Şimdi Ara

Evanescence Fan Club[208 Kişi Olduk] (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.469
Cevap
4
Favori
100.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hugareva

quote:

Orijinalden alıntı: ShowDownN

Amy Lee @ AmyLeeEV

New music coming out real soon. That's all I'll say for now, keep your eyes open ;)

Bu halde albüm mü yapacak? Pek inanmadım, en az 2-3 senesi var albümün :)

Albüm değil de tekli çıkaracak sanırım yoksa music değil de albüm derdi herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıllardır dinlerim beni de ekleyin
  •  Evanescence Fan Club[208 Kişi Olduk]

İsmi Jack Lion

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Evanescence Fan Club[208 Kişi Olduk]

Eşinden ayrıldığı haberleri doğrumu acaba?
  • OHA ne kadar yaşlanmış
  • Ben de geçen paylaşmıştım ama csb olduğuna kesinlik getirince geri sildim daha sonra Sadece tek bir sitede vardı zaten o dedikodular, onlar da hep asılsız iddialar ve saçmalıklar üzerine kuruluydu. Klasik yalan magazin haberleri işte. Hem hamile kadın doğuma günler kala eşinden ayrılıp yeni biriyle mi evlenecekti Zaten çocuğun soyadının da eşinin soyadı Hartzler olması ortada öyle bir durum olmadığını ortaya koyuyor.

O saç rengi biraz yaşlı göstermiş Amy'i, biraz da hamileliğin neden olduğu kilo alma durumu var işte O değil de asıl yanındaki Troy çok yaşlanmış, amca olmuş bildiğin

• New music announcement tomorrow!!

Yarın yeni müziğin duyurusunu yapacakmış. Hadi hayırlısı
  • Amy Lee NEW ALBUM "Aftermath" As "War Story" Soundtrack Available On August 25, 2014!

Tracklist:
    1. Push the Button
    2. White Out
    3. Remember to Breathe
    4. Dark Water
    5. Between Worlds
    6. Drifter
    7. Can't Stop What's Coming
    8. Voice In My Head
    9. Lockdown
    10. After

• War Story filminin soundtrack albümü. Rock albümü değil tematik film müzikleri daha çok dram ağırlıklı ama yinede Amy Lee'nin sesi yeter tabi.
  • Eski şarkılarını tekrar tekrar dinlemekten bıkmıştım artık iyi oldu yeni albümün gelmesi
  • Dinleyemedim hala.
  • Saç rengini değiştirmiş sanırım, bu sefer tam kızıla boyamış

Evanescence Fan Club[208 Kişi Olduk]

• Amy Lee @ AmyLeeEV 10 dakika

Today's the day! Get my new album & soundtrack to War Story on iTunes. Congrats @daveeggar & @chuckpmusic We did it! itunes.apple.com/us/album/aftermath/id906573703

• Parçaları dün gece yatarken dinledim. Tarz olarak Evanescence ile hiç alakası yok Amy'nin daha önceden dediği gibi. Rock tarzına yakın bir tek Lockdown parçası var. Zaten film için yapılmış bir albüm bu. Vokalden çok cello ve kemanın yoğun olduğu enstrüman sesleri var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryomancer -- 26 Ağustos 2014; 13:15:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir iki parçada ufaktan sesini duyuyoruz o kadar. Merak edecek bir şey yok malesef albümde. Tek aklıma takılan Between Worlds parçası, Sanki daha önce defalarca filmlerde dinlemişim gibi bir his yarattı bence, sihirbaz filminin müziklerine baktım bulamadım. Enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dawson Creek

ekle dostum

Eklendin dostum
  • beni de ekle kardeşim
  • ekle
  • ekleyin hocam
  • Eklendiniz gençler
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.