Şimdi Ara

2016 haziran iphone 5s vs lg g4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda telefonumu değiştirmek ve ios a geçmek istiyorum, iphone 5s halen alınırmı ? lg g4 le kıyaslayınca hangisinin ömrü ne kadar daha uzun olur ?

fazla oyun oynayan bi insan değilim whatsapp, instagram, swarm vb. uygulamalar kullanıcam, belki 2-3 ufak tefek oyun ve bikaç parça uygulama yüklerim, ancak çok fazla müzik barındırıyorum(yaklaşık 600 kadar)

iphone 5s bu saatten sonra alınırmı ? alınırsa kaç yıl daha iphone 4-4s gibi kasmadan götürür ?

• iphone 5s 1-2 sene daha götürür. 2013 yılında cıktı o kadar da yeni telefon sayılmaz. iphone kalitesini şarjı dışında tartısmaya gerek yok. ios a da geçmek istiyorsan 5s güzel. g4 için kimisi sorun var diyor kimisi memnunum diyor ama çoğunluğun telefonu sıkıntılı. ben iphone 5s derim
  • Kardeşim bi powerbank taşırsan ve ekran boyutu sıkıntı değilse 5s sorunsuz. Bataryası az gidiyor sadece ben kullanıyorum hala, g4 çok sıkıntılıymış sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G4 lerin hepsi bozulacak konik sorunlu şikayetvar dan bakabilirsin 2 telefon almıştık aynı ay içerisinde ikiside bozuldu ayrıca ithalat garantili olduğundan garantiden yapmıyorlar çünkü garanti diye birşey yok delta para istiyor tüketici heyeti vs uğraşma hiç bulaşma lg ye
  • İlk çıktığından beri 5s kullanıyorum seni her türlü memnun eder...tek sıkıntı bataryası olur belki onu da powerbank ile halledersin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GhostSuika G kullanıcısına yanıt
    ios 10 a kadar güncelleme alacak 5s ios11 alır mı bilmem ama ekran boyutu sorun olmayacaksa 5s alınır.
  • G4'ten uzak dur, kamerası hariç tahammül edilecek telefon değil. Acaba ne zaman bootloop olacak diye kurbanlık koyun gibi bekliyorum. Ayrıca telefon çok ısınıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkürler. İphone tercihim olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g4 üm var 5s tam bir çöp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.