Şimdi Ara

gerçekten sıkmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstisnasız her el yasuo alınıyor. Oynanacak onca champ varken her el çelik fırtına eskivlemeye çalışmaktan havada savrulmaktan duvar beklemekten çok sıkıldım. Ultisinin menzili aşırı fazla,q sunun cdsi çok az. E si cdsiz gibi bir şey zaten. Her el önümüzde atlayan zıplayan maymun var sanki. Bence bi nerf hakediyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Aklıma şu geldi, mesela jhin e as işlemiyor, cassioya bot alınmıyor. Yuoya da cd işlemese veya sınırı düşürülse iyi olur bence. Çünkü neredeyse saniyede bir q atıyor. Kalabalık tf de ıska şansı yok zaten

Edit : **** Arkadaşlar sıkıntı şampiyonun çok güçlü olması değil, her el alınması. Ben her el yasuo görmekten bıktım. Çünkü oyun zevkini öldürüyor. Eninde sonunda ölüyor ama yasuo kovalamaktan canımız çıkıyor. Zevk alamıyoruz****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdamBaliKokusu -- 31 Mayıs 2016; 11:53:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• her el 0/10 gidiyorum yasuoya eziliyosan senin suçun. kolsuz musun yoksa
  • yanlış bilmiyorsam yasuonun q su as ile doğru orantılı azalır yani cdr ile alakası olmaması gerek
  • tam bir noob herosu denilecek düzeydedir.
  • Trollse komik değil, troll değilse Allah ailene sabır versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasuoya %40 45 cdr kasan yok zaten , onu geçtim yasuo ne kadar kasarsa kassın , master yi gibi bir cc'ye ölen bir şampiyon. Hayır Ultisinide canı istediği zaman atamıyor ki. İlk çıktığı zamandan bu yana yeterince nerf yedi zaten , pasifi olmasa anivia gibi bişi olurdu. 2 skill'e yamulan
  • Arkadas o kadar kolay camplaniyo ki hero. Nedir bu kadar yasuo muhabbeti anlamadim. Su anda fizz azir zed malzahar annie falam varken ne alaka yasuo ? Bence birak nerfi, buff bile atsalar iyi olur. Topa alsan butun herolar ustunden gecer gercekten iyi bi yasuo oyuncusu degilsen. Butun yasuo oyunculari lane ittirir. Artist artist oynar.junglen beyinsiz degilse ikinizide feedler.cunku yasuo oyunculari camplanmalarina ragmen inatla ittirir.ayrica ne kadar low yasuo oyunculari kaynasada bence hero harika bi hero. Gercekten iyi yasu oyuncularini sabaha kadar izlerim hic sikilmam.

• benim derdim base damagesi ile tank kasıpta bu kadar fazla vurmamalı base damage nerflenmeli.

• Yasuoyu feedliyorsan sana buff lazim

• Oyun modu olacak aslında manaya ihtiyaç duyan şampiyonlar enerjisiz, enerji şampiyonlar manalı,manasız şampiyonlar enerji ile oynansa nasıl olur diye çoğunlukla düşünüyorum aslında iyi dalga geçersizini böyle bir modda düşünsenize enerjili riven kenarda enerji bekliyor XD.
  • Yasuodan nefret ediyorum. Keske oyundan kalksa. Oyunun en basit sampiyonu yasuodur mundo bile daha az braindead bir sampiyon

• ultisinin cd si çok az, riven vs yasuo durumunda rivenin ultisi 110 sn bekleme süresine sahipken yasuonunki 52sn, olacak iş değil. oyun sonu cd kasmadan ulti cd si 30 sn oluyo zaten çok sacma

• Riven le Yasuo kesemiyosan sil

• Yasuo çoğu assasin karşısında çok rahat ezilen bi şampiyon zed rengar riven kha akali mesala
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdamBaliKokusu

İstisnasız her el yasuo alınıyor. Oynanacak onca champ varken her el çelik fırtına eskivlemeye çalışmaktan havada savrulmaktan duvar beklemekten çok sıkıldım. Ultisinin menzili aşırı fazla,q sunun cdsi çok az. E si cdsiz gibi bir şey zaten. Her el önümüzde atlayan zıplayan maymun var sanki. Bence bi nerf hakediyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Aklıma şu geldi, mesela jhin e as işlemiyor, cassioya bot alınmıyor. Yuoya da cd işlemese veya sınırı düşürülse iyi olur bence. Çünkü neredeyse saniyede bir q atıyor. Kalabalık tf de ıska şansı yok zaten

O kadar abartılı bir şampiyon değil nerf gerektircek bir durumu yok şu an Maokai Darius Fizz Swain Zed gibi şampiyonların nerf yeme zamanı
  • Bu adam yasuoyu ilk çıktığı zaman görmemiş herhalde

• sezon 3 de her maç kha zix alıyorlardı şimdi de yasuo alıyorlar nerf yese de kurtulsak
  • yaşu banla eğer banlamassan supa malp al qqWP adc de wayen ise dk 15de ßiter
  • master'a velet herosu diyorlar.Adamlar en azından alıp taşıyor onu.Bunu ve lee sini alan playz yapcam diye feedliyor katletdiyor oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: flamerwilyy

yaşu banla eğer banlamassan supa malp al qqWP adc de wayen ise dk 15de ßiter
    bu nasıl bi mantık :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.