Şimdi Ara

PayPal Türkiye'ye Kapanıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
8
Favori
5.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk önce kartlar gitti şimdide paypal komple türkiyeye kapanıyor.

ne düşünüyorsunuz durum hakkında. Ben çoğu ödemeyi burdan yapıyordum.
    quote:

Türkiye deki Müşterilerimiz İçin Önemli Bilgilendirme
    PayPal olarak Türkiye deki faaliyetlerimizi durdurduğumuzu üzülerek bildirmekteyiz.
    6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye deki müşterilerimiz PayPal hesapları üzerinden para gönderme ve alma işlemi yapamayacaklardır. Müşterilerimiz PayPal hesaplarına giriş yapabilir ve varsa hesaplarındaki bakiyeyi Türkiye deki banka hesaplarına aktarabilirler.
    Belirtmek isteriz ki, PayPalın önceliği her zaman müşterileri olmuştur. Ancak yerel düzenleyici kuruluşa yaptığımız lisans başvurusunun reddi ve ilgili kurumun Türkiye'deki faaliyetlerimizi durdurma talimatı doğrultusunda uygulamak durumunda olduğumuz bu karardan dolayı üzüntü duymaktayız.
    Müşterilerimiz bilgi sayfasını ziyaret ederek bu sürecin kendilerini nasıl etkileyeceğine ilişkin detaylı bilgi alabilirler.
    PayPal olarak tüm müşterilerimize bugüne kadar bizi tercih ettikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. PayPal'a vermiş olduğunuz destek Türkiye'deki çalışanlarımız ve şirketimiz için her zaman önemli olmuştur.
    Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir.

https://www.paypal.com/tr/webapps/mpp/home

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainBT -- 30 Mayıs 2016; 23:24:15 >

• Adamlar da bıktı herhalde miyminti kullanıcılardan.
  • Direkt karttan hallediyorum gerek yok buna. Ama hesap 2012'den kalma ya bak o koydu :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 30 Mayıs 2016; 23:17:50 >
  • bitcoin de olmasa var ya.

Biz de "aile ve arkadaşlar"ı işaretleye işaretleye batırdık paypal'ı galiba.
  • Yapacak birşey yok napalım
  • tabi icimiz disimiz vergi. adam calismaz senle.
  • Niye kapanıyor bide neden bildirseler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

tabi icimiz disimiz vergi. adam calismaz senle.
    şaka gibi gerçekten kapanıyor mu abi ya paypaldan kart bilgilerini silmemize gerek var mı ki?
  • Valla üzüldüm ya çok kullanmıyordum ama.. paypal ülkeye özel kapanır mı lan vay bee..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERIKCI

Valla üzüldüm ya çok kullanmıyordum ama.. paypal ülkeye özel kapanır mı lan vay bee..
    PayPal Nakit Kart kullanıyordum hadi o gitti PayPal'da gidiyor ya. Çoğu ödemeleri oradan yapıyordum, şimdi her yer banka anlaşması yapmak zorunda mı?
  • quote:

Valla üzüldüm ya çok kullanmıyordum ama.. paypal ülkeye özel kapanır mı lan vay bee..
    ne güzel hızlıca kullanırdım neden kapatılarki
  • quote:

2010 dan belli severek kullandığım bir siteydi yazık oldu.
  • Not: Paypal kart kullanıma 1 mayısta kapandı, yani para yatıramıyoruz artık.

-UYARI - En önemli nokta bu-

Paypal kart sahiplerinin hesabına 5tl yatacak, kart ücretini geri ödeyecekler. Hesabınızdan almayı, kullanmayı unutmayınız.

31 temmuza kadar 5 tlnizi kullanmanız gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeiLucas -- 30 Mayıs 2016; 23:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherich

ne güzel hızlıca kullanırdım neden kapatılarki

Alıntıları Göster
    gereksizdi zaten
  • quote:

Yeniden hesap açamaz mıyız yabancı sitesinde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

şaka gibi gerçekten kapanıyor mu abi ya paypaldan kart bilgilerini silmemize gerek var mı ki?

Alıntıları Göster
    Çok kötü olucak, yurt dışından internet kazançlarımı paypal ile alıyordum, şimdi nereyi kullanıcam. Çok kötü oldu.
  • Ben de severek kullaniyodum gercekten kapaniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Çok kötü olucak, yurt dışından internet kazançlarımı paypal ile alıyordum, şimdi nereyi kullanıcam. Çok kötü oldu.

Alıntıları Göster
    Paypal kart aldım 1 hafta sonra paypal kart kullanımı kapandı.
    Paypal ziraat kartı kabul etmiyordu onun için dün ininal aldım şimdi paypal komple kapanıyor şimdi ne halt yiyecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

Ben de severek kullaniyodum gercekten kapaniyor mu?
    "PayPal Türkiye’deki operasyonlarını neden durduruyor?
    Türkiye’de ödeme faaliyetlerinde bulunmak için yaptığımız lisans başvurusunun BDDK tarafından reddi nedeniyle faaliyetlerimizi durdurmaktan başka bir seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir."
  • içindeki para ne olacak şimdi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.