da hopi seçeneklerinden birini seçtiriyor dedi. Dolayısıyla ya Hopi ya da Bipara (karlı olan)

@melmur

Ürünü bulabileceğiniz mağazalar sekmesine tıkladığımda yakınımda bir mağazada göremedim maalesef. En yakınımdakilerde teşhir var. O yüzden gitmedim.

Hocam ben aldım 999 Tl 'den. Henüz daha açmadım fakat bimekse uğradım kasa olarak gördüm kalitesi gayet iyi geldi bana.
    Umarım işlemci olarak da beni üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the hero

Magazadan 100paracik hediyesiyle aldım dun. Bipara gecerli değilmiş indirimli ürünlerde. Malzeme kalitesi güzel. Fazla inceleyemedim henüz ama ssd takviyesi istiyor.

Hocam SSD takviyesi yapılırsa Pc 'de pek sıcak fırsatlık durum kalmıyor.
    Siz ne düşünüyorsunuz maliyeti nedir belki bende yaptırabilirim fakat bu sefer garantisi bozulmuş olacak değil mi?
  • melmur M kullanıcısına yanıt
    Bana göre SSD faydalı olur ama bu üründe ihtiyaç yok. Yani 5_10 saniye için önemsemeyin. Belki ram terfisi uygun olur ama bütçe aşmaya gerek yok. Ürünün bulunduğu segment zaten belli. Ha garanti bozulmadan yapılabiliyor bunlar google'da "ssd ram terfisi enpedi" şeklinde arayıp makaleye ulaşabilirsiniz.

Şu an için ürün sadece mediamarktta 1099a devam ediyor. Yapikredi indimiyle 999a alınabilir. Ayrıca n11de 1169 TL. Orada da 55 TL karne11 kuponu ve 50TL cardfinans puanı var. 1069a gelmiş olur.

• quote:

Bana göre SSD faydalı olur ama bu üründe ihtiyaç yok. Yani 5_10 saniye için önemsemeyin. Belki ram terfisi uygun olur ama bütçe aşmaya gerek yok. Ürünün bulunduğu segment zaten belli. Ha garanti bozulmadan yapılabiliyor bunlar google'da "ssd ram terfisi enpedi" şeklinde arayıp makaleye ulaşabilirsiniz.

Şu an için ürün sadece mediamarktta 1099a devam ediyor. Yapikredi indimiyle 999a alınabilir. Ayrıca n11de 1169 TL. Orada da 55 TL karne11 kuponu ve 50TL cardfinans puanı var. 1069a gelmiş olur.

Mediamarktın sitesinde bulamadım bütün mağazalarda kampanya var mı acaba

• DarkLord97 kullanıcısına yanıt
    Maalesef onlar da çekmiş fiyatı. Yani tek uygun alternatif N11de 1169 olan fiyat.
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-15-6-in%C3%A7-hd-%C4%B1ntel-core-i3-5005u-2-ghz-4-gb-500-gb-windows-10-64-bit-notebook-n7j34ea-1154655.html

1099 neyse de 1299 aman diyeyim. 1279a uygun şu vardı o da 1399 olmuş
    http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dell-%C4%B1nspiron-5558-s5005w45c-%C4%B1ntel-core-i3-5005u-2-0-ghz-4-gb-500-gb-15-6-in%C3%A7-windows-10-notebook-1158122.html?NavId=HomePageMainSlider_B7

Haftasonunu bekleyin zincir mağazalarda haftaiçi bisey bulmak güç. Ya da gece indirimleri olur oradan birşey çıkar. Öteki türlü N11 ya da GG indirimleri takip edilebilir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.