Şimdi Ara

PAYPAL Türkiye'den Çekiliyor (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.491
Cevap
48
Favori
37.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skrill de çekilmiş.. az evvel mesajı geldi.. anlaşılan uzun bir dönem bu sistemler olmayacak hayatımızda.. son bir hamle amazon da şutlanırsa rahatlayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Amerika paypal hesabı açtım ama banka hesap numarası onayı istiyor.
    Bu adımı nasıl geçebiliriz?

aynı sorun bende var cozen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnero

skrill de çekilmiş.. az evvel mesajı geldi.. anlaşılan uzun bir dönem bu sistemler olmayacak hayatımızda.. son bir hamle amazon da şutlanırsa rahatlayacağız.

Resmi sitelerinde herhangi bir aciklama yapilmamis.Skrill de cekildiyse sanirsam butun yabanci firmalar cekilecek demek ouyor.
  • Payoneer ile paypalı kullanabilen var mı
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    hesabım var, mesaj geldi bana;
    "Important notice about payment restrictions in Turkey
    As of 1st July 2016 you will no longer be able to send payments to or receive payments from customers registered in Turkey. Payment processing with non-Turkish users remains unaffected.
    We hope this does not result in any significant inconvenience for you and look forward to providing you with more payment solutions in the future.
    Regards
    The Skrill Team"
  • adamlar Türkiyeye karşı tavır almış. Ebayda normalde tüm kredi kartları geçerli ama her ne hikmetse Türkiyedeki kredi kartları geçersiz oldu. O yüzden artık salıverdim. Aliexpress taobao mistertao buyincoins vs yeterli geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bodylove

adamlar Türkiyeye karşı tavır almış. Ebayda normalde tüm kredi kartları geçerli ama her ne hikmetse Türkiyedeki kredi kartları geçersiz oldu. O yüzden artık salıverdim. Aliexpress taobao mistertao buyincoins vs yeterli geliyor.

Adamlar TC hükümetiyle kavga etmek istemyor da diyebiliriz...kullanılan k.kartları Ebayda da geçerli fakat yeni paypal hesabına tanımlatmak gerekli sadece. Türkçe dışında açman lazım paypal hesabını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 724SATINAL -- 18 Haziran 2016; 18:34:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda ödeme yapabildim.

Kanada hesabı açtım.
    Kredi kartımı ekledim.
    https://www.paypal.com/myaccount/wallet adresinden kredi kartımı onayladım.
    Sonra ödeme yapmak istedğim siteden direkt paypal hesabıma giriş yaptım ve ödeme onaylandı.
  • fifa_05 kullanıcısına yanıt
    Vpn kullandınız mı peki tr den girerken,paypal iptal etmesin sonra..

• quote:

Sonunda ödeme yapabildim.

Kanada hesabı açtım.
    Kredi kartımı ekledim.
    https://www.paypal.com/myaccount/wallet adresinden kredi kartımı onayladım.
    Sonra ödeme yapmak istedğim siteden direkt paypal hesabıma giriş yaptım ve ödeme onaylandı.

Hayirli olsun , peki bu islemleri tam olarak nasil ve hangi sirayla yaptiniz ayrica hagi VPN yi kullandiniz vs...
  • Merhaba, 7 Haziran da bir itirazım var. Firma halen cevap vermedi. Hak talebine çevirme süresi kaç gündü acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    killnOd kullanıcısına yanıt
    VPN kullanmadım.

İşlemleri yazdığım sırayla hallettim. Yapamayan olursa detaylı anlatmaya çalışırım.
    Onay maili geldi hem paypaldan hem de satın aldığım siteden.
    Bu saatten sonra iptal eder mi bilmiyorum paypal.
    Peki anlaşmazlık çıktığında ne olacak, hak itirazı açabilcekmisiniz o önemli..

• Sonuc olarak gorunun suki oyle yada boyle bir sekilde yurtdisi bir bankaya para yatirip hesap acacaksiniz(gitme durumu olmayanlar icin eger varsa internet uzerinden bilindik bir ulkenin guvenilir bir bankasi olmak kaydiyla) sonra yine o ulkeden paypal alip oradaki banka hesabina baglayacaksiniz baska yolu yok gibi duruyor...
  • Anlaşmazlık durumu tamamen sıkıntı...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnero

hesabım var, mesaj geldi bana;
    "Important notice about payment restrictions in Turkey
    As of 1st July 2016 you will no longer be able to send payments to or receive payments from customers registered in Turkey. Payment processing with non-Turkish users remains unaffected.
    We hope this does not result in any significant inconvenience for you and look forward to providing you with more payment solutions in the future.
    Regards
    The Skrill Team"

Hayaldi gerçek oldu...

Paypal Türkiye'ye gıcıklık yapıyor diyen bazı zat-ı muhteremler vardı, Skrill 'de mi gıcıklık yapıyor sormak istiyorum kendilerine!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tt0m@n -- 19 Haziran 2016; 15:33:19 >
  • quote:

VPN kullanmadım.

İşlemleri yazdığım sırayla hallettim. Yapamayan olursa detaylı anlatmaya çalışırım.
    Onay maili geldi hem paypaldan hem de satın aldığım siteden.
    Bu saatten sonra iptal eder mi bilmiyorum paypal.

Aldığınız ürünlerde teslimat adresi Türkiye mi?
  • 0tt0m@n 0 kullanıcısına yanıt
    10 gün sonra işlem yapabilecekmiyiz
  • 0tt0m@n 0 kullanıcısına yanıt
    Evet Türkiye
    Kanada'ya yollarsa?
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.