Şimdi Ara

Supernline suaralar cok kötü sizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
2.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu aralar superonline cok kotu 50mbps olacak hiz suan 21 civari arada 36 35 oluyor onu gecdim ping cok ne lol ne cs go ne h1z1 atiyoruz yer mersin fiber internet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 1 Haziran 2016; 20:11:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• videolar otomatik 480p açılıyor, pingler rezalet.

50mbs
    Yer: Antalya
  • 5 gündür 5. arıza kaydım. Arıyorum 90 ping ve altı normal diyorlar Arkadaş her zaman yaptığım testte 7-8 ping 26-27 Mbit download 5-6 Mbit upload görürdüm şimdi 500-600 ping 2-3 Mbit download 1 Mbit upload. Çözemiyorlar

Supernline suaralar cok kötü sizde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullseye_F16 -- 2 Haziran 2016; 0:05:43 >

• VodafoneNet pingleri iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sabahları geceleri güzel akşama doğru berbat vdsl 50mgbit 1 haftadır çözülemedi
  • Avrupa dotada 50ms, izmir 4ms. Hiçbir sorun yok.
  • Sabah işe giderken test ettim canavar gibi. Akşam eve gidince yine düşecek mi bakalım.
  • Cevaplar için teşekkürler akşam saatleri en yoğun kullandığım saatler o aralar ping düşüyor birde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an leş gibi. Ping 410 download 3 mbit upload 1 mbit. 6 gündür açtığım 6 arıza kaydına rağmen sorunumu çözemeyen superonline teknik ekibine YUH olsun yazıklar olsun.
  • Günlerdir sorun hala düzelmedi ping şu an 550. 900 civarlarını da devamlı görüyorum. Download hızı 5.10 mbit uplaod hızı 0.89. Ne online oyun ne video izleme hiçbir şey yapamıyorum
  • Glyph kullanıcısına yanıt
    Bendede durum bu maalesef hic bir sey yapilamiyir

• quote:

Orijinalden alıntı: Glyph

Günlerdir sorun hala düzelmedi ping şu an 550. 900 civarlarını da devamlı görüyorum. Download hızı 5.10 mbit uplaod hızı 0.89. Ne online oyun ne video izleme hiçbir şey yapamıyorum

demekki genel bir sorunmuş bende'de 2 gündür durum aynı .. Adsl'den kurtulduk derken adsl'den beter oldu fiber..
  • Sikayetvar'a yazdım. Sonuç alamazsam Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna da bildiricem durumu.
  • 5-6 aydir boyle kullanici artikca cop oluyor isin kotusu daha 11 ay tahahut var bittigi anda baska iss'ye gecicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende mhye bildirecegim durumu

• kobra90 kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle suan cok cok iyi dosya attim 50mbps ile iniyor ama aksam 6 ile 9 10 arasi rezalet dosya 5 6mbps ile iniyor oyun oynanmiyor

• Aynı sıkıntı bende de var, akşam 8.30 a kadar sıkıntı yok sonra 500-600 ping ler 5mb lari görüyor.
    3-4 senedir kullanıyorum hiç böyle bir şey yoktu, 5 gündür böyle. Sitede farklı apartmanlarda da oturan kişilerde aynı sıkıntı var.
  • son 1-2 haftadır var , sınavlardan dolayı çok uğraşamadım

Speedtest de hep 1 ping çıkardı şimdi 8

Ayrıca internette tavaşlık hissediyorum , ilk baş chrome den kaynaklı mı düşündüm fakat sorun onda değil

otomatik dns sunucularında sorun var bence sayfalar çözemiyor geç açılıyor
  • Aradılar düzeldi mi diye soruyorlar. Arkadaşım anlatamıyorum galiba bu saat aralığında problem yok akşam 8-9 dan sonra problem yaşıyorum diyorum. Ekiplerimiz o saat aralığında çalışmıyor diyor bana. Eee dedim nasıl çözeceğiz bunu. Bla bla bla konuşuyor. Kapattım suratına
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.