Şimdi Ara

750-850 TL arası öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonumu değiştirmeye karar verdim. Epey bir araştırma yaptım ancak karşıma çok fazla seçenek çıktı. Kullanım çoğunlukla oyun ve internette gezinme olacak.

En son kalan telefonlar:

Sony Xperia Z2
    Xiaomi Mi 4 4G

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cryphoenix -- 2 Haziran 2016; 0:42:40 >

• Yardım edebilecek yok mu? Bugün veya yarın almayı düşünüyoruz.
  • Hocam ben burdakileri kullanmadım, fikrimde yok yorum yapmak istemem ancak yardım etmek amaçlı fikrimi söyleyim. GM5 plus şu sıralar çok öneriliyor nasıldır bilmem ancak o foruma bir göz atın derim beğenirseniz ona bakarsınız. Fiyatıda 950tl belki kampanyayla filan 900 civarına getirebilirsiniz. Özelliklerine bakınca kağıt üzerinde yazdıklarınızdan daha üstün ve güncel. Listedeki çoğu telefon 2-3 yıl öncesinin.
  • 8 gb hafıza sorun olmayacaksa m4 aqua, olacaksa zf2 laser

Kapalı kutu g2 bulabiliyosanız alın eski falan ama güzel telefondur romlarla halledersiniz, bulamıyorsanız üstte yazdıklarıma yönelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

8 gb hafıza sorun olmayacaksa m4 aqua, olacaksa zf2 laser

Kapalı kutu g2 bulabiliyosanız alın eski falan ama güzel telefondur romlarla halledersiniz, bulamıyorsanız üstte yazdıklarıma yönelin

Zenfone 2 laser hangisini öneriyorsunuz? Birçok farklı modeli var gibi. Yoksa sadece boyutları mı değişik?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryphoenix

quote:

8 gb hafıza sorun olmayacaksa m4 aqua, olacaksa zf2 laser

Zenfone 2 laser hangisini öneriyorsunuz? Birçok farklı modeli var gibi. Yoksa sadece boyutları mı değişik?

Alıntıları Göster
    Seçenekleri 4'e indirdim. Ancak yinede kararsızım. Satış linklerini ekliyorum, ona göre yorum yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryphoenix

Seçenekleri 4'e indirdim. Ancak yinede kararsızım. Satış linklerini ekliyorum, ona göre yorum yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Herkese tekrardan merhaba,

Seçenekleri en son 2 ye indirdim ve yeni bir marka ekledim. Bu iki telefondan birisi alınacak.

Sony Xperia Z2 veya Xiaomi Mi 4 4G.

Arkadaşım Sony'nin arayüzü çok çirkin diyor ancak 20.7 MP kamera cezbediyor. Birde Xiaomi sitesinde 3GB ram görünüyor ancak türkiyede satan siteler 2GB olarak yazmışlar. Bu telefonların 2GB olma olasılığı var mı?

Teşekkürler.

• Cryphoenix C kullanıcısına yanıt
    Z2 yerine daha güncel modellere bakmanızı tavsiye ederim xiaomiler hakkında bir bilgim yok ama alacak olsam o kadar marka içinden almazdım
  • Ben eski telefon almam acıkcası
    -Lg K10 LTE (2gb ram) tasarım ekran guzel 850 tl
    -Asus laser 5,5=850 tl
    -Lenovo p1m=sadece internet derseniz 4000 mah pil 10-11 saat aktif kullanım var tek sıkıntı islemci yavas 1ghz ama whatsapp/facebook gibi mesajlasma isinizi gorur=700 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 2 Haziran 2016; 8:20:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Ben eski telefon almam acıkcası
    -Lg K10 LTE (2gb ram) tasarım ekran guzel 850 tl
    -Asus laser 5,5=850 tl
    -Lenovo p1m=sadece internet derseniz 4000 mah pil 10-11 saat aktif kullanım var tek sıkıntı islemci yavas 1ghz ama whatsapp/facebook gibi mesajlasma isinizi gorur=700 tl
    xiaomi mi4 önceki satılanlar 3g li idi ama şimdi satılanlar 2g li ram li bende çok ilgileniyorum. benim için tek olumsuz tarafı 16g ve hafıza arttırılamıyor.
  • quote:

Z2 yerine daha güncel modellere bakmanızı tavsiye ederim xiaomiler hakkında bir bilgim yok ama alacak olsam o kadar marka içinden almazdım

Peki bana 2.3 GHz işlemcili, 3 GB Ram li, 20.7 MP kameralı, 1920x1080 çözünürlüklü başka telefon önerebilir misiniz?

Kağıt üstünde bu telefon yazdıklarınızdan ve araştırdığım hemen her telefondan üstün görünüyor. Tek eksi yanı eski olması mı?
  • Tabiki yuksek kamer mp diyorsanız Sony z5 serileri 3gb ram 1300 tl altı telefonlarda 2 tane var biri Lenovo s1 onunda pili az 2400 veya 2600 mah veya Huawei Honor 7 var Ttelekom Honor 7 adında 3gb ram 20 mp.... Kamera var 1300 tl inceleyin
  • quote:

Tabiki yuksek kamer mp diyorsanız Sony z5 serileri 3gb ram 1300 tl altı telefonlarda 2 tane var biri Lenovo s1 onunda pili az 2400 veya 2600 mah veya Huawei Honor 7 var Ttelekom Honor 7 adında 3gb ram 20 mp.... Kamera var 1300 tl inceleyin

Cevabınız için teşekkürler. Z2 yi satıştan kaldırmışlar o yüzden artık elemek durumundayım onu.

Honor 7 bütçemi aşıyor ancak S1'i düşüneceğim.
  • Lenovo s1=1100 tl
    acıkcası butce 750-850 tl ise ya Ram den vazgececeksiniz 2gb gereksiz programlar olmayan telefonlarda isinizi gorur veya yuksek mp kameralı telefon istemiyeceksiniz 3300 tl lik s7 edge kac mp? 12mp 42 veya 50mp degil vatan-medimarket-teknosa gibi magzaya gidin elinize alıp kurcalayıp kamerasına bakıp karar verin...
    750 tl hem 3000 mah pil hem 3gb ram-hem 21mp kameralı telefon yok
  • quote:

Lenovo s1=1100 tl
    acıkcası butce 750-850 tl ise ya Ram den vazgececeksiniz 2gb gereksiz programlar olmayan telefonlarda isinizi gorur veya yuksek mp kameralı telefon istemiyeceksiniz 3300 tl lik s7 edge kac mp? 12mp 42 veya 50mp degil vatan-medimarket-teknosa gibi magzaya gidin elinize alıp kurcalayıp kamerasına bakıp karar verin...
    750 tl hem 3000 mah pil hem 3gb ram-hem 21mp kameralı telefon yok

Sanırım son çare bütçeyi 900 - 1000'e yaklaştırıp 20 MP kameradan vazgeçeceğim.
  • Cryphoenix C kullanıcısına yanıt
    1000 tl yapabilirseniz sony xperia c4 tavsiye ederim 4 aydır kullanıyorum herşeyiyle çok memnunum
  • quote:

1000 tl yapabilirseniz sony xperia c4 tavsiye ederim 4 aydır kullanıyorum herşeyiyle çok memnunum

Baktım ancak 1000 TL ye bulamadım. Link varsa verebilir misiniz?
  • +1

Bende 1 yila yaklasti cok memnunum mnunum teknosa com cuma turuncu indirimde 899a bile satabiliyor bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

+1

Bende 1 yila yaklasti cok memnunum mnunum teknosa com cuma turuncu indirimde 899a bile satabiliyor bazen
    Konu kapanabilir. Türk Telekom Honor 7 alınmıştır.
  • mi4 al kafan rahat olsun iphone killer bir cihazdir

Edit:iphone 5s kullaniyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.