Şimdi Ara

İki kardeşin hikayesi mobilde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Starbreeze Studios elinden çıkan ve BAFTA, DICE gibi 50 civarında ödülün sahibi macera-platform oyunu Brothers: A Tale of Two Sons, nihayet mobile geldi. İki karakteri aynı anda kontrol ettiğiniz oyun, sürükleyici hikayesi ile dikkat çekiyor.

PC ve konsollarda büyük beğeni toplayan oyun, babalarının hastalığına şifa bulmak için yollara düşen Naia ve Naiee adındaki iki kardeşin hikayesine odaklanıyor. Kardeşler, simültane olarak birbirlerine yardım etmek ve zorlukları aşmak zorunda. Her kardeşin yapabildiği işlemler farklı ve bu bakımdan stratejik hareket etmek şart.

Ayrıca Bkz.Rafadan Tayfa artık mobilde

Birkaç tane boss dövüşünün de olduğu oyun, tatmin edici grafikleri ile oyuncuları hikayeye sokmayı başarıyor. Yaklaşık 3-4 saat süren oyun süresinin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Senaryo çok fazla zorlayıcı değil zira takıldığınız noktalarda çeşitli işaretler sizi yönlendiriyor. Her iki karakteri ekranın kenarlarındaki kontrol tuşları ile yönetiyorsunuz ve oldukça da kolay. Oyun iOS için 12.99TL, Android için ise 10TL fiyat etiketine sahip.

Google Play linki için tıklayınız

• Google Play Store'da 8.89 Tl,10 Tl değil

İki kardeşin hikayesi mobilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 31 Mayıs 2016; 1:05:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurlar sürekli değişiyor sanırım eski fiyat kalmış

• Kesinlikle mükemmel bir oyun ama mobilde kontrolleri rahatsız edebilir

• Böyle oyunlar gelmeli artık mobile. 2 hafta yükseltme sürelerinin olduğu, sadece oyun içi parayla çalışan, sonsuz koşu diye altın toplatan basit oyunların çok ilerisinde artık telefonların donanımı. Tamam pc deki gibi rahat oynanmaz belki ama grafik ve hikaye olarak kaliteli oyunların çoğalma zamanı geldi de geçiyor.

• Ben bunu telefonda oynayalı cok uzun zaman oldu?

• Steamde oynamıştım. Çok iyi bi oyun.

• Tablette deniyeyim şunu. Güzel görünüyo..
  • Uzun zamandır var zaten mobilde. Hem PC'de hem telefonda bitirdim (ios)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.