Şimdi Ara

SATILIK-TAKASKLIK LG V10(h960) 64GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Takaslık LG Model #Diğerleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar sadece sıkıldığım için cihazımı değiştirmek istiyorum.

Cihaz yurtdışı çıkışlı(arabistan) h960 kodlu 64 gb modeldir. rengi siyah. harcı ödenerek pasaport kaydı yapılmıştır. klonlama falan değildir. kutusu aksesuarları tamdır hızlı şarj ve akg kulaklığı verilecek. alındığı ülkenin faturası da mevcuttur.

Garanti konusunda yardımcı olabilirim. cihazı bana getiren arkadaşım orada ikamet ediyor ve orada olduğu süre boyunca garanti konusunda yardımcı olabilirim.

Cihazda nokta kusur yoktur. spigen ultra hybrid kılıf ve cam koruyucuyla kullanıyorum.

Bana göre tek sıkıntısı cihazın pilinin biraz çabuk bitmesi. çok yoğun kullanıyorum o yüzden pil fazla gitmiyor ama hızlı şarjla 1 saat gibi bir sürede %100 doluyor.

Fiyat 1400 tl düşünüyorum ciddi alıcılarla fiyatı daha detaylı konuşuruz. fiyat için lütfen yorum yapmayın alıcı olan kişilerle pazarlığımızı yaparız.

Takas düşük model cihazlar harici her marka ve modelle olabilir. takas teklifinizi net olarak mesajda iletirseniz sevinirim.

Alacağım cihazın en az vereceğim cihaz kadar temiz olması gerekir. ufak tefek sorunlar göz ardı edilebilir.

Üzerine bir miktar para alabileceğim temiz ya da değişimden gelmiş sıfır cihazlarla da takas düşünüyorum. g4 z3 z3+ gibi cihazlar da olablir.

Takas ankara içi olur. başka şehirlere cihaz göderimi yapmam mümkün değil.

Fotoğraf ekleyeceğim ancak isteyene mail ile detaylı foto atabilirim.

Mantıklı tekliflerinizi pm ile iletebilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat_ozturk -- 14 Ağustos 2016; 22:36:17 >

• renk nedir...Birde satış varsa istediğiniz fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybasan

renk nedir...Birde satış varsa istediğiniz fiyat nedir?

rengi yazmamışım pardon. cihaz siyah renkli. satış düşünmüyorum. fazla vaktim olmuyor 2 iş olmasın direk takaslayıp değiştireyim istiyorum.
  • hayırlı satışlar diliyorum. fiyat bilgisi paylaşırsanız sevinirim.
  • WEHWETIM W kullanıcısına yanıt
    teşekkürler. 1600 tl olsun fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

sadece bılgı vermek ıstıyorum 1600 liraya forumda 1 aylık tr cıhazı satılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: cihat_ozturk

sadece bılgı vermek ıstıyorum 1600 liraya forumda 1 aylık tr cıhazı satılıyor.

bilgi için teşekkürler ama zaten nakit satış düşünmediğim için o fiyatı yazdım. ilanda da fiyat yok sadece bir fiyat olsun amacıyla yazılmış bir rakamdır. asıl amacım takastır. bu arada kronik sayılabilecek sorunlar cihazda yoktur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.