Şimdi Ara

Independence Day Resurgance, sinemalardan önce mobilde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Independence Day Resurgance, sinemalardan önce mobilde

Yıllar öncesinin kahramanlık aşılayan filmlerinden olan Independence Day, yeni bir kadroyla tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Independence Day Resurgance öncesi, sıra tabanlı bir aksiyon oyunu da mobil platformlara geldi. Bir süredir iOS üzerinde oynanan oyun, şimdi Android tarafına beta sürecine başlıyor. 

Independence Day Battle Heroes adındaki oyun, ESD filosundaki en iyi gemileri alarak, uzaylı istilasına karşı mücadele vermenizi anlatıyor. Oyuncuların, uzaylılara karşı zafer elde etmek için pilot ekibini ve uzay gemilerini sağlam bir şekilde seçmeleri gerekiyor.

Ayrıca Bkz.İki kardeşin hikayesi mobilde

Her bölümde, iki ve daha fazla gemi ile karşılıklı olarak mücadeleye giriyorsunuz. Düşmanlar sürekli güçlendiği için, gemilerinizi ve silahlarınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Oyunda elde ettiğiniz paralar ve ganimetler, size güçlendirme olarak geri dönüyor. Ayrıca özel silahlar da elde edebiliyorsunuz.

Oyun genel olarak böyle ilerliyor ve filmdeki gibi heyecanlı mücadelelere girme imkanı yok. iOS tarafında ücretsiz olan oyun hali hazırda Android tarafında beta sürecinde. Bu bakımdan önce beta programına katılmak gerekiyor.

Beta programına girmek için tıklayınız 

• Bir "Heroes 3 of might and magic" kadar olabilir mi?

• ben de film telefonlara çıkacak sandım aq

• quote:

Orijinalden alıntı: deoksiriboz1001

ben de film telefonlara çıkacak sandım aq

Aynennnn :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Bir Heroes 3 of might and magic kadar olabilir mi?

Android versiyonu mu cikmis diye atladim hemen. Tabii hayalkirikligi, husran.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensi

quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Bir Heroes 3 of might and magic kadar olabilir mi?

Android versiyonu mu cikmis diye atladim hemen. Tabii hayalkirikligi, husran.

Beta programına kayıt olunca indirme linki geliyor.
  • ekrem71 E kullanıcısına yanıt
    Hahaha, cok komik oldu. Ben o mesaji Heroes icin yazmistim. Independence Day zerre ilgimi cekmiyor. DUzeltmem lazim zaten varmis. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.