Şimdi Ara

WWDC 2016 konferansı 13 Haziran’da başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WWDC 2016 konferansı 13 Haziran’da başlıyor

Apple tarafının tek ve en büyük geliştirici konferansı niteliğinde olan WWDC, geleneksel olarak her yıl Haziran ayında sahne alıyor. Bu yılki WWDC 2016 konferansı da, 13 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Apple tarafından yapılan açıklamada, 13 Haziran 2016 itibariyle WWDC 2016 etkinliğinin başlayacağı duyuruldu. Yerel saat ile 10.00’da başlayacak olan etkinlik, dünya çapındaki sayısız geliştiriciye ev sahipliği yapıyor. Apple’ın tüm işletim sistemlerinin yeni sürümleri, bu konferansta katılımcılara tanıtılıyor.

Ayrıca Bkz.Hungry Shark World, 6 günde 10 milyon barajını aştı

Apple tarafından canlı yayınlanan etkinlikte sırasıyla OS X, iOS, watchOS ve tvOS işletim sistemlerinin en yeni sürümleri sahne alıyor. Genelde pek donanım tanıtımı yapılmazken, bazen yeni nesil Mac cihazlarının görücüye çıktığı da oluyor. Bu yıl WWDC 2016 konferansında beklenen yenilikler şöyle:

• Siri sanal asistanının, üçüncü taraf yazılım geliştiricilere de açılması ve Uber, Spotify gibi uygulamaları doğrudan kontrol edebilmesi.

• Apple’ın 15 yıl öncesinde geri dönerek, OS X platformunun ismini tekrar MacOS olarak belirlemesi

• Siri sanal asistanının Mac bilgisayar sistemlerine entegre edilmesi

• Apple Music platformunun daha kolay kullanım ve erişim için yeniden tasarlanması

San Fransisco şehrindeki Bill Graham salonunda gerçekleştirilecek olan etkinlik ile ilgili tüm gelişmeleri canlı olarak Donanım Haber üzerinden sizlere sunuyor olacağız. Bizi takipte kalın. 

• Beklenen yeniliklere bakıyorumda sadece bunlar olacaksa canlı yayın ile hiç uğraşmayın. Neymiş işletim sisteminin ismi değişiyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakalim yeni osx nasıl olacak

• Haydaa macbook pro bekliyorduk. 2017 olacak hâlâ skylake işlemcili macbook prolar ortada yok. Aralıkta çıkıp da 7. Nesil yerine 6. Nesille gelirse işte o zaman çok gülerim

• Apple neler yapacak bakalım

• Gördüğünüz gibi, Apple artık bitti. Kesinlikle artık yenilik üretmiyor, üretemiyor.

Yenilik üretmeyen şirketlere ne olur?

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Bir şey olmaz örnekleri var

Intel,NVİDİA,Activision ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 2 Haziran 2016; 12:01:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Bir şey olmaz örnekleri var

Intel,NVİDİA,Activision ...

Intel ve Nvidia yenilik üretmiyor yani öyle mi?

İlginç bir mantık.
  • Madem Apple'ın artık yenilik üretmediğini düşünüyorsunuz izlemezsiniz boş yere tatava yapmazsınız olur biter.

• Dünyada ilk defa 15 seneden sonra işletim sisteminin adı değişiyor.
    Bakalım şakşakçılar nasıl bir tepki verecekler.

• Apple, -sözüm ona- bazı siyasi örgütlerin (Party/parti) yaptığı gibi gibi, miting için paralı adam mı tutuyor? Bir gurup, kürsüdeki ne derse şakşak yapıyor. Ben hayarım da bu kadar şakşak meraklısı bir geliştirici topluluğu görmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.