Şimdi Ara

Voidu'dan GTA 5'e Güzel İndirimler Yapıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Yaz indirimleri kapsamında Voidu'dan Grand Theft Auto V ve onun paketlerine oldukça güzel indirimler yapıldı.

7 Haziran tarihine kadar sürecek bu indirimlerde Grand Theft Auto V'e sadece 80 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca GTA Online'da zengin olmak isteyenlere özel olarak GTA parası içeren paketler de oyunculara indirimli bir şekilde sunulmuş durumda. 

İndirimlerin bulunduğu tüm liste ise şu şekilde: 

Grand Theft Auto V - 80 TL
    Grand Theft Auto V Great White Bundle - 97 TL
    Grand Theft Auto V Whale Bundle - 99 TL
    Grand Theft Auto V Megalodon Bundle - 108 TL
    Grand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card - 24 TL
    Grand Theft Auto Online: Whale Shark Cash Card - 55 TL
    Grand Theft Auto Online: Megalodon Shark Cash Card - 102 TL

• sabredin temmuzda yeni gta duyuruluyor gay tony gibi.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Almayın aldırmayın. PC versiyonu şu an ölmüş durumda. Hileciler her yerde. FIFA , GTA , The Division PC versiyonları şu anda hileciler tarafından çökertilmiş oyunlardır ve bu firmalar bunu durdurmak için hiç bir şey yapmıyor. İyi reklam yapıp sadece ilk gün satış oranlarıyla milyonlar dolarları kasalarına doldurup daha sonradan oyunlarını unutuyorlar. Veya içindeki oyuncuları unutuyorlar desem daha doğru olur.
  • Gta 5 de herhangi bir oturumda hileci yoksa insan şaşırıyor artık. O kadar doldu ki oyun yani gına geliyor. Ağız tadıyla oynamak imkansız. Aslında en büyük darbeyi rockstar yiyor çünkü gta oynayıpta başından aşağıya para torbası atılmayan kimse kalmamıştır eminim. Bu durumda kim oyun için para satın alır!? Adamlar milyar doları kaldırdık artık sal gitsin diyor sanırım hilecilerle mücadele etmeyerek. Yazarken bile sinirleniyorum. Sadece hilecilere oyun içinde İngilizce - Türkçe küfür ettiğim için 10 gün ban yedim ben birde.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GTA 5 online oynadım o kadar bir kere bana gökten para gelmedi, bir gelse de bizde alsak görsek her şeyi. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Gta 5 de herhangi bir oturumda hileci yoksa insan şaşırıyor artık. O kadar doldu ki oyun yani gına geliyor. Ağız tadıyla oynamak imkansız. Aslında en büyük darbeyi rockstar yiyor çünkü gta oynayıpta başından aşağıya para torbası atılmayan kimse kalmamıştır eminim. Bu durumda kim oyun için para satın alır!? Adamlar milyar doları kaldırdık artık sal gitsin diyor sanırım hilecilerle mücadele etmeyerek. Yazarken bile sinirleniyorum. Sadece hilecilere oyun içinde İngilizce - Türkçe küfür ettiğim için 10 gün ban yedim ben birde.

Bugün 8000 level birini gördüm.
  • 72TL olmuştu voidu üzerinde bırakın bunları arkadaşlar yakında yaz indirimleri başlıcak bu zamana kadar almayan biraz daha beklesin.

• nuuvem'den 75 Tl' ye pre-order yapan grup olarak (bende dahil) gülüyoruz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikomer -- 31 Mayıs 2016; 21:44:22 >
  • 65 tl idi bi ara

• ben 65 tl ye almıştım :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.