Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
48
Favori
37.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zaten burda biz hepimiz bütün dünya uyuyor bir sen uyanıksın oda böyle işteneyse..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaşlar
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

.

• Bence acilen change.org gibi bir yerden imza kampanyası başlatılmalı.
  • Satıcıları İlgilendiren Soru ve Cevaplar

Türkiye dışında yerleşik olan müşterilerden PayPal ödemeleri alabilecek miyim?
    Türkiye’deki satıcılarımız 6 Haziran 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, Türkiye’deki alıcılardan veya diğer ülkelerdeki alıcılardan Türkiye’deki hesaplarına ödeme alamayacaklardır.

Muhtemelen yurtdisinda paypal hesabi acsanda turkiyeden odeme almak mumkun olmayacak

• Arkadaşlar İmza Kampanyasına Desteklerinizi Bekliyoruz...

https://www.change.org/p/paypal-t%C3%BCrkiye-ye-kapat%C4%B1lmas%C4%B1n-askpaypal-paypal
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Sosyal medya sitelerinin para aktarma sitesiyle ne alakasi var şimdi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun alırken , satarken , amazon' dan Ebay ' den vs. internetteki bütün işlemleri kolaylıkla yapıyorduk. Akla mantığa sığan bir hareket değil gerçekten.

PayPal alternatifi ( özellikle yurtdışında geçerli ) kuruluşlardan hangisini tavsiye edersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 31 Mayıs 2016; 12:24:08 >
  • Ben paypal hesabımı ödemelerde aracı olarak kullanıyordum yani paypal hesabımda para tutmadan direk karttan çekim yaptırıyordum. Şimdi bu da mı mümkün olmayacak tamamen kesilecek herşey öylemi?

• Güzel olan hiçbir şeyi hak etmiyoruz maalesef.
  • Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaş
    https://eksisozluk.com/paypal-hesaplarimizla-loseve-bagis-kampanyasi--5120574?a=popular&p=2

• quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Loseve bağış kampanyasına katılalım arkadaş

Bende katıldım
  • Başlatılan imza kampanyasıhttps://www.change.org/p/paypal-t%C3%BCrkiye-de-kapanmas%C4%B1n-paypal-askpaypal işe yaramaz bence

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Gerçekleri bilmiyorsan kusura bakma bu senin sorunun.

"Gelecekte Türkiye'deki müşterilerimize yeniden hizmet verebilmek için gerekli izinlerin alınması yönündeki çalışmalarımız devam edecektir."

Okumasını biliyorsan eğer, adamlar açıkça yazmış. Gerekli izinler için çalışmalarımız devam edecektir diye, yani adamlar demiyor ki bize karşı yapılan bir durum veya imkan kalmadığı için iş yapamıyoruz demiyor.

BDDK'nın ilgili mevzuatını okursan işin PayPal ile ilgili olmadığını, tüm dünyada da benzer uygulamaların olduğunu anlarsın. Okumadan iş yapmayın bence.

Burada ben mağduriyeti savunmuyorum ama asıl suç PayPal'de. Kardeşim sen yürürlükte olan mevzuatı biliyorsun, ona göre önlemini alsana da insanları mağdur ediyorsun. Durmuş durmuş, yumurta g.tünün ağzına gelmiş 6 haziranda bitireceğiz diyorlar. Resmen kullanıcılarla dalga geçmektir. Benim de 5,5-TL param var ve 15-TL altını aktaramıyorum böyle mal da bir sistem ayrıca.
  • Sadece gülüyorum

• Duzgun sekilde orgutlenirsek eksi,dh,uludag,facebook ne bileyim trilyonlarca kanal var en azindan birseylet yapmaya calisiriz en basittinden herkez imza kampanyasi acmis.

Tek bir tane acalim herkez ordan yurusun ne yapilacaksa tek bir elden yapilsin sesimiz cok daha yuksek cikar

• MegaWolt38 kullanıcısına yanıt
    ok seninle anlaşmanın doğru bir yolu yok...troyla başarılar...

• 0.65 kuruş varmıştı gönderdim bende Lösev'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2014turkish

quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

paypal türkiye'de yokken zaten yurtdışından alışveriş yapabiliyorduk. Türkiyeye gelince TL gönderip alma geldi. tabi ozamanlar amerikan hesabı alıyorduk.
    Herşey yine eskiye dönecek. Biz alışverişlerimizi yapıcaz ama TL yada döviz olarak para almayacağız.

Paypal komple alışveriş, hesaptan para çekme ve bakiye aktarımı olaylarını kapatıyor. Türkiye bankalarından hiçbir kredi kartı da kullanılamayacak.

hocam yine amerikan accountu ile alışveriş yapabiliriz. sonuçta kullandığımız kredi kartları visa ve master. kimse engelleyemezki paypal yada başka yerde kullanımı.
  • 27 TL vardı hesabımda artık LÖSEV'e bağışlarım sayelerinde sevaba giriyoruzAktaracak banka kartım olmadığından değil yani
  • Bu arada Paypal elbet geri dönecektir. Çok kişi bilmez ama Paypal'ın Orta Doğu ve Kuzey Afrika müdürlüğü Istanbula bağlı.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.