Şimdi Ara

Mazda 3 Dizel Otomatik Fiyatlari Aciklandi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önce makul fiyat, yüksek satış adedi ikilisini tuttur,
    Sonra bayi/ servis ağını genilet,
    Piyasada yer edinince her kasada fiyatı roketle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel otomatik V40 2015 model bayide bekliyor. Yanına da Mazda 3 koyarlar kardeş kardeş yaşasınlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilterede Mazda 3ün 2.2 150hp dizeli ile 1.6tdi Golf aynı para (300 500 pound fark var arada). Burada 1.5 dizel ile 1.6 tdi aynı. Durumun vahameti buradan belli aslında.

Ben yine 1.6tdi Golf yerine alırım Mazdayı ama bu kadar iyi bir otomobil ancak bu kadar kötü ve hatalı pazarlanabilir.

• Mazda ne yapmaya çalışıyor ? Burada mazda'da çalışan biri varsa ona ithafen söylüyorum. Şirketinizin amacı ne ? Türkiye pazarında yok olmaya mı çalışıyorsunuz
  • Bence süper bir hamle yapmış Mazda. Yukarıda yazan bütün arkadaşlara sesleniyorum siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. Mazda bu araç ve bu fiyat ile satışlarıni en az %100 artıracaktır. Bugün bir modelin satışında bu denli büyük bir oranda artış sağlamak her baba yiğidin harcı değildir.
    Kendilerini tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

• Full donanımın fiyatını görünce telefonun ekranı çatladı. Nittin sen mazda kendine gel.

• Bende fiyatlari gereksiz yüksek buldum.
    Golf'e gore Astra'ya gore x'e y'ye gore degil yine Mazda'nin kendi benzinli Mazda 3'une göre...
    Bu iki aracin bayi gelis fiyati arasinda kac lira fark var ki satis fiyatina bu kadar yansıyor?
    Sen Mazda'sin piyasan gorece araclara gore daha düşük dizel otomatik firsatciligi yapacak kadar olamadin daha Turkiye'de. Gorunene gore olamayacaksinda...
    Servislere gelince 2011 50 bindeki Rx8'imize bunun motoru bitik deyip 25 bin lira proforma faturayı elimize tutusturduktan sonra aracı servisten cekici ile alip durumun kronik bir bogulma vakasi olduğunu anlamamiz ve kmlerce daha ayni araci sika sıka kullandiktan sonra tabiki guvenim yok.

• Koskocaman bir Ohannnes diyorum!

Mazda 90-100 bin
    90-100 bin Mazda
    Maz 90 Da 100 bin neydi?

Özgüven basmışlar bunlara
     Mazda 3 Dizel Otomatik Fiyatlari Aciklandi!
  • helal olsun mazdaya.. benzinli-dizel farkı 17 bin tl...ben buna sadece çüş derim!
    http://www.mazda.com.tr/assets/turkey/Pricelist%202016/Mazda%20T%C3%BCrkiye%20fiyat%20listesi.pdf
  • Oha yuh.80 bin tl falan olursa bi ihtimal almayı düşünürdüm de bu fiyatlar şaka mı ne
  • 20.000 en az fazlası var oda en az

• adamlar satmak istemiyor belli ki :) tr gibi bir pazari nasil es geciyorlar, aklim almiyor..

gecen hafta mazda bayisine gittim, tektim koca ankara bayisinde.. ama guzel araclar ya :)

• 4 ceker motion dizel oto cx3 90.300, mazda3 motion dizel oto 92.000 tl. Kaba tabirle mazda tr iteleme peşinde...
  • Arkadaşlar benzinlisi bile satıldıysa dizel otomatik versiyonu her halükarda satılır. Fiyat olarak 1.6 dizel dsg golf ile aynı fiyatta ve muhtemelen golften daha dolu. Mazda onbinlerce satma derdinde değil zaten üretebildiklerini amerika ve asya pazarında satıyorlar. Türkiyede varız demek için 9-10 tane bayi ile satışa devam ediyorlar
  • ugurozer U kullanıcısına yanıt
    Golf 10.6
    Focus 10.9
    Mazda 3 11.6 sn

Tam otomatik olmasa daha iyi değerler çıkardı...
    O kadar da kötü değil bence...
  • Ah mazda ah iyi işler yapabilirdin ama istemiyorsun!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Golf 10.6
    Focus 10.9
    Mazda 3 11.6 sn

Tam otomatik olmasa daha iyi değerler çıkardı...
    O kadar da kötü değil bence...

Alakası yok. Opel astrada da tam otomatik var ve 9.7 saniye 0-100 ü. Uyduruk motor koydukları için değerler öyle.
  • Mazdayi severim ama 102bin tlyi daha çok severim

• Ben hep 50bin liralik alı.... dur lan 50bine araba kalmadi bunu da yazamıyoruz artik.

• 2014 mazda 3 Powerım var. Araba müthiş gerçekten anlatılmaz yaşanır denen cinsten ama Bu mazda ne yapmaya çalışıyor ben anlamadım. Bu gün aracın sıfır fiyatı 85 bin tl. Dizel 102 bin tl bu nasıl bir fark. Aynı arabaya sadece dizel olduğu için 17 bin tl fark vermek bence tamamen gereksiz.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.