Şimdi Ara

Elveda Peugeot

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 yılının ağustos ayında 307 xt model aracımı almıştım. Peugeot 307 emin olun rakibi golf, focus ve astranın sürüşünden daha keyifli. Hele uzun yolda giderken resmen çevreme hakim olarak gidiyordum. Aldığımdan bu yana sürekli kronik sorunlarla uğraştım durdum. Neredeyse 5 bin lira para harcadım artık kullanılır ve sorunsuz bir hale getirdim.

Ancak bundan 4 gün önce bir akrabam bana 2011 model accent era'yı 33 bin liraya verdi. Araba dizel ve 50 bin kilometredeydi. Piyasasından 5 bin lira kadar aşağıda olunca akrabamı kıramayıp aldım. 307'imi 23.500 liraya sattım. Ancak aklım peugeotta kaldı.

Ne o yol tutuş, ne konfor, ne donanım hiç birisi yok. Eşim ve ben resmen peugeotu arıyoruz. Bence Peugeot bizim ülkemizde hak ettiği değeri bulamıyor. Daha önce 2006 Golfüm oldu güzel arabaydı ancak bana 307'nin verdiği zevki veremedi. Babamda Fluence var 307'nin konforunun yarısı bile yok üzerinde.

Neyse bundan 2 sene sonra inşallah e-hdi bir motor ile tekrar peugeot kompakt sınıf araçlardan birisine sahip olurum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.