Şimdi Ara

Redline Ts 2500 mü Nex Amigo Plusmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Redline TS 2500 ile Nextstar Amigo Plus arasında kararsız kaldım. Fiyatları aynı sayılır. Evde yüksek hızda internet var. Özellikli bir cihaz arıyorum. Redline 2 yıl youcam server hediye ve iptv free hediye diyor. Next Mini Amigo ise sadece free server diyor. Redline wifi adaptor ücretsiz veriyor. Bu avantaj Nextin önüne geçermi. Hangisiniz öneriyorsunuz... veya redline ts 5000 - 4000 deniliyor bunlar uzun vadede daha mı iyi ? Yorumlarınızı bekliyorum ona göre karar vereceğim. TS 2500 mü Next Amigo plus mı ?

• Aynı Soruların cevabını bende arıyorum.
  • Bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar vieolarda izledim next minix amigo plus ve redline ts 2500 de ip tv icin 1 tane key giriyorlar bir suru kanal cikiyor. Bu goldmaster sparkta da her 1 kanal icin adres giriliyor. Var mi boyle birsey bu sekilde mi kullaniliyor bu spark in ip tv si?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lubbey L kullanıcısına yanıt
    redline 2500 ün 150 tlya satılan redline 1500 den hiçbir farkı yok.

250 tl fiyat etiketini haketmiyor.

amacınız youcam server ise - ki ben kendi satış yaptığım servera göre kalitesiz buluyorum.

redline ts 40 var.

1 yıl serverli.

astra uydunuz varsa idare eder sizi.
  • FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    redline nın serveri next den iyidir.

ama next hem malzeme hem kullanış açısından çok daha kalitedir.

redline ise server olmadan 5 kuruş etmeyecek cihazdır.

ama free serverlar içinde en iyisi yine de redline dır.

2500 serisinde server 1 yıl, 1500-2000-2500 serisini tercih edebilirsiniz 2 yıl serveri var. hepsinin arayüzü diğer özellikleri nerdeyse birebir aynı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.