Şimdi Ara

öncelikli olarak kamerası iyi telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, kullanma amacım fotoğraf çekme,sosyal medya ve iletişim.

buna uygun olarak telefon önerilerine açığım. microsoft,lumia telefon önerisi de olabilir.ayrıca yurtdışından amerikadan da telefon getirtebilirim
    bütçem en fazla 1000 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikli olarak kamera ise Lumia 1020 öneririm. Fakat sosyal medya konusunda soru işareti var. O yüzden önermem. Android tarafında ise G5, HTC 10 ve S7 bu konuda iyi. Fakat S7'nin tonlama konusunda renkleri olduğundan daha doygun göstermesi doğru tonlama açısından bir eksi. En doğru tonlama konusunda da en iyisi HTC 10. GSMArena'da üç cihazın karşılaştırması var ve çoğu konuda G5 daha iyi çıkmış. Ayrıca geniş açılı manzara çekimleri için de 135 derecelik görüş açısında sahip ikinci bir kamerası var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam önerileriniz için teşekkürler hocam ama bunlar bütçeyi aşıyor 1000 lira, ve amerikadan alacağım :) yani alma imkanım var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aşırı Zeki Adam -- 6 Haziran 2016; 12:14:21 >
  • Aşırı Zeki Adam kullanıcısına yanıt
    ABD'den alacaksan sorun yok. Üçüne de yeter. İngilizcen varsa karşılaştırmayı okuman karar vermen açısından faydalı olacaktır.

http://m.gsmarena.com/htc_10_vs_lg_g5_vs_samsung_galaxy_s7_edge-review-1437.php

teşekkürler hocam, evet amerika da daha ucuza.acaba bütçeyi düşürüp orta üst seviye telefon mu alsam ? xiaomi note 3 güzel geliyor gözüme,ayrıca amazonda ebayde bu fiyata o telefonları bulamadım

• Aşırı Zeki Adam kullanıcısına yanıt
    Note 3 alacaksan 32 GB olanını al. Zira 32 GB versiyonda 3 GB RAM mevcut. Ama güncelleme konusunda ne kadar iyidir bilemem. Hâlâ Marshmallow güncellemesini vermemiş adamlar mesela. Güncelleme konusunda da iyi olsun dersen HTC derim.

htc de desire eye modelini listeme ekledim. kamerası daha iyi sanırım,ayrıca sempatim var :D sizin son olarak önerileriniz nelerdir

• Kamera olarak fena değil evet. Doğrudan kendi tercihimi sorarsan ben HTC 10 derim. Ama sayılan cihazlardan hiçbiri pişman etmez. Hepsi kendi sınıfında iyi cihazlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.