Şimdi Ara

Trabzonda baglantı mı yawas bendemi problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trabzondan baglanan arkadas varsa fikir verebilir mi baglantı hızı hakkında bende cok yawas bugunde modemide resetledim ama degişen bi şey yok

• Ankaradayım.3 gündür internetim günde 3-4 kez kopuyor .Alışmaya basladım artık Modemimde mi sorun var acaba diorum ama hiç sanmıyorum.Telekomu bikere aradım ayarlarınız güncelliom bilmemne dediler geldi internet.2 saat sonra gene kesildi.Kendi kendine geldi...Rezillik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brooklyn -- 20 Ocak 2007; 18:26:52 >
  • Hemde rezilliğin daniskası yaw zaten anladım bu memleketi gitti fatura ödemeye yani adamlara para ödeme gittigin zaman bile saatlerce bekliyosun kuyruklarda ondan para almak için bile seni bekletenlerden hizmet bekliyosun ilginç acı ve REZİLLİK

• trabzon da bayadır yavaş.. ne biçim hizmet veriyo bu tt anlayamadm..trabzonu iyice boşladı bu tt
  • Of'da Oturuyorum henüz bir prblem yok valla.
  • Evet benim bağlantıda yavaş
  • evet bende erdogdu'da oturuyom ve adsl kullanıyorum. baglantı hızı buradada yavaş ama herzaman degil. birde bende bazan makinayı ilk açtıgımda hiç bağlanamama gibi problemlerde oluyo. bu bağlanamamanın nedeni makinadanmı yoksa hattanmı anlayamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.