Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre7107

quote:

Orijinalden alıntı: Donanım.Uzmanı

quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

quote:

Orijinalden alıntı: onuraycan

1000 dk 1000 sms 8 gb 35 tl dedi kabul etmedim 33 tl de kabul etmedim 29tl ye anlaştık.
    Baska operatore gecmek istedigimi belirtmistim 10-15 gun önce
    Bu mesaja eklenen görseller:

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

Ben de 6gb 1000dk 31,5tl ye aldım diye sevinmiştim.

8gb 1000dk 29tl reklamlarını görmekte sinir bozucu

Simdi aradim bende bu taktik icin,fakat bana direkt telefonda indirimleri soylemeye basladi, once kendi tarifeme yakin seyler soyledi daha sonra yeni gelenlere ozel 1000 dk 1000 sms 8 gb paketin 29 tl oldugunu,insanin bu paketi gorunce bu fiyatlari nasil odeyecegini soyledim.Biraz hatta bekletti 39 tl dedi. Acaba az daha indirir mi diye 29 tl ile arasinda hala 10 tl fark var 12 ayda 120 tl yapar dedim. Yine de faturasiza gecmek istiyorum dedim 130 lira cayma bedeli cikinca mecbur istegimi iptal etmek zorunda kaldim.Simdi ne yapayim? Sonra bir daha baska birini mi arayayim

Hocam hemen geçirmiyorlar faturasıza. 24 ile 48 saat içerisinde dönülecektir size diyorlar. Ve 1 gün sonrada son kez arıyorlar. Bana da 49₺ cayma bedeli, 20₺ faturasıza geçiş ücreti ödeyeceksiniz son faturanızla dediler. ekleyin son faturama dedim. Karar senin tabi.

Ha yani siz tamam ekleyin dediniz ama cat diye gecirmediler degil mi.sonra 120 lira odemek zorunda kalmayayim miktar cok fazla :D
    Bu arada tekrar aradim ayni taktik,kadin tarifemi dusurmeye calisti hic teklif falan vermedi.su 8gb lik tarifeyi 29 liraya istiyorum dedim o yeni gecenlere dedi bende o zaman baska operatorlere bakarim onlarinda yeni gecen tarifeleri vardir dedim,kadin tamam dedi direkt :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nashiro

benim hem telefon taahhütüm var hem de tarife. aradım iptal ettirmek istediğimi söyledim. sebebini sordu yüksek fatura bedeli dedim %15 indiriminiz var %10 daha yapalım %25 olsun dedi. yok istemiyorum kapatalım dedim. sonra cayma bedeli olarak 1800 lira yansır son faturanıza dedi. sıkıntı olmaz öderim nakit olarak dedim ahahah :) cidden öderim, sıkıldım zaten kapatırsa kapatsınlar. aylık telefon, tarife vs 170 lira ödüyorum.

Hocam sonuc nedir

• Arkadaşlar hat devir edildiğinde yeni kişi gelmiş gibi bu 29luk tarifeden faydalanmak mümkün mü?

Devir faydaları hakkında bilgi sahibi olan yokmu?

• Ayni yontem ile

3000 dk (avea içi sinirsiz )
    Sinirsiz sms
    8 gb

27,5 tl

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Orgeneral

quote:

Orijinalden alıntı: onuraycan

1000 dk 1000 sms 8 gb 35 tl dedi kabul etmedim 33 tl de kabul etmedim 29tl ye anlaştık.
    Baska operatore gecmek istedigimi belirtmistim 10-15 gun önce

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ

Ben de 6gb 1000dk 31,5tl ye aldım diye sevinmiştim.

8gb 1000dk 29tl reklamlarını görmekte sinir bozucu

Simdi aradim bende bu taktik icin,fakat bana direkt telefonda indirimleri soylemeye basladi, once kendi tarifeme yakin seyler soyledi daha sonra yeni gelenlere ozel 1000 dk 1000 sms 8 gb paketin 29 tl oldugunu,insanin bu paketi gorunce bu fiyatlari nasil odeyecegini soyledim.Biraz hatta bekletti 39 tl dedi. Acaba az daha indirir mi diye 29 tl ile arasinda hala 10 tl fark var 12 ayda 120 tl yapar dedim. Yine de faturasiza gecmek istiyorum dedim 130 lira cayma bedeli cikinca mecbur istegimi iptal etmek zorunda kaldim.Simdi ne yapayim? Sonra bir daha baska birini mi arayayim

Hocam hemen geçirmiyorlar faturasıza. 24 ile 48 saat içerisinde dönülecektir size diyorlar. Ve 1 gün sonrada son kez arıyorlar. Bana da 49₺ cayma bedeli, 20₺ faturasıza geçiş ücreti ödeyeceksiniz son faturanızla dediler. ekleyin son faturama dedim. Karar senin tabi.

Ha yani siz tamam ekleyin dediniz ama cat diye gecirmediler degil mi.sonra 120 lira odemek zorunda kalmayayim miktar cok fazla :D
    Bu arada tekrar aradim ayni taktik,kadin tarifemi dusurmeye calisti hic teklif falan vermedi.su 8gb lik tarifeyi 29 liraya istiyorum dedim o yeni gecenlere dedi bende o zaman baska operatorlere bakarim onlarinda yeni gecen tarifeleri vardir dedim,kadin tamam dedi direkt :D

Tabiki de geçirmediler. Siz müşteri hizmetlerine trip atmışsınız biraz hocam :) hemen yapmıyorlar, inceleme başlartılmıştır ve size tekrar dönülecektir deniliyor. Karar sizin tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 80 gün kalan taahhutum ve kamu mega tarifemle pusuya yattım.ceza 63 tl gorunuyor.hedefim mega extrayi 30 tl ye almak.net paketi yeterli gelmiyor çünkü.

• Bende başka hatta geçicem diye kayıt birakmistim fakat taahhum bitmişti.
    Dedim disardan gelene 8gb 29 tl .
    Yok size yapamam o zaman baska hatta gecerim.
    Once %20 indirim kabul etmedim
    Sonra %30 indirim kabul etmedim
    Bayan sinirli ne istiyonuz beyfendi 29 tl ye olursa dedim ümitsiz bi şekilde o zaman %40 indirim verelim dedi.
    Gorsellerde hangi tarife ve kac indirim aldigim yaziyo diger arkadaslara umarim faydasi dokunur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• onuraycan O kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kaça geldi net olarak şimdi

• %20 indirimim gözüküyor arasam üzerine indirim verirler miki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzz01

%20 indirimim gözüküyor arasam üzerine indirim verirler miki ?

Benimde %10 görünüyordu, %25 verince %10 silindi. Şimdi sadece %25
  • Cayma bedeli vs. vs. 200 kusur tl lik bir fatura cikiyor,bunu goze alamiyorum ki tamam kaydi alin diyeyim.Insan yine de ya gecirirlerse diye dusunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: activex26

konuyu açan arkadaş sağolsun yoksa hiç haberimiz olmayacak.
    bende 1000dk+1000sms+6gb lık tarifeyi 40tl ye kullanıyorum.
    konuyu görünce bi arayayım dedim talep oluşturdular.
    şimdilik gayet yolunda gidiyor herşey.
    en geç 48 saat içinde size geri dönüş yapılacak dedi müşteri temsilcisi.
    eğer işe yararsa çok iyi olcak çevremdeki tanıdıklarıma da yaptırıcam, yeter artık milleti sömürdükleri

Arkadaşlar talep oluşturduktan bir gün sonra müşteri hizmetleri aradı.
    Kullanmış olduğum tarifenin aynısını (ek olarak da internet kotam dolunca otomatik durma özelliğiyle birlikte) 24tl ye kullanmaya başladım.
    Ben herhangi bir pazarlık yapmadım arayıp direk 24tl yi önerdiler bende kabul ettim.
    Konuyu açan arkadaşa buradan teşekkürlerimi sunuyorum

• Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. Sayesinde bende bu tarifeye geçtim.
  • ayvaras kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçtiniz anlatırsanız bizde faydalanırız

• Bu taktiklerin hepsi boş arkadaşlar. Gidin bir aveya çözüm noktasına, hat kapatma formu doldurun. Form siteme düşer düşmez sizi ararlar. Hattı kapatma ciddiyetiniz form doldurmanızdan daha net anlaşılır çünkü.Ben bu taktikle 2012 yılında bir yıl boyunca ayda 1 (bir) TL ödemiştim. Doğrusu 10. ayın sonunda bir 10 TL lik fatura gelmişti. :))))
  • volkan3156 kullanıcısına yanıt
    çözüm noktası derken türktelekom bayimi ?
  • Şimdi öyle oldu herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: abide85

Kamu Prestige tarifemin taahhutunun bitmesine 4 ay kaldi arasam Faturasiza gecmek istesem durum ne olur?

Cuma günü aradım 180 lira felan cayma faturası çıkardılar ama cesaret edemedim çünkü mesai saatleri içinde telefon kapalı oluyor :(
  • Benim taahütüm bittiği için kendileri aradı beni eski tarifeye indirim yapalım %25 dediler. Kabul etmedim, daha sonra tekrar aradılar ve farklı tarife önerdiler.
    PRIME 10 GB tarifesini kabul ettim bende.
    HY 1500 DK + HY 1500 SMS + 10 GB = 38 TL (Vergiler, Telsiz Kullanım vs dahil)
  • Bana 78 tl cayma bedeli yansir dedi tamam olsun dedim tamam 7 gun icinde gecisiniz tamamlanacaktir dedi sizi daha sonra arayacagiz felan demedi. Gectikmi simdi faturasiza beyler? Arayip kaydi iptalmi etsem

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.