Şimdi Ara

HTC 10 - Note 5 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S7 ve s7 edge rakip olarak görmüyorum HTC 10 bana göre daha iyi bir cihaz fakat arada ki fiyat farkına bakarak bir de note 6 çıkınca note 5'in fiyatının düşeceğini düşünürek soruyorum sizce bu iki cihazdan hangisi alınır ( tabi ki HTC 10 demeyin) vatan'da note 6 çıkınca Note 5 2100 lira cıvarı düşer arada ciddi fiyat farkı var sizce bu farka değer mi? Ayrıca HTC 10 güç tasarruf modu aktif değilken 20dk internet kullanımında %10 gibi inanılmaz yüksek bir şarj harcayıp, yoğun kullanımda ciddi ısınmalar yaşıyormuş (snapdragon 810 kadar değil tabi ki ama diğer cihazlara göre) bu çok kafamı karıştırıyor...

Bir de ben mümkün olduğunca küçük compact telefonları seviyorum 5.1 inç cıvarı ideal fakat ekran kasa oranı note 5'in daha iyi buna göre bu iki telefonu yan yana koyarsak boy farkı ne kadar olur? cebe sığar mı note 5

Yani kısacası note 5 HTC 10'dan ne kadar daha büyüktür? Ve fiyat farkı değer mi? Siz olsanız ne yapardınız?

• TekilBey kullanıcısına yanıt
    İki cihaz arasından 10'u tercih ederim. Özellikleri daha iyi. Boyut olarak N5'in ince olması dışında bir artısı yok. N5'in diğer bir eksisi hafıza kartı girişi yok. Kamera ve seste zaten yine HTC önde. Ön kamerada dahi OIS desteği mevcut. Yeni nesil USB Type-C destekliyor. Şarj konusunda N5 daha iyi olabilir zira AMOLED ekranı çok çok daha az güç tüketimi yapıyor. Ayrıca yazılım konusunda da HTC Samsung'a göre daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazdan ne beklediğine bağlı, ama zaten note 5 hala güçlü bir cihaz şuan aralarında 600 tl gibi bir fark var,note 6 çıktıktan sonra bu fark 800-900tl'yi bulur.Açıkçası ben bu kadar fark ödemek yerine note 5'i tercih ederdim, aralarında bir uçurum yok çünkü.Ya da illa güncel donanım olsun dersen ve yurt dışından cihaz getirme yöntemlerini biliyor ve anlıyorsan zte axon 7 modeline bir göz at derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.