Şimdi Ara

Payback (1999)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mel abiye olan hayranlığım Cehennem Silahı serisi ile başlamıştı o zamanlar daha çocuktum ve onun soğuk kanlı tavırlarına hem sematik hemde cool mimiklerine hayran olmuştum....tek idolüm oydu diyebilirim...ona olan hayranlığım cesur yürek ve vatansever filmlerindeki oyunculuğu ve karizması ile tavan yapmıştı....ardından komplo teorisi gibi bir filmle beni kendine öylesine bağlamıştı ki anlatamam.....derken mel abimin yeni bir filmini keşfettim PAYBACK....bu film uzun zaman önce çekilmiş olmasına rağmen nasıl haberdar değildim bilmiyorum kendi kendime çok kızdım...fakat dün bu filmi izledikten sorna diyebilirimki mel gibson gibi benim tarzıma hitap eden bir oyuncu daha yok bu dünyada....evet film hakkında yorumlarınız....
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bende de ağır bi Mel Gibson hayranlığı vardı taki İşaretler filmiyle sapıtana kadar.Daha sonra da Passion of the Crist'la iyice sıfırladı kendini gözümde. Bence hep savaş filmlerinde oynasa tam süper olacak.
    Ayrıca Bir zamanlar askerdik'i (We were Soldiers) izlemediysen kesinlikle izle.Çok beyenirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_BarBar

Bende de ağır bi Mel Gibson hayranlığı vardı taki İşaretler filmiyle sapıtana kadar.Daha sonra da Passion of the Crist'la iyice sıfırladı kendini gözümde. Bence hep savaş filmlerinde oynasa tam süper olacak.
    Ayrıca Bir zamanlar askerdik'i (We were Soldiers) izlemediysen kesinlikle izle.Çok beyenirsin

evt işaretler pek iyi değildi isanın çilesine gitmedim çünkü arkadaşlarım beni uyardı gidersen hayalkırıklığı yaşarsın diye bende mel abimi kötü bir filmde görmek istemediğim için gitmedim....bir zamanar askerdik filmini izledim dediğin gibi mel abiye savaş filmleri çok yakışıyor tam bir aksiyon oyuncusu karizması duruşu özellikle mimikleri aksiyon filmleri için mükemmel kıvamda...brde her şeye rağmen hiç bir şeyi iplemeyen tavırları hayranlık yaratıyor...ben herşeye rağmen mel gibson hayranıyım
  • payback filmini baya bi werdi tv bn iki uc kez isledm filmi biras abartı ama yine de ekşın olarak gusel film ama mel gibson yerine cuneyt arkın oynasaydı o filmde ne sacma filmdi derdinz kesn
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan_seko

payback filmini baya bi werdi tv bn iki uc kez isledm filmi biras abartı ama yine de ekşın olarak gusel film ama mel gibson yerine cuneyt arkın oynasaydı o filmde ne sacma filmdi derdinz kesn

filmin gerçekçiliği değil burda konu....burda konu mel gibsonun filmdeki karizması...zaten hiç bir aksiyon filmi gerçekle bağdaşmaz
  • bence payback iyi aksiyonlardan.sinemada izlemiştim.oldukça etkileyiciydi.
  • we are soldiers sınema tarıhının en kotu savas fılmıdır bence , mel ibson ı sewerım saydıgınız butun fılmlerını ızleedım ve hepsı guzel (ısaretler ı goz ardı edıyorum) ama we are soldiers da hıc bısı yok ne konu ne ask ....

bı vadıye ınıyolar savasıyolar savasıyolar zorlanınca KIRIK OK dıyolar ucaklar gelıyo ehh madem oyle en bastan KIRIK OK de :D saka bı yana stratejık olarakte ılk once savas ucaklarının bombalaması daha sonra pıyadelerın alan kontrolu daha mantıklıdır hangı akla hıtaben bu senaryoyu yazdı senarıstler askıl sır erdıremıyorum

bu fılmede amma garez ım warmıs
  • işaretler'i kimsenin sevmemesi ilginç.bence mel gibson'un en iyi performans sergilediği filmlerden bir tanesi.konusuda oldukça iyidi.senaryo çok kritik olduğu için bir çok açık bulunabilir.fakat bu film kalbur üstü gerilim filmlerindendir bence.
  • işaretlerdeki umutsuz ve yalnız bir baba olarak elinden gelmeyeni oynadığına inanırım işaretlerde bence işaretlerde de gayet iyiydi.Madem konu MeL amcamız o zaman "Sezar'ın hakkı sezara" demek lazım
  • mel gibsonun bir de fidye diye bir filmi var ki bence en kötü filmide o....filmde mel abi (hani iskoçyalı olup ingiliz krallığı ile meydan savaşı yapan,porter olup koca mafyayı tek başına çökerten mel abimiz) bu filmde çok bi çare duruyor...hiç yakıştıramadım mel abiye
  • Konuyu okuyorum da kafam işaretler filmine takıldı, neden bu film beğenilmez anlayabilmiş değilim, imdb puanı 6.9 iyi sayılabilecek bir puan, buna karşılık beyazperde puanı 7.2 ki bu puan beyazperde için oldukça düşük bir puan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ringoplast

mel gibsonun bir de fidye diye bir filmi var ki bence en kötü filmide o....filmde mel abi (hani iskoçyalı olup ingiliz krallığı ile meydan savaşı yapan,porter olup koca mafyayı tek başına çökerten mel abimiz) bu filmde çok bi çare duruyor...hiç yakıştıramadım mel abiye

walla bnde hic katılmıorum bnce fidye filmi super bi filmdi asıl bnce mel gibson orda gusel oynamıs bnce cok ii filmdi en azndan isaretlerden we de seneryo olarak paybackten gusel film bnce islenmesi gereken filmlerden biri
  • mel gibson girdiği her rolun hakkını fazlasıyla veren bi isim. "o olmasaydı kim olurdu?" diye sorduğunuz vakit, sabah kadar düşündüren adamdır kendisi... payback filmi, izlediğim en zevkli filmlerden biridir. 10 defa arka arkaya izlesem sıkılmam, o derece yani... onu her role sokabilirsiniz ama, onun rollerini kolay kolay başkasına veremzsiniz. tıpkı payback, the patriot, the ransom da olduğu gibi... bence gelmiş geçmiş en başarılı 5 aktorun içinde kendine kolayca yer edinir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: devotee

mel gibson girdiği her rolun hakkını fazlasıyla veren bi isim. "o olmasaydı kim olurdu?" diye sorduğunuz vakit, sabah kadar düşündüren adamdır kendisi... payback filmi, izlediğim en zevkli filmlerden biridir. 10 defa arka arkaya izlesem sıkılmam, o derece yani... onu her role sokabilirsiniz ama, onun rollerini kolay kolay başkasına veremzsiniz. tıpkı payback, the patriot, the ransom da olduğu gibi... bence gelmiş geçmiş en başarılı 5 aktorun içinde kendine kolayca yer edinir.

bende bi dm severim.. fanatiğim.. ve ötesiyim....
  • süper film 70000 dolar muhabbeti süper + çinlilere çarptıkları sahne tamamı süper ama akılda kalanlar bu filmi izledikten sonra emniyet kemerinin ne kadar mübarek bir icat olduğunu tekrar anlıyoruz
  • Hastası olduğum tek Mel Gibson filmidir konuyu açan arkadaşa teşekkürler.Aramadığım yer kalmadı dvd yada divx'ini bulabilmek için hiçbiryerde bulamadım ne kısmetse mahallemizdeki cd cide türkçe dublajını buldum oda okadar dandik ki Mel abimizin sesi ismail yk gibi seslendirilmiş

Hemen her karesi aklımda çekiçle işkence yapılan sahneler çok fenaydı bea Lucy Lui de fena değildi otel odasındayken tam ekşın :D

açıp izlesem mi damarım tuttu yine

lan yarın pazartesi iş başı gün başı off gidilirmi işe ya ):
  • çok sevdiğim filmlerden bir tanesi daha harkulade.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.