Şimdi Ara

SATILDI* LVL 77 AŞMIŞ FARMLI CHAR :) VENİCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba.
    Venice serverindeki lvl 77 int full farmlı charımı satmak istiyorum. Leveli halen artmakta.
    Forumun eskilerindenim. SRO konusunda extreme bilgi sahibi bir oyuncuyum.
    Sadece, gereksiz teması sevmediğim için şimdiye kadar hiç forumda charımla ve levelimle ilgili hiç show yapmadım.
    Charım için söyleyebileceğim "kusursuz" bir build.
    Serverin en iyi buildlerinden biridir.
    İtemler arasında uçurum olmadıkça kesemediğim char yoktur.
    Serverin birçok ünlü charını sos falan dinlemeden defalarca kesmişliğim vardır.
    Burada sizi gereksiz geyikle boğmak istemiyorum. Aşağıda resimler herşeyi anlatıyor zaten.
    Full int bir char için yakaladığım 7600 küsur hp ve %112 magical balance oyundan anlayanlara herşeyi anlatmaya yeter. Eşit itemlerde benden iyi damage veren char henüz görmedim.
    Charı 50m para full dolu storage (element, wep elixir vs vs ) ile vereceğim. İlgilenenler tekliflerini pm olarak iletebilir.
    Charımı satma sebebim oyuna artık zaman ayıramayışımdır.
    Lvl 75 it de yanında hediye.
    Charın gayet klas bir ismi vardır. öyle tr_abuzittin_tr gibi uyduruk bi isim falan değil. Hatta biraz oyun kültürü olan herkes "cool name" çeker birçok yerde. Dediğim gibi gereksiz teması engellemek için burada adını zikretmiyorum. Sadece satın alan bilecek.
    Not. birkaç item değişikliği olmuştur. Şu anda elinde 72+4 full blue sword vardır. Leveling bitince gene bir +6 veya +7 sword çekilecek- yeni pro laciler düzülecektir. Bunlr için gerekli para ve elementler fazlasıyla mevcuttur.
    Buyrun resimler.

SATILDI* LVL 77 AŞMIŞ FARMLI  CHAR :) VENİCE

Detaylar için PM veya sardokarx@gmail.com

Sevgi ve saygıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 26 Mart 2007; 16:42:36 >

• bu ne be
  • Selamun aleyküm kardeş...

Maşallah charın güzel, bot kullandın mı hiç?

Bir de hybrid 7level int:1level str nasıl sence?

Selametle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beni7Bitirdi -- 21 Ocak 2007; 17:39:43 >
  • gerçekten güzel char.yanlış hatırlamıyosam 2-3 ay önce satılığa çıkmıştı.demekki kimse almamış.
  • yuh be charın mı azmış yoksa sen mi azmışsın anlayamadım :D
  • satmaya nasıl kıyıyosun yahu cok cok manyak bı buıld !
  • elinde neden +7 silah yok ?
  • belkide vardır onlar eski resimler.arkadaştan yeni SS ler koymasını rica ediyoruz..
  • char çoq qüsel inşallah satarsın...

quote:

elinde neden +7 silah yok ?

sen sor die

ALMAYANA Y-U-H diorum ve kararı size bırakıorum...

NOT:abi artık char ı satınca bizi de görrsün:P

hakkaten char ÇOK GÜSEL...80 LWL KESMİŞTİ GÖZÜMLE GÖRDÜM..
  • amacım charı kotulemek değil ama çok sığ gözlükten bakıyorsunuz.

1) venice ne zaman açıldı ?
    2) venice de kaç tane lvl 72+ oyuncu var full farmed
    3) venice de kaç tane 8th +7+9 sos silahlı oyuncu var ?

Ps : benim için en önemlisi silahtır silahı +7 ve yukarısı olmayan bir rakip benim hiçbir zaman rakibim olamaz !
  • quote:

Orjinalden alıntı: extraloob

amacım charı kotulemek değil ama çok sığ gözlükten bakıyorsunuz.

1) venice ne zaman açıldı ?
    2) venice de kaç tane lvl 72+ oyuncu var full farmed
    3) venice de kaç tane 8th +7+9 sos silahlı oyuncu var ?

Ps : benim için en önemlisi silahtır silahı +7 ve yukarısı olmayan bir rakip benim hiçbir zaman rakibim olamaz !

,Ben cevap vereyim.
    1. Venice açılalı takriben 7-8 ay falan oldu. Benim bu charı kasmam da 6 ay falan sürdü.
    2. Venice de full farmlı oyuncu sayısı 50 yi geçmez.
    3. Extreme item sahibi oyuncu sayısı da 20 - 25 civarında idi.
    Bu rakamlar içinden serverda beni rahat alır diyebileceğim kişi sayısı bir elin parmakları kadar ortalama. Gerçekten bu oyuna ciddi reel paralar bağlamış, full sos etler düzmüş ( lvl 80 itibariyle hepsi yalan oldu) kişiler bunlar. Bir AnhThu, bir Nubx. Bunların ikisi de reel olarak 5000 usd nin üzerinde parayı bu oyuna gömdüklerini söylüyorlar. Ve beni kesebiliyorlar. Bu şekildeki extreme oyuncular her serverde herkesi yener. Bu hırs ve maddi güç herkesin harcı değil.Bir de CCF er olanlar var. Keza onlar da parayı vurmuş elemanlar. Bu tür oyuncular dışında severdeki farmlı herkes eşit şartlarda rakibim. Lvl 80 itibariyle de dengeler tekrar değişecek. Daha itemler düzülmedi. Kasacaz, görecez. Ama şu anda serverda kimseden korkum yok.
    +7 silahı olmayan benim rakibim olamaz demişsin. +6 ile +7 arasında o/m 30 damage fark vardır. Bilmiyorsundur öğreteyim. Zira sen "bu oyunda str char bow ile kasılır" diyecek kadar oyundan bihaber bi oyuncusun. Hatırlarsan o postu Heretic ağzının payını vermişti. Ben de ufaktan bi dokundurmuştum. Yani 30 damage fark ile beni keseceğini iddia eden buyursun kessin. Ben kestiğim sos silahlı adam sayısını bilmem. Serverin elindeki sos ile kendini oyuncu zanneden nukerlerini genelde tek nuke ile, glavierlerini nuke + yatır batır ile tek salvoda alıyorum. Evet ben senin rakibin olamam. Zira sen o aşmış oyun bilginle anca benim stall charımın rakibi olursun. (lvl 5 pure str)
    Ortalarda KO dan gelme dünkü anaokulu çocuklarına hava atmaya benzemez bu işler. Bildiğin kadarını konuş. Haddini bilerek konuş. Kastığıın charın ss sini koy buraya. Forumdakiler görsün +7 silah ile charın bana rakip olur mu olmaz mı?
    Selametle

Not. Charda +7 değil sos bile alacak para var. Ama taklamakan yaklaştığı için parayı oraya bağlamayı uygun görmemiştim. Elimdeli +6 silahı ccf üstadı BOOM un stalında 35m ye almış blue olayını kendim halletmiştim. +6 35m iken uyduruk statlı +7 ler min 120m. Gereksizdi almak. Ama 72 silahım muhtemelen +7 veya üzeri olur. Hele şu leveling bi bitsin. Oynayacak vaktim yok ki ilgileneyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 21 Ocak 2007; 21:17:03 >

• charını kaça satıyorsun kardeş? aklında bir fiyat var mı? ben silaha bakmam. bu arada chara harcanan emeğe bakarım. lvl 70 çok iyi. buraya ne kadara sattığını yazarsan herkesin bir bilgisi olur.
  • ccf nedir?? Anlamadimda..
  • ExtraNoob; Dediğin gibi senin çapın yetmez bana. Çekil aradan kalabalık yapma. En büyük cahillik bilmediğini bilmemektir.

Chronics; Kardeş şu anda bir arkadaş ayın 29 una kadar beklememi rica etti. Onu bekliyorum satış için. Fiyatı pm attım.

Razor; CCF (credit card fraud) Kredi kartı sahteciliği. Sahte kredi kartıyla silk alıp silk yüklü char satmak, astral immortal taşı satmak, veya astral immortal alıp bunlarla +5 +6 +7 silah yapıp satmak suretiyle oyun parasının dibine vurmak. Gerçi son update ile bu elemanların tekerine çomak soktular .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 21 Ocak 2007; 23:11:00 >
  • Güzel bi char umarım istedigin fiyata satabilirsin
  • kardeş yazdıklarını okudumda cvp yazmadan duramadım kusura bakma
    sana giren cıkanmı adamın charı hakkında - yorum yapıyorsun adam sana %112 balance diyor sen kotu char diyorsun noob oldugun her halinden belli bi gelmiş artist artist ahkam kesiyor burda skilleri gormedin galiba charın fire,light full bidaha bak istersen fıstık gibi char yakar yıkar bu ortalıgı sense salaksın +7 den asagı silah benim rakibim olamaz diyorsun hakkaten gormek isterdim senin charını ve oyununu senin gibilerden her forumda 1-2 adet var her b.ka maydonoz olan ona dil uzatan buna dil uzatan senin gibileri sallandırmak lazım kusura bakma ama cok sinirlendim senin gibilerden gordukce sinirlerim tepeme fırlıyor.bu forumu bu halegetirenlerde sen ve senin gibiler var senin turunden bikaç tane daha burda keşke yetkim olsada ip den banlasam senin gibileri ama işte naparsın adalet yokki olayda çok gıcık oldum varya acaip sinirliyim senin gibileri tutup çoğaltmak lazım.
    quote:

doğru benim çapım yetmez sana laf yetiştirmeye, son sözümü söyleyip çekileyeyim ben buradan.

*bu char normal bir chardır hiçbir abartısı yoktur (alınması gereken her char da bufflar tamamdır str-int vardır +3+4 basılıdır) kaliteli char almak istiyorsanız silahı +7+9 ve SOS olanlara bakın.

• quote:

Orjinalden alıntı: __Bowie__

kardeş yazdıklarını okudumda cvp yazmadan duramadım kusura bakma
    sana giren cıkanmı adamın charı hakkında - yorum yapıyorsun adam sana %112 balance diyor sen kotu char diyorsun noob oldugun her halinden belli bi gelmiş artist artist ahkam kesiyor burda skilleri gormedin galiba charın fire,light full bidaha bak istersen fıstık gibi char yakar yıkar bu ortalıgı sense salaksın +7 den asagı silah benim rakibim olamaz diyorsun hakkaten gormek isterdim senin charını ve oyununu senin gibilerden her forumda 1-2 adet var her b.ka maydonoz olan ona dil uzatan buna dil uzatan senin gibileri sallandırmak lazım kusura bakma ama cok sinirlendim senin gibilerden gordukce sinirlerim tepeme fırlıyor.bu forumu bu halegetirenlerde sen ve senin gibiler var senin turunden bikaç tane daha burda keşke yetkim olsada ip den banlasam senin gibileri ama işte naparsın adalet yokki olayda çok gıcık oldum varya acaip sinirliyim senin gibileri tutup çoğaltmak lazım.
    quote:

doğru benim çapım yetmez sana laf yetiştirmeye, son sözümü söyleyip çekileyeyim ben buradan.

*bu char normal bir chardır hiçbir abartısı yoktur (alınması gereken her char da bufflar tamamdır str-int vardır +3+4 basılıdır) kaliteli char almak istiyorsanız silahı +7+9 ve SOS olanlara bakın.

Kardeş sağolasın. Yormasaydın kendini böyle extranoob lar için. Ben gereğini söyledim, cevap veremedi, kendine yakışan bir şekilde battım bari giderayak çamur atayım diye zırvaladı bişeyler. Sos=+5 o da eşittir 64+5=69 yapar. Ortada 72 düz silah var. O derece noob yani. Çamur atacam diye nasıl zırvalayacağını şaşırmış, tırmalıyo noob. Alışkınız böylelerine. Her zaman birşeyler başarana hasetle yaklaşanlar olmuştur, olacaktır. Sallaaaa. Ne demiş atalarımız. "İt ürür, kervan yürür".

• quote:

al adamın lafa bak ya kendini kral falan zannediyo heralde :))))hayatında kaç tane +7 silahı oldu acaba?:)))bitane +7 silah bulmuştur yada arkadaşından ödünç almıştır falan gelmiş burda artizlik yapıo,benim +7 silahım var demeye çalısıo yani görmemiş işte abi noob ne olacak...buarada gordumki imzasına pacific yazmış bende açılınca oraya geçecem ozaman gorecez bakalım kimin +7 si daha kalın en iyisi bunun gibilerinin agzının payını oyunda vermek sonrada ss leri alıp buraya koymak başka turlu olmuyo herneyse gene sinirlendim pacificte gorusuruzzz.....
  • Selam kardeş... Bu işten anlıyorsun sen...
    Hybrid lere nasıl bakıyorsun? Özellikle 7level int:1 level str hybridlere....
    Cevaplarsan sevinirim
    Selametle

• quote:

Orjinalden alıntı: Beni7Bitirdi

Selam kardeş... Bu işten anlıyorsun sen...
    Hybrid lere nasıl bakıyorsun? Özellikle 7level int:1 level str hybridlere....
    Cevaplarsan sevinirim
    Selametle

Selam.
    Kardeş hybrid char oyunu yalamış yutmuş, usta adamın charıdır. İhtiyaçlar ölçüsünde str verilerek herkesin kendi hybrid yapılandırmasını oluşturması taraftarıyım. Zira ihtiyaçlar değişkendir. Kimi pve sever, kimi pvp, kimi hunter olur, kimi thief. Bu ihtiyaçların gereğini anlamak ve tartmak da ustalık ister.
    Str hybrid diye birşey manasız onu baştan belirteyim. Hybrid char int ağırlıklı, ve ihtiyaç ölçüsünde str verilerek yapılmalıdır. Bu ihtiyaç ne kadardır. Balance dengesine dikkat edilerek, mag balance yi %82 - 84 ün altına düşürmediğin müddetçe efektif hybrid buildler geliştirmek mümkün. SAna tavsiyem pure int başla. Lvl 50 den sonra 2. seviye nukelerin de açılınca bolca pvp yap levelindekilerle. SEzgisel olarak biraz daha damage den kaybedeyim, hp mi arttırayım diyeceksin. DERsen başla hybrid e çevirmeye, demezsen sen pure int adamısın bozmadan devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 22 Ocak 2007; 17:09:33 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.