Şimdi Ara

iphone 5s den 6s e geçmek...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadşlar 5 s kullnıyorum 3,5 aydır telefondan memnunum son güncelleme ile 6-6,5 saat kullanım süresi alıyorum...Şimdi soruma geleyim biraz daha büyük ekranlı bir telefon istiyorum 6s buldum sıfır 16 gb 24 ay garantili full body koruyucu+ kılıfla beraber veriyorlar benim telefonumun üzerine 1700 tl istiyorlar...Benim telefonda çizik ezik vs yok toz bile yok sıfır kutudan çıktığı gibi duruyor sizce bu fiyat nasıl bir karar vermem gerekiyor...yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..

• 16 gb sıkıntı bence 64 gb bakın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten 5s 16gb ın sıfırı 1200tl. Apple türkiye garantiliyse 24ay boyunca bence fiyat iyi. Telefonu değiştirmeye gerek varmı yorum yapamam ama
  • merhaba hocam. konudan alakasız olacak ama ben note 2 den 5s e geçmeyi düşünüyorum. 6 saat kullanım süresi derken, cebinizde durduğu süre buna dahil değil dimi ..
    2899 sanırım 6s 16 ikinci eli düşse düşse 300 düşer.. sizin telefon sıfır olsa 1299 ediyor. ikinci el telefon almaya karşıyım o ayrı konu ama çekinceniz yoksa mantıklı bir takas olabilir. gel gelelim ki 16gb yeteceğini düşünmüyorum. boyut ihtiyacı günden güne artıyor. şuan yettiriyorum demekte çok doğru olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverPower

merhaba hocam. konudan alakasız olacak ama ben note 2 den 5s e geçmeyi düşünüyorum. 6 saat kullanım süresi derken, cebinizde durduğu süre buna dahil değil dimi ..
    2899 sanırım 6s 16 ikinci eli düşse düşse 300 düşer.. sizin telefon sıfır olsa 1299 ediyor. ikinci el telefon almaya karşıyım o ayrı konu ama çekinceniz yoksa mantıklı bir takas olabilir. gel gelelim ki 16gb yeteceğini düşünmüyorum. boyut ihtiyacı günden güne artıyor. şuan yettiriyorum demekte çok doğru olmaz

bekleme süresi hariç 6-6,5 saat kullanım alıyorum hocam bekleme de genelde 20-21 saat civarı oluyor...wifi ve 4,5 g ağırlıklı kullanıyorum ki genelde birisi daima açık kalıyor ve sürekli whatsapp üzerinden sesli görüşme yapıyorum nete giriyorum...Pil performansından memnunum hocam

• Yapacağın en gereksiz şey olacaktır.
  • 16 gb sorun olmaya başlıyor hocam aslında 16gb değil o 11gb zaten alabilirseniz 64 uzun soluklu olur.
  • bence geçilir, s'ten s'e geçmek mantıklı, fiyat da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUSSY DESTROYER

Yapacağın en gereksiz şey olacaktır.

O nasıl bir nick öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

quote:

O nasıl bir nick öyle.

Kötümü üstat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

quote:

O nasıl bir nick öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.