Şimdi Ara

Oyuna yeni başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kritik ve kritik vuruş ihtimali ne demek arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bırak başlama
  • Kritik: kritik vurdugun esanada dielm 1k vurucakken 1200 vuruyorsun crit dmgyi arttırır.
    Kritik ihtimalde: Atıyorum 5 vurusta crit atıcaksan bu rune yada item varsa 3 vurusta crit atıyorsun.
    Umarm anlamıssndır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brokoli Çorbasi

Kritik: kritik vurdugun esanada dielm 1k vurucakken 1200 vuruyorsun crit dmgyi arttırır.
    Kritik ihtimalde: Atıyorum 5 vurusta crit atıcaksan bu rune yada item varsa 3 vurusta crit atıyorsun.
    Umarm anlamıssndır.

Sagolun hocam
    Bana önerebileceginiz karakter var mı sürekli fizz ve garen oynuyorum diğer karlarterlerin özelliklerini dahi bilmiyorum.gareni iyi oynuyorum aslında baya ama karşıma yorick felan alırlarsa eziyo beni.
    Bir de rün felan nası dizicem nerden alcam çözemedim rün olayını

• Awendel kullanıcısına yanıt
    Mobafire.com

Probuilds.com

karakterin ismini yaz bul bu sitelerden. googledanda yazaiblirsin örnek Garen probuilds seklinde
  • quote:

Mobafire.com

Probuilds.com

karakterin ismini yaz bul bu sitelerden. googledanda yazaiblirsin örnek Garen probuilds seklinde

Cok sagolun hocam cok işime yarıcak ozellıkle pro buılds.

• quote:

Kritik: kritik vurdugun esanada dielm 1k vurucakken 1200 vuruyorsun crit dmgyi arttırır.
    Umarm anlamıssndır.

Aslında tam olarak öyle değil şans meselesi. %90 crit ihtimaliyle 100 vuruştan hiçbiri crit atmayabilir, %10 crit ihtimaliyle 100'üde crit atabilir
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Yalnız verdiğin olasılıklar Yüz Binde bilmem kaç Şansla tutabilecek seyler imkansız demıyorum ama ona yakın.Hatta buna sans deil sanssızlık denir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brokoli Çorbasi -- 30 Mayıs 2016; 22:07:31 >
  • quote:

Yalnız verdiğin olasılıklar Yüz Binde bilmem kaç Şansla tutabilecek seyler imkansız demıyorum ama ona yakın.Hatta buna sans deil sanssızlık denir.

Tabiki ama %50 demek 2 vuruşta bir kritik demek değil onu anlatmak için yazdım
  • Yol yakınken bırakçılar gelmiş bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 31 Mayıs 2016; 1:14:29 >
  • Awendel kullanıcısına yanıt
    Birader yol yakınken dön salla bu oyunu harbi hayatına kaydırır.Sigaradan zararlı bu oyun
  • Yol yakın dostum değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: taromm

Birader yol yakınken dön salla bu oyunu harbi hayatına kaydırır.Sigaradan zararlı bu oyun

ağır işsizim, hayat amacını kaybetmiş bir güvercinim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.